Přečtěte si oficiální popis

Jděte dále s LSBF v Singapuru

Na London School of Business and Finance (LSBF) v Singapuru měříme úspěch díky vlivu, který naši studenti, fakulty a absolventi mají v regionu.

Hodnoceno jako nejlepší soukromá škola v účetnictví a nejlepší soukromá škola v pohostinství

Proč si vybrat londýnskou školu podnikání

Pěstujeme ethos, ve kterém se můžete učit, růst a uspět. Budete sdílet nápady a zkušenosti s lidmi z celého světa, jak budete utvářet svůj budoucí úspěch. Zjistěte, proč si další generace obchodních vůdců vybírá LSBF.

Více způsobů studia, více způsobů růstu

Máme kampusy v Londýně a Singapuru, které jsou podporovány naší oceňovanou online vzdělávací platformou.

Naše postgraduální programy jsou dodávány online, zatímco naše výukové programy jsou dodávány v londýnském kampusu LSBF, jen pár minut chůze od Holbornu. Naše kurzy ACCA jsou dodávány online i v našem londýnském kampusu.

Rozmanitost jako standard

Studenti z mnoha zemí, kteří s námi studují, nabízejí naše kampusy, kurzy a učebny skutečně globální, rozmanité a obohacující zkušenosti. LSBF je ideálním místem pro získání opravdu mezinárodních zkušeností a připravuje vás na dnešní globální trh.

Naše firemní síť

Udržování našich kurzů v souladu s požadavky předních organizací je neustálou praxí, nikoli možností. Vytvořili jsme silné vztahy s úspěšnými podniky ve Velké Británii i mimo ni.

Přineste vše dohromady

Prostřednictvím naší vysoce zkušené fakulty, firemních partnerů a globálního dosahu Vás připravíme na vedení, vynikající výsledky a úspěch ve světě podnikání.

Dokonalost

Od prvního dne jsme se zaměřili na dokonalost. Naše úsilí o poskytnutí nejlepší studijní zkušenosti, prvotřídní vzdělání a exkluzivní podporu kariéry jsou tím, co dělá LSBF jedinečnou institucí.

Singapurský kampus

Singapur je jedinečnou kombinací kulturní rozmanitosti a růstu podniků. Studovat na jednom z našich nejmodernějších areálů a získat první pohled na toto významné mezinárodní obchodní centrum.

Daleko od učebny můžete vyvážit plnou akademickou zkušenost s živými společenskými aktivitami. Naše kampusy nabízejí snadný přístup k sofistikovanému nočnímu životu Singapuru a výjimečné scenérii.

Campus

LSBF v Singapuru se nachází na adrese 3 Anson Road (věž Springleaf) a 143 Cecil Street (budova GB), jen pár minut od stanice MRT Tanjong Pagar.

Vedle našich nejmodernějších výukových oblastí budete mít prospěch ze specializovaných sociálních zařízení a nejnovějších učebních technologií, které zvýší vaše zkušenosti.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

LSBF Singapore

Univerzita Concordia v Chicagu MBA nabízí pokročilý stupeň potřebný k posunu vaší kariéry dopředu nebo ke změně profesní dráhy. Získáte manažerské a analytické dovednosti ... [+]

CUC MBA

Univerzita Concordia v Chicagu MBA nabízí pokročilý stupeň potřebný k posunu vaší kariéry dopředu nebo ke změně profesní dráhy. Získáte manažerské a analytické dovednosti potřebné k tomu, abyste se v dnešním měnícím se globálním podnikatelském prostředí stali důvěryhodným lídrem.

Požadavky na kurz

Minimální požadavek na akademický vstup:

Bakalářský titul z uznávané univerzity.

Minimální požadavek na vstup do anglického jazyka:

Dosáhl stupně C6 nebo lepší v angličtině O úrovni; neboEkvivalentní kvalifikace např. IELTS 6.0, TOEFL 550 (iBT 72)

Minimální věk:

20 let a víceDoba trváníNa plný úvazek: 12 ... [-]
Singapur Singapore
May 2019
Denní studium
Kombinované
12 - 24 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
3 Anson Road, Springleaf Tower, #06-01
Singapore, 079909 SG