Read the Official Description

AACSB Accredited

Rutgers Business School Asia Pacific je dceřinou společností Rutgers, The State University of New Jersey (USA). Rutgers nabízí vysoce hodnoceny Výkonný Master of Business Administration (EMBA) program k talentovaných odborníků v Singapuru. Kromě programu EMBA, nabízíme také otevřený zápis a přizpůsobené výkonné vzdělávacích programů pro jednotlivce i podniky.

Program EMBA je dokončena v Singapuru. Rutgers Business School Asia Pacific je registrována s Výborem soukromého školství jako soukromá vzdělávací instituce (PEI). Jsme registrováni u CPE po dobu 4 let ode dne 22. května 2016 do 21. května 2020.

Absolventi programu Executive MBA v Singapuru získat Master of Business Administration (MBA) míra přiznané Rutgers, The State University of New Jersey (USA). Osvědčení a přepis MBA jsou vydávány na univerzitě. Absolventi ze Singapuru jsou zváni k účasti na každoroční shromáždění v New Jersey, USA každý rok.

Rutgers

Vybavení hotelu Rutgers Business School Asia Pacific Singapore

Třídy se konají na 1 Keong Saik Road, Singapur.

Ve třídě je 67 m² a je vybaven projektorem, tabule zeď a má WiFi připojení. Počet míst k sezení se pohybuje mezi 25-30 studentů. Učitel poměr studentů na typicky 1: 20-25.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Rutgers Business School Asia Pacific

Rutgers Executive MBA (Master of Business Administration program) je přední volbou podnikového vzdělávání pro vysoce motivované profesionály s úsilím o urychlený kariérní ... [+]

Přehled programu:

Rutgers Executive MBA (Master of Business Administration program) je přední volbou podnikového vzdělávání pro vysoce motivované profesionály s úsilím o urychlený kariérní růst a rozvoj. Executive MBA poskytuje vysokou úroveň trvale udržitelného zážitku, který bude trvat na vaší kariéře, kde křižovatka teorie a praxe poskytuje maximální výhody jednotlivcům, kteří chtějí, aby se každá třída počítala. Aplikujte to, co jste se dnes naučil ve své třídě, vašim podnikatelským problémům, když jste v pondělí v kanceláři.

Výhoda Rutgers:

Vysoce hodnocené. Některá citace zahrnují: Financial Times: # 2 v ekonomii, # 3i v Corporate Strategy... [-]

Singapur Singapore
February 2020
Kombinované
14 - 15 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Location address
Rutgers Business School Asia Pacific
1 Keong Saik Road
Singapore

Singapore, SG