Stafford

Úvod

Read the Official Description

Stafford byla založena v roce 1993, ve Spojených arabských emirátech, s jediným úmyslem poskytnout vzdálenost pomoci pro vzdělávání profesionálů na Blízkém východě dosáhnout dobré kvality mezinárodně uznávaných kvalifikací, který by označit jako vážné manažery a rozvíjet svou kariéru.

Od 7 studentů v roce 1993 více než deset let později jsme se podílejí v průměru 1000 studentů ročně Využíváním distančního vzdělávání. Všechny jsou vážné smýšlející zaneprázdněné manažery ukázala světu, že jejich význam uspět.

Stafford je zcela zaměřena na pomoc na plný úvazek profesionály v oblasti obchodu s kvalitní distanční vzdělávání, aby urychlily své kariéry prostřednictvím samostatného studia.

Stafford pracuje na celém Blízkém východě av Levant region nabídkového distančního vzdělávání Executive MBA, doktorátů, BA, diplomy a další.

Jsme hrdi na náš závazek na akademické a obchodní úspěch našich studentů, naše vynikající vztahy s našimi britských univerzit, naše integrity a vysoké kvalitě našich akademických a administrativních podpůrného personálu.

V průběhu let jsme sledovali mnoho našich studentů, šplhat po firemním žebříčku a dostat se na vrchol s jejich přidanou znalostí prostřednictvím distančního vzdělávání MBA a jiné kurzy, jako je doktorát a mistrů. V důsledku Distanční vzdělávání MBA, studenti úspěšně otevřely své vlastní podnikání, nebo už se stal ředitelé nadnárodních společností. Někteří naprosto změnily své profesní kariéry a získali uspokojení z vědomí, že jsou ve své pravé prvku po letech v méně odměňování práce.

A nyní s více než 2.000 profesionálů absolvoval jako přátelé, se snažíme nést naši distančního vzdělávání misi těší na příští generace studentů. Naše hrdost na našich studentů se zdvojnásobí pokaždé, když se na jejich promocí na samotné univerzitě.

51653_Stafford-banner-partner-uk-universities
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Kombinované MBA » Vidět BAs » Vidět MBA » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět DBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

University Of Leicester MBA

Online & Campus forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty Online

Tento MBA nabízí University of Leicester. Specializace: Řízení lidských zdrojů (HRM), finance a marketing. [+]

University of Leicester MBA

Ať už ve Spojených Arabských Emirátech, KSA a Libanonu, manažeři potřebují být multi-úkolech. Je třeba pochopit, jak motivovat zaměstnance a jak se dostat nejlepší výkon od lidí; jak se na trhu své výrobky nebo služby a vyhovět požadavkům svých spotřebitelů; jak provádět procesy a systémy; a jak řídit rozpočty a pochopit dopad, že finanční výkon má na strategickém rozhodování. Klíčové je, že je třeba pochopit, jak všechny tyto aktivity zapadají do kontextu rychle se měnící, globálním trhu. Sleduje příslušný kurz jako MBA, na Středním východě av Levant obchodním manažerům vidět výrazné zlepšení ve způsobu, jakým zvládnout úkoly.... [-]


University of Northampton MBA

Online & Campus forma Denní studium Kombinované 18 - 60 měsíců Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty Online + 1 více

Tento MBA nabízí University of Northampton. Tento program je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám starších nebo potenciálních vedoucích pracovníků ve všech odvětvích zaměstnání. [+]

Univerzita v Northamptonu MBA

Northampton Business School (NBS) MBA je mezinárodně uznávaná postgraduální vzdělání v oboru řízení. Program kombinuje vynikající všeobecný výuku řízení a učení s vysoce hodnotné dodatečné uznání, kvalifikace a aktivit. Nabízíme jedinečnou kombinaci příležitostí, které představují vynikající hodnotu za peníze v konkurenčním prostředí a drahého trhu.

Váš postup do jádra programu je doprovázeno řadou prvků s přidanou hodnotou, které zahrnují:

NBS MBA Výroční konference

Studenti jsou vítáni k účasti na akci na vlastní náklady nebo se připojit ke konferenci on-line

NBS MBA Obchodní Showcase E-materiály na podporu své studium NBS MBA European Business Event * Chartered Institute of Marketing Úvodní certifikátu ** Prince 2 Foundation a Practitioner Award ** ... [-]

Videos

Distance Learning - The Stafford Advantage

Contact
Adresa destinace
United Arab Emirates
United Arab Emirates Online, AE
Adresa destinace
Bahrain Online, BH
Adresa destinace
Jordan Online, JO
Adresa destinace
Kuwait Online, KW
Adresa destinace
Lebanon Online, LB
Adresa destinace
Oman Online, OM
Adresa destinace
Qatar Online, QA
Adresa destinace
Saudi Arabia Online, SA