National Taiwan University College of Management

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

Visions National Taiwan University je komplexní výzkumný ústav, který je založen na úplné a integrované akademické nadace.

Studenti a schopnost univerzity patří mezi nejvíce vynikající v národě, a její motto "Integrity, píli, věrnost, a soucitu" sloužili jako skalním podloží v jeho snaze o vzdělávání, výzkumu, stejně jako administrativní excelence.

S jeho založením zakořeněné v těchto ideálů, NTU nadále poskytuje rozmanité, konkurenceschopné a mezinárodní osnovy, ale trvat na silné akademické školení pro špičkový výzkum a vývoj. To také aktivně vyhledává příležitosti ke spolupráci s průmysl v soukromém sektoru, aby mohla plnit svou sociální odpovědnost dát zpět do společnosti. Jako jeden z preeminent výzkumných a vzdělávacích institucí na světě, které poskytují vedení a akademické kvality v široké škále oborů, NTU, vize do budoucna je, aby nakonec postupovat jako číslo jedna čínské jazykové univerzity, stejně jako by měly být uvedeny mezi nejlepší ze všech zahraničními univerzitami.

Založena

1928 jako Taihoku Imperial univerzity 1945 jako National Taiwan University

Fakulta (od roku 2013)

Na plný úvazek Fakulta: 2044 Částečný úvazek Fakulta: 1911

Studenti (od roku 2013)

Vysokoškolák: 16588 Magisterský: 10989 Doktorát: 4591 Celkem: 32.168

Akademické a výzkumné jednotky

NTU se skládá z 11 vysokých škol, 54 oddělení, a 105 postgraduálních ústavů, udělování kolem 8000 stupňů ročně. Univerzita se může pochlubit také řadu mezinárodních a národních výzkumných center, stejně jako více než tři desítky univerzitní úrovni výzkumných center.

Areály

Univerzitní kampus se rozkládá přibližně 34.283 hektarů po celém Tchaj-wanu, s hlavním kampusu se nachází v samém srdci kapitálu národa, Taipei City. Hlavní Campus College of Medicine a Fakultní nemocnice University Farm Chubei Branch Yinlin Branch Xitou Experimentální Farm

Motto

"Integrity, Diligence, Fidelity, a soucit"

Vyznamenání

1 laureát Nobelovy ceny, 3 hlavy státu

Knihovní fond

Obsahuje více než 4 miliony svazků, 40 tisíc periodické výběry, a více než 1.000.000 sbírky různých formách.

Přehled

NTU vysoká škola managementu byla založena v roce 1987. Ve zpětném pohledu, vývoj vysoké školy může být rozdělena do čtyř hlavních fází: na základní fázi, rostoucí fázi, fáze růstu, a fázi inovaci a excelenci. Pod vedením obou současných a minulých děkanů, vysoká škola se nyní skládá z oddělení a Graduate Institute of Business Administration, oddělení a doktorské institutu účetnictví, oddělení a Postgraduální institut financí, ministerstvo a doktorské Institute of International Business, oddělení a Postgraduální institut Information Management, Global MBA Program, Executive MBA program, a anglický-učil program vysokoškoláka v oboru Business Administration.

NTU College of Management je domovem 109 vynikajících členů fakulty na plný úvazek, z nichž mnozí absolventy nejlepších světových univerzit, jako je Stanford University, Yale University, Massachusetts Institute of Technology, University of Chicago, University of Pennsylvania, Northwestern University, a tak dále. Co se týče akademického výzkumu, více než 100 Příspěvky jsou každoročně zveřejňuje profesorů akademie v SSCI a SCI časopisech, jako úspěch, spolu s mírou růstu, která upevnila mezinárodní postavení vysoké školy. Od roku 2012 je studentská populace se pohybuje kolem 3600, z nichž všichni jsou slibné elity pro pokrok zítřka.

V posledních několika letech, vysoká škola se aktivně zapojila do prosazování mezinárodních akademických výměn a při formulování strategie pro internacionalizaci, jak končit vyhrávání širokého spektra acclaims z mezinárodní akademické obce. V roce 2010 NTU vysoká škola managementu byl oficiálně akreditován AACSB International, čest, která již pomohla College držet krok s vysoce kvalitního výzkumu a vzdělání mezi nejvyšší úrovně obchodních škol po celém světě.

Od roku 2010, vysoká škola aktivně zahájila řadu iniciativ pro internacionalizace, mezi něž patří podepsání memorand o porozumění o zbraně hromadného ničení studijních programů s Pekingské univerzitě a Fudan University of pevninské Číny a budování partnerství se strategickými partnerskými univerzitami v USA a Hongkongu, pokud jde o prohloubení spolupráce a podporou sdílení globálních akademických zdrojů. Mezitím se College spolupracuje s renomovanými tuzemskými podniky ve vývoji světově první obchodní školy, která byla začleněna cloud technologie do výuky a učení prostřednictvím vytvoření akademického programu na cloud computing aplikace. Ve všech, vysoká škola nešetřil úsilí snaží posílit své celosvětové postavení mezi předními světovými obchodních škol.

Vidění

Naší vizí je stát se jedním z vedoucích manažerských škol v regionu Asie a dosáhnout celosvětové uznání za vynikající vzdělávání a výzkumu.

Mise

Posláním kolegia je kultivovat akademické a podnikatelské sektory prostřednictvím vysoce kvalitního ekosystému, který usnadňuje učení a inovace. Tyto rozšířené dopady zahrnují

Vzdělávací dopad
Akademický dopad
Mezinárodní dopad
Průmyslový dopad
Sociální dopad

Základní hodnoty (Taida)

Týmová práce (團隊 合作)
Odpovědnost (負責任)
Integrity (誠信 正直)
Diligence (勤勉)
Ambition & Vision (抱負 與 遠見)

Spojující špičkové talenty a co-založení světové třídy vysoká škola managementu

Zatímco celková strategie univerzitní internacionalizace cíle pro 33% studentů účastí a (zhruba 1/3; hlavně bakalářský-level), v krátkodobých zahraničních studií, vysoká škola managementu je dychtivě tlačí na 100% účast studentů s pomocí celé řady výměnné příležitosti k dispozici.

NTU vysoká škola managementu očekává, že jeho studenty, aby se stal nejen představitelé tuzemských podniků, ale velmi vyhledávané profesionály v Asii a dalších částech světa, průvodcovské podniky prostřednictvím přeměn společností a globální strategické mapování, posílení vlivu Taiwanu na světovou ekonomiku, a ctít jejich alma mater se svými úspěchy na oplátku potvrzující status NTU vysoká škola managementu jako přední obchodní škola v Mandarin-mluvící svět.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Global MBAs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Global MBA

Globální MBA

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2019 Tchaj-wan Taipei + 1 více

[+]

[-]

Videos

NTU Global MBA

Contact

National Taiwan University

Adresa, 1. řádek No.1,Sec. 4, Roosevelt Rd., Taipei City 106, Taiwan(R.O.C)
Taipei, Tchaj-wan
Website http://exp.management.ntu.edu.tw/en/GMBA
Telefonní číslo +886 2 3366 1030