Přečtěte si oficiální popis

O Success Point College

Vysoko uznávaný vzdělávací institut ve Spojených arabských emirátech, Success Point College nabízí diplom, bakalářské a magisterské programy schválené University of West ve Skotsku aspirující studenty a pracující profesionály. Podle žebříčku World University Rankings 2019 byla univerzita volena jako jedna z top 500 na světě.

Byla založena v roce 2015 prostřednictvím silné aliance mezi vládou Indie a vládou Sharjah pod záštitou obchodní komory Sharjah a indického obchodního a výstavního centra. V průběhu let, vysoká škola posílila své vazby s indickou vládou spolu s vytvořením nových partnerství s univerzitami ve Spojeném království. Jedním z našich posledních partnerství je společnost International Skill Development Corporation. To nám pomohlo navrhnout náš kampus podle standardů ISDC Global Business School v UAE (IGBS).

Všechny programy jsou akreditovány mezinárodními profesními organizacemi včetně CIMA, ACCA, IPA a CMI a poskytují studentům konkurenční výhodu nad ostatními po absolvování studia. Jsou určeny pro studenty, aby dosáhli dokonalé kombinace teoretických znalostí a praktických zkušeností. To nejenže posiluje jejich kariéru, ale také je vybavuje dovednostmi potřebnými pro zvládnutí neobvyklých situací na pracovišti.

Budování úspěšné budoucnosti

V Success Point College věříme v budování budoucnosti školením studentů, kteří mají nejlepší dovednosti, které vyžaduje více odvětví. Je to možné pouze díky společnému úsilí naší angažované a vysoce kvalifikované fakulty, specializovaného podpůrného personálu, využití pokročilých technologií a odhodlání našich studentů.

Nabízíme kombinaci programů, které jsou prováděny na plný úvazek, víkendu a distančního vzdělávání. Studenti si mohou vybrat ten, který nejlépe vyhovuje jejich harmonogramu, a usilují o jejich úspěch s pomocí našich profesorů a studijních materiálů, které poskytují. Umožnili jsme speciální dopravní služby pro studenty na plný úvazek, kteří odjíždějí ze Sharjah, Ajman a Dubaj do areálu.

Příprava studentů na reálný svět

Naše kurzy v Sharjah jsou vybaveny nejmodernější technologií, která pomáhá studentům naučit se co nejlépe. Areál je vybaven velkou knihovnou, rekreačním centrem a venkovním sportovním areálem, kde mohou studenti trávit volný čas s přáteli.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Success Point College

MBA Logistika ... [+]

O

MBA Logistika

MBA Logistika

[-]
Spojené arabské emiráty Sharjah
Success Point College

MBA v mezinárodním obchodě ... [+]

O

MBA v mezinárodním obchodě

Program vede k 9 papírovým (F1-F9) výjimkám vůči ACCA a výjimkám až po pokročilý diplom v manažerském účetnictví s výjimkou případové studie managementu vůči CIMA.

[-]
Spojené arabské emiráty Sharjah
Success Point College

MBA v mezinárodním obchodě z University of West of Scotland produkuje vysoce kvalitní absolventy, kteří mohou efektivně reagovat na nepředvídatelné výzvy v globálně konku ... [+]

O

MBA v mezinárodním obchodě z University of West of Scotland produkuje vysoce kvalitní absolventy, kteří mohou efektivně reagovat na nepředvídatelné výzvy v globálně konkurenčním prostředí. Poskytuje základní základní obchodní znalosti a porozumění se silným důrazem na rozvoj aplikovaných manažerských dovedností nezbytných pro efektivní vedoucí pracovníky. Vaše komunikační, vyjednávací a facilitační dovednosti budou rozvíjeny a zlepšovány.

Program pokrývá témata jako globální

[-]
Spojené arabské emiráty Sharjah
Adresa, 1. řádek
Ground Floor, ITEC Campus, Near Expo Centre, Sharjah
Sharjah, Sharjah, Spojené arabské emiráty