Institute of Management Technology Dubai

Úvod

Read the Official Description

Institut technologie managementu Dubai (IMT Dubai) je mezinárodní obchodní škola, která se věnuje přípravě průmyslově připravených, společensky odpovědných a vědomých odborníků pro podniky na Středním východě a po celém světě. Institut se pyšní silným akademickým zaměřením, průmyslovou spoluprací a podnikatelským smyslem. Nabízí akreditované vysokoškolské a postgraduální programy studentům z mnoha národností a vzdělávacích prostředí. Založena v roce 2006, Institut byl mezi prvními Mezinárodními obchodními školami, které vytvořily plnohodnotný areál v Dubaji.

Portfolio obchodních programů společnosti IMT zahrnuje následující položky:

  • MBA se zaměřením na mezinárodní bankovnictví a finance, marketing a maloobchodní management, řízení projektů a operací a řízení lidských zdrojů
  • BSBA (Bachelor of Science in Business Administration) s koncentracemi nabízenými v oblasti účetnictví, správy a logistiky a řízení dodavatelského řetězce
  • Programy pro rozvoj managementu pro společnosti působící v regionu.

Kvalita vzdělání poskytovaná IMT Dubai je certifikována ministerstvem vysokoškolského vzdělávání v SAE; Institut je licencován MOHESR a KHDA a všechny jeho programy jsou akreditovány CAA.

Silný mezinárodní výměnný program rozšiřuje zkušenosti s učením a expozici, neboť ústav uzavírá dohody s 15 předními univerzitami v celé Evropě a v USA pro výměnu studentů a programy dvojího vzdělání. Každý rok téměř 15% studentů na IMT Dubaj Jsou z jedné z partnerských škol.

Součástí střediska výtvarného umění v dubajském mezinárodním akademickém městě jsou světové učební a učební sály, knihovna a další kurikulární a mimoškolní infrastruktura. Zařízení na ubytovně na koleji také zajišťují plnou univerzitní zkušenost pro studenty.

Všichni ve společnosti IMT v Dubaji obdrží studenti uzemněnou zkušenost z výuky a mezinárodní expozici, která tvoří základ slibné manažerské kariéry.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět BBA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Masters in Business Administration (MBA v Dubaji)

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Program na IMT-Dubaj MBA je navržen tak, aby poskytnout studentům solidní základy v disciplínách managementu. Po promoci studenti jsou vybaveny: [+]

Masters in Business Administration (MBA v Dubaji)

2 roky Ranní / odpolední kurzy vyučované v průběhu týdne AED 46000 / rok Cíl a Pedagogika IMT pro MBA v Dubaji

Program na IMT-Dubaj MBA je navržen tak, aby poskytnout studentům solidní základy v disciplínách managementu. Po promoci studenti jsou vybaveny:

Důkladné pochopení disciplín managementu Expozice na první ruky, korporátní, reálných situacích Schopnost aplikovat tyto pojmy v různých podnikových prostředích Schopnost analyzovat a řešit problémy prostřednictvím kritického a tvořivého myšlení Vedení a týmovou práci dovednosti Specializace

Na konci prvního roku studia, studenti si mohou vybrat oblast zaměření z následujících možností:... [-]


Contact
Adresa destinace
Dubai, Dubai, AE