Přečtěte si oficiální popis

The University of Bolton má za sebou úspěšnou spolupráci s WINC RAK od roku 2008. Tyto programy jsou dostupné v pregraduální a postgraduální úrovni. Programy jsou vyučovány Velké Británii a místními lektory na odkaz lektoři UK z University of Bolton bude také sledování programů. Studenti budou mít také přístup k univerzitě v on-line zařízení, jako je "Moodle".

Kurzy

 • BA (Hons) Business Management
 • BA (Hons) Účetnictví
 • BA (Hons) Business Management (Top-Up)
 • BSC (Hons) Business Management (Top-Up)
 • BA (Hons) Business Management (HRM)
 • BA (Hons) Business Management (Marketing)
 • BSc (Hons) Business Management
 • BSC (Hons) Business Management (Top-up)
 • ba zákon
 • MBA (Graduate)
 • MBA (Top-up)
 • MBA (executive)
 • Vedení MSc Stavební projekt
 • BSC (Hons) na počítači
 • BSC (Hons), výpočetní techniky (top-up)
 • Beng (Hons) elektrické a elektronické inženýrství (pokročilé stojící)
 • MSc Informační technologie
 • mba
 • Beng (Hons) strojírenství
 • BSC Physcology
 • BSC (Hons) Množství zeměměřictví a Komerční Mgmt

University of Bolton

S studentský sbor kolem 11.000 dostanete to nejlepší ze všech světů na University of Bolton. Ty budou založeny na moderní, kompaktní areálu, kde nikdo necítí anonymní a, s malými skupinami učebních na mnoha kurzů, můžete si být jisti, že jste jméno, ne jen číslo.

Bolton samo o sobě je přátelský, prosperující město v blízkosti velkých městech Manchester a Liverpool.

Naše výuka kvalita důsledně získal nejvyšší hodnocení možné z kvalitního kontrolní agenturou vlády a máme profesionální akreditace pro více než 30 našich výukových programů.

V současné době existuje 192 akademických pracovníků, z nichž 130 myslí si PhD stupňů. To představuje 67,7% z držitelů doktorského titulu mezi akademických pracovníků.

Naše Ethos

University of Bolton je veřejný zdroj pro profesionální znalosti a učení, práci s jménem a na účet lidí a organizací k řešení praktických problémů.

Pevně ​​věříme, že učení je zásadní pro přeměnu jednotlivce i společnosti.

Jsme jsou neúprosné v naší touze držet krok s obchodní, sociální, kulturní a ekonomické změny a začlenit její dopad v našich kurzech a v naší práci s partnery.

Slavíme excelence v druhých a ochotně přinášet své osvědčené postupy zpátky do univerzity a do našich partnerství.

Jsme hrdí na to, že všechny prvky společnosti jsou plně zastoupeny mezi našimi zaměstnanci, studenti a partnerskými organizacemi.

My objetí rozmanitosti a hodnotu rozdíl.

Ukážeme přizpůsobivost, přesnost a flexibilitu při identifikaci a uspokojování potřeb jednotlivců a organizací.

Respektujeme a vážíme tradiční úlohu a úspěchy učenců a univerzit, zatímco se snaží vytvořit model vysokoškolského vzdělávání, který je zaměřen na profesionalita, inovace a aplikace.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

EMBA

University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Tento program je vyučován v SAE. Executive MBA je součástí-time program pro obchodní profesionály připravuje, aby se stal senior manažery. Zaměřuje se na vývoj poznání a ... [+]

Tento program je vyučován v SAE

The Exekutivní MBA je součástí-time program pro obchodní profesionály se připravují, aby se stala vedoucí pracovníci. Zaměřuje se na vývoj poznání a pochopení problematiky strategického řízení, aby odrážely na a zlepšit podnikatelské a manažerské praxi. Program je navržen tak, aby rybina s požadavky na plný úvazek.

O kurzu

Bez ohledu na to, jaká část průmyslu nebo obchodu budete pracovat v, bude kurz Executive MBA vám pomohou v získání kritického pochopení problémů a výzev, kterým čelí podniky a organizacemi a vybavit vás s analytické a kritické schopnosti identifikovat potenciální řešení. Tyto vlastnosti jsou vyhledávány prestižních zaměstnavatelů.... [-]

Spojené arabské emiráty Al Jazirah Al Hamra
Srpen 2019
Kombinované
3 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MBA

University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Tento program je vyučován v SAE. Master of Business Administration (MBA) je postgraduální titul v obchodní komunikaci. To je také jeden z nejvyhledávanějších stupňů ve sv ... [+]

Tento program je vyučován v SAE

The Master of Business Administration (MBA) je postgraduální titul v obchodní komunikaci. To je také jeden z nejvyhledávanějších stupňů ve světě, protože jeho hodnotu pro lidi v podnikání a správy. MBA může mít prospěch těch, v pozicích v oblasti obchodu a řízení, zejména ty, které v výkonných a manažerských pozicích.

Program MBA vám dává cenné poznatky o podnikání a všech souvisejících aspektů. Dozvíte se o obchodní strategie a koncepce, a jak používat tyto dovednosti v praktickém životě a v den-to-day obchodních operací. Tento kurz vás naučí potřebné vedení a sítí dovednosti, které vám pomohou, aby vás odlišuje od těch, kteří nemají takové zkušenosti, a může vám vůdce ve zvoleném oboru.... [-]

Spojené arabské emiráty Al Jazirah Al Hamra
Srpen 2019
Denní studium
1 - 2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Tento program je vyučován v SAE. MBA Top-up je rychlý program trať pro ty, kteří již mají postgraduální kvalifikaci v oblasti řízení. Klíčovým prvkem tohoto programu je M ... [+]

Tento program je vyučován v SAE

The MBA Top-up je zrychlený program pro ty, kteří již mají postgraduální vzdělání v oboru řízení. Klíčovým prvkem tohoto programu je MBA disertační práce.

Žadatelé budou studovat na plný úvazek v průběhu dvou trimestrů, což je méně než jeden celý kalendářní rok. Budou potřebovat minimálně dva roky pracovní zkušenosti a úroveň 7 kvalifikaci s nejméně 100 kreditů v HE7.

Různé metod výuky a učení poskytují přístup k učení splnit řadu potřeb studujících a jsou zaměřeny na; rozšíření účasti mezi studenty, aby se zabránilo vyloučení a rozvíjení dovedností žáka v obou akademické a pracoviště arénách. Metody používané patří: přednášky; workshopy; Návody (skupinové a individuální), a hostující řečníci.... [-]

Spojené arabské emiráty Al Jazirah Al Hamra
Srpen 2019
Denní studium
6 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině