Master Education International- DXB/ SHJ

Úvod

Read the Official Description

"Masters mi poskytla s možnostmi různých uznaných vysokých škol pro programy MBA, které poskytují podrobné znalosti za to, že jeho konkurenceschopnosti v tomto globalizovaném světě. Nepochybuji o tom, že Masters byl absolutně nejlepší volbou pro mě, a bylo by pro většinu lidí. " -Amin Kazi, výkonný ředitel a GM Emirates vlhčené ubrousky FZCO (RMB a Ghantoot Group)

"Byl jsem s mistry od července 2011 jsem udělal můj BBA titul v marketingu. Byl jsem svědkem úžasné a vysoce kvalifikovaných fakulty. V současné době jsem s vyplněním MBA v oblasti marketingu. Jsem rád, že se s mistry. " -Ala'aeddin MJ Tumalih, Senior Associate, AČSS (Arab Bank Plc)

Řešení bylo Masters vzdělávací institut. MEI mi pomohlo zlepšit profesionálně a osobně. Všechno nejlepší k zaměstnancům a lektory. -Deepthy Dětská K., správce -Procter a Gamble

K zabezpečení specifického a vynikající kvalitu vzdělávání v rámci přípravy na odborné pozice v dnešním rychle se měnícím světě, kde meritokracie a kvalifikace jsou zásadní pro pokrok.

Poskytnout příspěvek vzdělávací příležitosti pro klienty jsou již zapojeny do podnikání, které jim umožní plnit své kariérní cíle, posílením jejich kvalifikační základnu bez přerušení své povolání nebo ohrožení kvality vzdělávání.

Chcete-li použít, pokud je to nezbytné, tradičních praktik, moderní techniky a technologie na nejlepší výhodu v dodávce, aby se zvýšila a obohatit našim klientům dosažení jejich vzdělávací a profesní cíle.

Chcete-li zůstat krok s inovacemi a vyvinout nové metody a technologie pro poskytování vzdělávání a materiálové složení, jakož i administrativních aspektů ústavu.

Pro SAE obyvatel: Ø DUBAI - v pátek ráno (08:30-12:30) Ø SHARJAH - v pátek ráno (08:30-12:30) a odpolední (2,00 až 6,00 hodin)

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět 1-year MBAs » Vidět BBA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

Magistr V Oboru Business Administration - Uk (MBA V Dubaj / Sharjah)

Campus forma Kombinované 1 rok September 2018 Spojené arabské emiráty Dubaj Sharjah Abu Dhabi + 2 více

Studenti bezpečné 120 kreditů za 8 učil moduly v SAE, kde hodnocení je 100% postoupením, dokončit top-up MBA z University of Northampton-Velké Británii, především na předložení individuální disertační práce, učil na fakultě Northampton - SPOJENÉ Království [+]

Studenti zabezpečují 120 kreditů za 8 vyučovaných modulů ve Spojených arabských emirátech, kde je hodnoceno 100% na základě zadání, dokončit doplňovací MBA Univerzity v Northamptonu-UK především na základě předložení individuální dizertační práce, kterou vyučuje fakulta Northampton.

Dizertační koncentrace může být:

Obecný management Lidské zdroje (maximálně 60 kreditů).

Supervizor z univerzity, bude pracovat s žáky, když dokončí svou disertační práce. The University of Northampton se zavázala k produkci vysoce kvalitní výzkum s dopadem napříč všemi svými tematických oblastí.

The University of Northampton

University of Northampton je uvedena v top 100 univerzit v UK.This Listing je výrazem "The Complete University Guide'-Spojeném království. Tabulka lží je sestavena konzultantem Univerzity Mayfield od roku 2007 University of Northampton je korporace založená královskou chartou, která se těší národní reputaci jako velmi přátelskému místu, kde lidé skutečně rádi vynaloží maximální úsilí na akademické pracovníky. Jeho objekty, pravomoci a rámec správy jsou stanoveny v Listině. The University of Northampton se nachází v srdci Anglie a nabízí různé předměty na bakalářské a magisterské úrovni. Univerzita byla uznána jako Anglická No 1 univerzita pro zaměstnatelnost . QUALIFI je uznáván jako Veřejný organizace podle kvalifikačních regulátory pro Anglii a Wales. Regulátory jsou Úřadu pro kvalifikace a zkoušky regulátor (Ofqual) v Anglii a ve Walesu Velšské národní.... [-]


Contact

Master - (Al Sharq) Studies Institute

Adresa, 1. řádek 117149 Dubai Dubaj, Spojené arabské emiráty
Website http://www.masterei.com/
Telefonní číslo +971 6 548 2102

Adresa, 1. řádek Suite 304, Iran Insurance Building, Opp. Dubai Islamic Bank, Immigration Road, Sharjah, United Arab Emirates
61142-Sharjah Sharjah, Spojené arabské emiráty