S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA

Úvod

Read the Official Description

V areálu Singapuru převládá velmi příjemné a příjemné prostředí. Rozlehlý areál uprostřed svěží zeleně a zeleň zahrnuje několik zrekonstruovaných budov dědictví rozložených na sedmi akrech, a je umístěn v blízkosti centra Singapuru. Snadno dostupné po silnici, s autobusová zastávka těsně mimo kampusu, to je v těsné blízkosti jiných místních škol, zdravotnických zařízení a nemocnic, Recepce 24 hodin občerstvení, jako jsou 7-11 a hypermarketech, stejně jako rekreační, nákupních a firemních center. A programy běží v Singapuru areálu jsou Globální MBA, BBA, MGB a Executive MBA. Různé budovy na dům učebny areálu, vzdělávacích center, knihovna a několik dalších zařízení. Učebny jsou odstupňovány, a vybavené state-of-the-art audio a video equipment.There jsou 7 přednáškové sály (čtyři bytí 157 sq.mt., dva být 80 sq.mt. a jeden 58 sq.mt.). Dvě zasedací sály (jeden z 114,5 sq.mt. a druhý z 75,5 sqmt), se také používají k přednáškám příležitostně. Kavárnu nabízejí různé mezinárodní kuchyně vychází vstříc požadavkům potravin studenta community.There je také sendvič bar v areálu pro rychlé kousnout. Po vyučování, mají studenti možnost osvěžit a omladit pomocí cvičení v posilovně in-house, vyžívá v různých hrách, jako jsou basketbal a stolní tenis nebo prostě trvat dlouhé procházky kolem kampusu nebo na Mt. Faber Sky Walk nachází těsně mimo areálu.

Ranking a rozpoznávání

The Economist nyní řadí SP Jain Full time MBA program jako # 95. Forbes se umístil na globálním MBA číslo 5 v Asii: Nejlepší mezinárodní obchodní školy 2013 Globální MBA program Globálního managementu SP Jain (SP Jain) byl zařazen mezi 20 nejlepších programů MBA na světě v Forbes Best Business Schools (International) Žebříčky 2013. SP Jain byl zařazen # 11 na světě v kategorii "Nejlepší mezinárodní 1 rok MBA programy" a # 19 na světě v kategorii "Nejlepší mezinárodní MBA programy", která se řadí jak jeden rok a dva roky, MBA programy. Naše pořadí v regionech působíme:

  • Asie: # 5
  • Indie: # 1 (Jsme jediná škola indického původu, že je na seznamu)
  • Spojené arabské emiráty: # 1 (my jsme jediná škola být na seznamu)
  • Singapur: # 3 (INSEAD a National University of Singapore jsou před námi)
  • Austrálie: # 1 (University of New South Wales, jen jiná australská škola je u # 24 na seznamu)

Všechny studentů prezenčního studia SP Jain žijí a studují v ne jeden, ale v minimálně třech různých městech. Jak děláte obchodní činnost v Dubaji se liší od toho, jak podnikáte v Singapuru, Austrálii nebo dokonce ve Spojených státech. Můžete být velký úspěch ve své domovské zemi, ale nešťastná selhání v jiném případě, že jste nepochopili, že obchodní praktiky, politické systémy a spotřebitelské preference se mohou lišit. Pomáhá studentům pochopit, to je něco, co jsme v SP Jain, že ne jedinečně přes naše učení modelu multi-školní areál. Všechny studentů prezenčního studia SP Jain žijí a studují v ne jeden, ale v minimálně třech různých městech. Máme školní areály v Dubaj, Bombaj, Singapuru a Sydney. Takže, kromě učení různé nástroje podnikání (jako většina studentů), SP Jain studenti pochopit globální charakter podnikání v nejpřesvědčivější způsobem - prostřednictvím skutečného působení různých kultur, politické přesvědčení, tradice a technologických inovací.

Akreditace

Agentura pro kvalitu a standardizaci terciárního vzdělávání, Austrálie SP Jain je akreditována Agenturou pro kvalitu a standardizaci terciárního vzdělávání (TEQSA) v Austrálii. Na konci programu, studenti jsou svěřeny s australskou stupněm. To výrazně zvyšuje mezinárodní přijetí stupně, čímž impuls k vysokoškolskému vzdělávání a kariéry, v celosvětovém měřítku. Oddělení znalostí a lidského rozvoje (KHDA), vláda Dubaj, SAE Jain je licencována Úřadem pro lidská práva a rozvoj lidských zdrojů (KHDA), vláda Dubaj, Spojené arabské emiráty Akademická kvalifikace udělená SP Jain a certifikovaná KHDA jsou uznávána v emirátu Dubaj od všech veřejných a soukromých subjektů pro všechny účely.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Výkonný Mba (emba)

Campus forma Kombinované 18 měsíců August 2018 Singapur Singapore

SP Jain Executive MBA (EMBA) je integrovaný program na částečný úvazek navržený tak, aby splňoval potřeby pracujících profesionálů, kteří chtějí absolvovat MBA bez přerušení své kariéry. Kurz je náročný a náročný; Výsledkem je transformace slibných manažerů do generálních manažerů s globální perspektivou. [+]

Přehled programu

SP Jain Executive MBA (EMBA) je integrovaný program na částečný úvazek navržený tak, aby splňoval potřeby pracujících profesionálů, kteří chtějí absolvovat MBA bez přerušení své kariéry. Kurz je náročný a náročný; Výsledkem je transformace slibných manažerů do generálních manažerů s globální perspektivou.

Proč je SP Jain Executive MBA? PROGRAM VLAZÍTE, ABY MYSLI A URČIL JAKO VŠEOBECNÝ MANAŽER

Naši studenti EMBA se účastní řady pokročilých multimediálních simulací, které je naučí dělat inteligentní, vítězná rozhodnutí. Tyto simulační cvičení, prováděné v našich nejmodernějších simulačních centrech, jsou jedinečné v tom, že přinášejí studentům tváří v tvář podnikovým výzvám v reálném čase a umožňují jim procvičovat a zdokonalovat své skutečné a rozhodovací procesy dovednosti nejinovativnějším způsobem a v bezrizikovém prostředí.... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek 119579 Singapore, Singapur
Website http://www.spjain.org/campuses-singapore.aspx
Telefonní číslo + 65 62704748