Přečtěte si oficiální popis

Od roku 1995 zajišťuje Master Education International (MEI) své pobočky a přidružené instituce na Středním východě, Indii, na východě a jejich studentskou komunitu prostřednictvím poskytování vysokoškolského vzdělání v UK, USA a Indii. Jeho vlajkovými programy jsou MBA a BBA. MEI je partnerem tří předních britských zadávacích komisí; QUALIFI, BTEC Edexcel a NCC vzdělání a univerzita města Vision USA a Banasthali univerzita Indie (uvedené a doporučené MOHE, Spojené arabské emiráty) Masters je také off-kampus kancelář pro výzkum-založený program vedoucí k Ph.D.

Master Education International zajišťuje vzdělání v oblasti managementu za posledních 20 let a má distribuční centra v Dubaji a Sharjah (Ajman) ve Spojených arabských emirátech, se sídlem skupiny v Indii a spolupracovníky v KSA a Singapuru. Zabýváme se především potřebami pracujících profesionálů tím, že provádíme fyzické interaktivní kurzy v pátek pouze v našich doručovacích centrech. Zápočet získaný na jiné univerzitě je převoditelný, což vám umožňuje začít s vyšším vzděláním.

Osvědčení

"Mistři mi poskytli možnosti různých uznávaných univerzit pro programy MBA, které poskytují hluboké znalosti pro to, že jsou konkurenceschopné v tomto globalizovaném světě." Program MBA poskytl okamžitou hodnotu tím, že zvýšil své strategické povědomí. nejlepší volba pro mě a byla by pro většinu lidí. "
-Amin Kazi, výkonný ředitel a GM Emirates Wet Wipes FZCO (RMB


"Byl jsem s Masters od července 2011, absolvoval jsem titul BBA v oboru marketingu a byl jsem svědkem úžasné a vysoce kvalifikované fakulty.V současné době dokončuji svůj titul MBA v oboru marketingu a jsem rád, že budu s Masters." -Ala'aeddin MJ Tumalih, Senior Associate, ACSS (Arab Bank Plc)

"Vždycky jsem se zajímal o MBA-HR a staral jsem se o to, jak řídit studium v ​​práci, protože jsem potřeboval dostatek koučování a tříd po práci." Řešením byl Masters Educational Institute.

Naše cíle

Poskytovat specifické a vysoce kvalitní vzdělání při přípravě na profesní pozice v dnešním rychle se rozvíjejícím světě, kde je pro pokrok zásadní význam a kvalita.

Poskytovat příležitost ke vzdělání pro klienty, kteří se již zabývají podnikáním, což jim umožňuje plnit své kariérní cíle tím, že zvyšují jejich dovednostní základnu bez přerušení svého povolání nebo ohrožují kvalitu vzdělání.

Využít tam, kde je to nutné, tradiční postupy, moderní techniky a technologii, které mají co nejvíce výhodu při poskytování, aby se zlepšilo a obohatilo dosažení našich vzdělávacích a kariérních cílů.

Zůstat v souladu s inovacemi a vyvíjet nové metody a technologie pro poskytování vzdělání a komponentů, jakož i administrativní aspekty institutu.

Pro obyvatele Spojených arabských emirátů: Ø DUBAI - pátek ráno (8:30 - 12:30 hod.) Ø SHARJAH - pátek ráno (8:30 - 12:30)

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

Master Education International - Dubai / Sharjah

Studenti zabezpečují 120 kreditů pro 8-10 vyučovaných modulů ve Spojených arabských emirátech, kde je hodnoceno 100% při zadání, aplikovat a doplnit doplňovací MBA UK Ang ... [+]

Studenti zabezpečují 120 kreditů pro 8 až 10 vyučovaných modulů ve Spojených arabských emirátech, kde je hodnoceno 100% na základě zadání, pro uplatnění a doplnění doplňovacího MBA Anglie Ruskin University-UK především na základě předložení individuální dizertační práce, vyučované fakultou univerzity.

Konverze dizertační práce (maximálně 60 kreditů) může být:

Obecné řízeníMarketingLidské zdroje.

Vedoucí z univerzity bude pracovat se studenty, kteří dokončí svou disertaci. Anglia Ruskin University je odhodlána produkovat vysoce kvalitní výzkum s dopadem ve všech oblastech.

Univerzita Anglia Ruskin je jednou z největších univerzit na východě Anglie a má více než 30 000 studentů. Univerzita se datuje do roku 1858.Anglie Ruskin University získala v roce 2018 pořadí 301-350 v časopisu World Higher Education University. Také v roce 2016 byla univerzita jmenována společným 38. nejlepším institutem ve Velké Británii ve světovém žebříčku Times Higher Education. Pořadí je jedinou globální tabulkou výkonnosti univerzit, která posuzuje světové univerzity ve všech svých základních misích - výuku, výzkum, přenos znalostí a mezinárodní vyhlídky. Podle tabulky ligy Guardian University 2017 je Anglia Ruskin University ve Spojeném království 66. místo.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai Sharjah Abu Dhabi
September 2019
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Master - (Al Sharq) Studies Institute
Adresa, 1. řádek
117149 Dubai Dubai, Dubai, Spojené arabské emiráty
Website
Telefonní číslo
+971 6 548 2102
Adresa, 1. řádek
Suite 304, Iran Insurance Building, Opp. Dubai Islamic Bank, Immigration Road, Sharjah, United Arab Emirates
61142-Sharjah Sharjah, Sharjah, Spojené arabské emiráty