Přečtěte si oficiální popis

Manchesterská univerzita byla předškolním nadnárodním vzděláváním a nyní má 25 let zkušeností v této oblasti. V průběhu let jsme vytvořili silná globální partnerství s korporátními společnostmi a významnými vzdělávacími partnery a založili jsme 6 globálních center na čtyřech kontinentech: Manchesteru, Dubaji, Hongkongu, São Paulu, Šanghaji a Singapuru.

Naše tradice úspěchu ve studiu a výzkumu se rozprostírá více než 180 let, zahrnující narození moderního počítače, rozdělení atomu a zakládající principy moderní ekonomiky. Mnoho dalších inovace, které se mění na světě, má své kořeny zde na univerzitě v Manchesteru. Jde o 2. místo ve Velké Británii, pokud jde o "výzkumnou sílu" v rámci Výzkumného rámce výzkumu pro rok 2014, a my máme globální pověst pro náš průkopnický výzkum, který rozšiřuje náš přístup založený na problémech k vysokoškolskému učení.

Singapur, centrum jihovýchodní Asie

Dceřiná společnost 100% vlastněná v Manchesterské univerzitě, Středisko jihovýchodní Asie, založila svou účast od roku 1992 a provozuje flexibilní Global MBA pro profesionály s různorodým zázemím. V současné době podporuje téměř 300 studentů a absolvovalo více než 1000 studentů v regionu jihovýchodní Asie a Oceánie.

Naši mezinárodní akademici cestují světovou výukou v našich 6 globálních centrech. Mnoho z našich akademických pracovníků je vybaveno znalostmi v oboru a rozsáhlými vazbami s veřejností, soukromými organizacemi třetího světa na celém světě. Vedou diskusi, ovlivňují názor a politiku a řídí změnu.

Manchester Business School
Registrační číslo CPE: 201022477R
Období: 28. září 2016 až 27. září 2020

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Global MBA

Manchester Business School, Singapore Centre

Zvyšte své ambice na této mezinárodní třídě MBA programu, který se zaměřuje na vás jako na vůdce od samého počátku. Od podnikání k mezinárodním financím budete těžit z ne ... [+]

Zvyšte své ambice na této mezinárodní třídě MBA programu, který se zaměřuje na vás jako na vůdce od samého počátku. Od podnikání k mezinárodním financím budete těžit z nejnovějšího myšlení a zdokonalovat dovednosti, které vás oddělí na dnešním konkurenčním trhu.

S příjmy v lednu a červenci, tento svět-třída, mezinárodní MBA zahrnuje 18 měsíců výuky, šest-měsíc projektu, a osobní a profesní příležitosti k rozvoji.

Před

Praktické studijní dovednosti

Budovat dovednosti, které budete potřebovat během MBA

Face-to-face indukce ve vašem domovském centru

Seznamte se se svými spolužáky as týmem podpory

Síťové příležitosti... [-]

Singapur Singapore
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
18 - 60 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

Kombinované MBA

Manchester Business School, Singapore Centre

Kelley-Manchester Global MBA nabízí dvojí odborné znalosti britských i amerických obchodních škol a kombinuje nejlepší online výuku MBA na světě s ponořujícím učením se t ... [+]

Kelley-Manchester Global MBA nabízí dvojí odborné znalosti britských i amerických obchodních škol a kombinuje nejlepší online výuku MBA na světě s ponořujícím učením se tváří v tvář s výběrem 8 globálních pracovišť.

Kromě online vzdělávání zahrnuje tato flexibilní MBA celkem 18 dní výuky rozložené ve třech rezidenčních dílnách (plus volitelný pětidenní workshop ve Washingtonu DC).

Blended delivery

Kelley-Manchester Global MBA kombinuje nejlepší online výuku MBA na světě s dokonalou výukou tváří v tvář s výběrem 8 globálních pracovišť. Výsledkem je flexibilní MBA, která je skutečně mezinárodní zkušeností.

Plán workshopuSemestr 1: 6 dní na Kelley School of Business v Bloomingtonu, IndianaSemestr 2: 6 dnů v každém globálním centru MBS Aliance *Semestr 3: Všichni on-line nebo on-line 5-dny veřejné politiky seminář obytný ve Washingtonu DCSemestr 4: 6 dnů v každém Globálním centru MBS Alliance ** AMBS nabízí také volitelné předměty, které zahrnují třídenní workshop ve Washingtonu DC.Online učení... [-]
Singapur Singapore
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
24 - 60 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Manchester Business School Pte Ltd
Adresa, 1. řádek
55 Market Street, #05-01
048941 Singapore, Singapur
Website
Telefonní číslo
+65 6538 4470