Přečtěte si oficiální popis

MODUL Univerzitní domovský areál je v Rakousku, země 23 vítězů Nobelovy ceny, z nichž všechny byly vzdělávány v rakouských školách nebo na univerzitách. Rakousko je známé jako mezinárodní měřítko kvality a zlatý standard pro ekonomy, hudebníky, skladatele, hoteliery a opravdu - vědce v ekonomii a podnikání a výzkum a vývoj udržitelnosti.

Značka MODUL představuje více než 100 let excelence ve vzdělávání. Společnost MODUL byla založena v roce 1908 a je odbornou školou s nejdelší tradicí v oblasti cestovního ruchu a pohostinství po celém světě. Od roku 2007 nabízí společnost MODUL University Vienna v oblasti mezinárodního managementu, nových mediálních technologií, veřejné správy, udržitelného rozvoje a řízení cestovního ruchu a pohostinství špičkové vzdělání (BBA, BSc, MSc, MBA a doktorské studijní programy).

MODUL Univerzita Vídeň je obecně považována za přední mezinárodní soukromou univerzitu v Rakousku a je vlastněna Vídeňskou obchodní a průmyslovou komorou, největším poskytovatelem soukromého vzdělávání v Rakousku. Univerzitní kampus se nachází na Kahlenbergu, malebném kopci s nádherným výhledem na hlavního města Rakouska.

V září 2016 a po téměř stoletém dědickém odkazu v rakouském vzdělání našlo MODULovo vzdělání nový domov v Dubaji v SAE - s inaugurace MODUL University Dubai 10. října 2016.

MODUL University Dubai , dceřiná společnost společnosti Dubai Investments, oznámila, že její hlavní pobočka v Rakousku - MODUL univerzita Vídeň byla nedávno zařazena mezi 25 nejvýznamnějších univerzit na světě pro největší počet citovaných publikovaných výzkumů, což posiluje vynikající kvalitu svého výzkumu schopností a odborných znalostí.

Na podzim 2016 MODUL University Dubaj otevřel svůj areál jako první a jediná rakouská univerzita na Blízkém východě. Umístěna v srdci Dubaje, kampus nabízí bakalářské programy v oboru Mezinárodní management a cestovní ruch a pohostinství, program Master of Science v udržitelném rozvoji , Řízení a politiky, stejně jako programy MBA s hlavními možnostmi v oblasti cestovního ruchu

Společnost MODUL University Dubai založená společností Dubai Investments PJSC a DACH Advisory, nabízí MODUL University Dubai studium 360 stupňů v oblasti obchodu, cestovního ruchu, pohostinství, udržitelnosti, veřejné správy a nových mediálních technologií, podnikání, vedení a inovace, kurzy.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

MODUL University Dubai

Master of Business Administration (MBA) je smíšený-learningový program určený zejména pro profesionály v průmyslu, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru. ... [+]

Přehled MBA

Master of Business Administration (MBA) je smíšený-learningový program určený zejména pro profesionály v průmyslu, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru.

Zaměřuje se na strategickou analýzu a plánování, interdisciplinární dovednosti, řízení založené na hodnotách a kritické myšlení.

Studenti budou rozvíjet své znalosti v základních obchodních disciplínách, včetně řízení lidských zdrojů, organizačního chování, účetnictví a financí, marketingu a operací, inovací a podnikání.

Out-of-the-box myšlení výzvy stávající limity a myšlenkové vzorce.

Studium MBA na MODUL University Dubai

Blended-learningový programRotation Program mezi Vídní a DubajemMěsíční příjem2 až 4 dny v kampusu jednou měsíčněKurzy jsou vyučovány v angličtině3 Majors k dispozici pro specializaci s možností zdvojnásobit hlavníDoba studia 18 měsíců... [-]
Spojené arabské emiráty Dubai
Listopad 2019
Denní studium
Kombinované
18 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině