Master Education International- DXB/ SHJ

Úvod

Read the Official Description

"Masters mi poskytla s možnostmi různých uznaných vysokých škol pro programy MBA, které poskytují podrobné znalosti za to, že jeho konkurenceschopnosti v tomto globalizovaném světě. Nepochybuji o tom, že Masters byl absolutně nejlepší volbou pro mě, a bylo by pro většinu lidí. " -Amin Kazi, výkonný ředitel a GM Emirates vlhčené ubrousky FZCO (RMB a Ghantoot Group)

"Byl jsem s mistry od července 2011 jsem udělal můj BBA titul v marketingu. Byl jsem svědkem úžasné a vysoce kvalifikovaných fakulty. V současné době jsem s vyplněním MBA v oblasti marketingu. Jsem rád, že se s mistry. " -Ala'aeddin MJ Tumalih, Senior Associate, AČSS (Arab Bank Plc)

Řešení bylo Masters vzdělávací institut. MEI mi pomohlo zlepšit profesionálně a osobně. Všechno nejlepší k zaměstnancům a lektory. -Deepthy Dětská K., správce -Procter a Gamble

K zabezpečení specifického a vynikající kvalitu vzdělávání v rámci přípravy na odborné pozice v dnešním rychle se měnícím světě, kde meritokracie a kvalifikace jsou zásadní pro pokrok.

Poskytnout příspěvek vzdělávací příležitosti pro klienty jsou již zapojeny do podnikání, které jim umožní plnit své kariérní cíle, posílením jejich kvalifikační základnu bez přerušení své povolání nebo ohrožení kvality vzdělávání.

Chcete-li použít, pokud je to nezbytné, tradičních praktik, moderní techniky a technologie na nejlepší výhodu v dodávce, aby se zvýšila a obohatit našim klientům dosažení jejich vzdělávací a profesní cíle.

Chcete-li zůstat krok s inovacemi a vyvinout nové metody a technologie pro poskytování vzdělávání a materiálové složení, jakož i administrativních aspektů ústavu.

Pro SAE obyvatel: Ø DUBAI - v pátek ráno (08:30-12:30) Ø SHARJAH - v pátek ráno (08:30-12:30) a odpolední (2,00 až 6,00 hodin)

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět 1-year MBAs » Vidět BBA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

Master in Business Administration - Velká Británie (MBA v Dubaj / Sharjah)

Campus forma Kombinované 1 rok September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai Sharjah Abu Dhabi + 2 více

Studenti zabezpečují 120 kreditů pro 8-10 vyučovaných modulů ve Spojených arabských emirátech, kde je hodnoceno 100% při zadání, aplikovat a doplnit doplňovací MBA UK Anglie Ruskin University-UK primárně po předložení individuální dizertace. [+]

Studenti zabezpečují 120 kreditů pro 8 až 10 vyučovaných modulů ve Spojených arabských emirátech, kde je hodnoceno 100% na základě zadání, pro uplatnění a doplnění doplňovacího MBA Anglie Ruskin University-UK především na základě předložení individuální dizertační práce, vyučované fakultou univerzity.

Konverze dizertační práce (maximálně 60 kreditů) může být:

Obecné řízeníMarketingLidské zdroje.

Vedoucí z univerzity bude pracovat se studenty, kteří dokončí svou disertaci. Anglia Ruskin University je odhodlána produkovat vysoce kvalitní výzkum s dopadem ve všech oblastech.

Univerzita Anglia Ruskin je jednou z největších univerzit na východě Anglie a má více než 30 000 studentů. Univerzita se datuje do roku 1858.Anglie Ruskin University získala v roce 2018 pořadí 301-350 v časopisu World Higher Education University. Také v roce 2016 byla univerzita jmenována společným 38. nejlepším institutem ve Velké Británii ve světovém žebříčku Times Higher Education. Pořadí je jedinou globální tabulkou výkonnosti univerzit, která posuzuje světové univerzity ve všech svých základních misích - výuku, výzkum, přenos znalostí a mezinárodní vyhlídky. Podle tabulky ligy Guardian University 2017 je Anglia Ruskin University ve Spojeném království 66. místo.... [-]


Contact

Master - (Al Sharq) Studies Institute

Adresa, 1. řádek 117149 Dubai Dubai, Dubai, Spojené arabské emiráty
Website http://www.masterei.com/
Telefonní číslo +971 6 548 2102

Adresa, 1. řádek Suite 304, Iran Insurance Building, Opp. Dubai Islamic Bank, Immigration Road, Sharjah, United Arab Emirates
61142-Sharjah Sharjah, Sharjah, Spojené arabské emiráty