University of West London - Ras al Khaimah Campus

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita západního Londýna - RAK Branch Campus

UWL má pověst vysoce kvalitního vzdělávání úzce spojeného se zaměstnáním. Naším cílem je inspirovat naše studenty, aby se stali inovativními profesionály a propojili je s vzrušujícími a odměňujícími se kariéry.

Umístěný v srdci jednoho z nejúspěšnějších obchodních regionů ve Velké Británii, univerzita má vysoce kvalitní pracovníky s bohatými zkušenostmi v příslušných disciplínách a silným spojením s průmyslem.

Všechno, co děláme, je navrženo tak, aby našim studentům vybavilo jak akademické znalosti, tak praktické dovednosti, které uspějí ve své zvolené kariéře. Jsme Kariéra univerzity.


Tady na univerzitě v západním Londýně jsme zahájili ve spolupráci s Wisdom Education Group, která je našim poskytovatelem místní akademické infrastruktury. Jedná se o náš jediný Branch Campus, který slouží studentům ze Spojených arabských emirátů, Středního východu a Afriky.

Jsme potěšeni nabízet řadu vysoce kvalitních karierně zaměřených vysokoškolských a postgraduálních kurzů, které nabízí vysoce zkušený pedagogický pracovník.

Přinášíme studentovi orientovaný etos do společnosti Ras al Khaimah, která zajišťuje, že studenti jsou v srdci všeho, co děláme, pokud jde o učební osnovy, výuku a život v kampusu. Nabízíme flexibilní jízdní řády, které vyhovují potřebám studentů a uspokojují pracovníky. Třídy jsou doručovány v angličtině a udělená kvalifikace budou stejná jako to, co udělujeme zde ve Velké Británii.

University of West London Branch Campus, Akademie, Ras al Khaimah Spojené arabské emiráty:

Nově otevřené centrum Univerzity West London (pobočka RAKFTZ) se nachází v akademické zóně zóny volného obchodu Ras al Khaimah ve Spojených arabských emirátech. Toto je první Branch Campus University of West London na Středním východě./strong>

Campus je centrálně umístěn na hranici Umm Al Qaiwanu v Ras Al Khaimah Emirate v Al Hamra. RAK Ceramics, světově proslulá společnost Keramika se nachází v blízkosti tohoto kampusu. Přímý přístup z emirátu Fujairah je další výhodou. Tento Campus mohl přímo sloužit všem severním emirátům, protože je blízko Fujairah, Umm Al Quwain, Ajman, Sharjah a Dubaj. Centrum je vzdáleno 50 minut jízdy od Dubaje a doprava je zajištěna po celém severních emirátech včetně Dubaje.

Středisko nabízí řadu vysokoškolských a postgraduálních kurzů, které vyučují vysoce zkušení učitelé. Třídy jsou doručovány v angličtině a udělená kvalifikace budou stejná jako to, co udělujeme zde ve Velké Británii.

Kurzy, které budou nabízeny, zahrnují management, finance a účetnictví a management cestovního ruchu.

Kariéra a postup studie

Po absolvování kurzu se naši MBA studenti cítí více sebejistě a mnoho se přesunulo do oblastí růstu, jako je bankovnictví, poradenství, vládní a neziskové sektory na mezinárodní scéně, zatímco jiné provozují vlastní úspěšné podniky.

Naši MBA doktorandi nyní pracují se společnostmi, jako jsou:

Citibank
Accenture
GlaxoSmithKline
NHS Trusts
BBC
Yahoo
Starbucks
Continental Pneumatiky
The Times Indie
Jarvis hotely
Opatrovník

Průběh studie


Během studia jste možná objevili oblast, o které se chcete dozvědět více. Doktorské studium vám umožní rozvíjet výzkumné a generické dovednosti, které vám umožňují úspěšně pracovat jako profesionální badatel./>

Podpora kariéry


Naše stupně jsou navrženy tak, aby vám pomohly najít kariéru, která je pro vás vhodná. 96% našich absolventů pracuje do 6 měsíců od ukončení studia./>

S naší žádoucí lokalitou v západním Londýně máme silné spojení s mnoha národními a nadnárodními organizacemi, jako jsou BBC, Hewlett-Packard (HP) Ltd, společnost Middlesex Law a Savoy Education Trust. Máme vynikající zkušenosti s poskytováním cenných pracovních stáží a poskytujeme také praktické zkušenosti na univerzitě prostřednictvím programu studentských ambasadorů.

Mnoho z našich zaměstnanců má úspěšné zázemí v příslušných odvětvích a může vám poradit, jak začít s vaší kariérou. Náš kariérní servis vám také pomůže využít svého potenciálu tím, že nabídnete odborné poradenství a poradenství v širokém spektru profesních otázek, včetně:

  • Životopisy
  • hledání zaměstnání
  • výběru a výběru
  • další studie.

Jsme Kariéra univerzity.

Místa

Al Jazirah Al Hamra

Adresa, 1. řádek
Al Mamourah Street, Al Nakheel
Al Hamra

Al Jazirah Al Hamra, Severní Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty