Přečtěte si oficiální popis

Rozšiřování tradici vynikajících Všechno to začalo v roce 1925 s vytvořením Embry-Riddle Company v Lunken letišti v Cincinnati, Ohio. Potom následující jaro, firma otevřela Embry-Riddle School of Aviation. Co začalo jako jednoduchý plán pro výcvik pilotů letecké vyvinul do důvěryhodného univerzitě v roce 1970. Dnes je Embry-Riddle Worldwide Campus provozuje celosvětově uznávané vzdělávací systém, který využívá on-line a face-to-face výuku a síť školských zařízeních určených na podporu studentů pokrok ve Spojených státech, na celém světě a nyní v Singapuru.

Embry-Riddle Aeronautical University nabízí studijní programy prostřednictvím partnerství v Singapuru. Ve spolupráci s Singapuru Aviation Academy (SAA) Embry-Riddle nabízí částečný úvazek, blended doručení postgraduální programy speciálně pro profesionály. Nejnovějším partnerství s ERC ústavem umožňuje Embry-Riddle nabízet částečný úvazek a na plný úvazek vysokoškolské tituly pro studenty, kteří chtějí získat jejich bakalářský titul a to jak při práci nebo před vstupem do pracovního procesu. Partnerství s ERC ústavem také povolit Embry-Riddle přivést zahraniční studenty z okolního regionu do Singapuru získat titul.

S podporou prestiží Embry-Riddle Aeronautical University, svět je nejstarší a největší univerzitě se specializací na letectví a letecký průmysl, naše partnerství v Singapuru poskytnout studentům se stejným kvalitní vzdělání byste získat na jednom z našich areálech v zámoří.

Prohlášení Embry-Riddle Asie Mission:

"Chcete-li prodloužit Embry-Riddle Aeronautical University je příležitost pro poskytování vysokoškolského vzdělání a výzkumu v letectví a leteckého průmyslu v klíčových zemích Asie a Tichomoří"

Vezměte svou kariéru Kromě vaší touhy Embry-Riddle absolventy lze nalézt po celém světě, kteří pracují v širokém spektru rolí, včetně CEO a firemní hlavy, piloty leteckých společností manažery, letištní manažery, inženýry údržby, regulační úředníků a těch, kteří pracují v oblasti prodeje letadel a leasing jen abychom jmenovali alespoň některé , A přes to všechno, co zůstali věrni svým Embry-Riddle kořeny.

Tyto dedikované absolventi jsou nadšeni své profesi a vždy touží informovat současných studentů v žádném případě mohou-účastnící dotaz / odpovědí sezení nebo rozhovory, podělí o své real-svět zkušenosti s vámi, vás zve k účasti na výzkumu a informující o nejnovější požadavky žádán zaměstnavatelů.

Embry-Riddle Asie navázala úzké pracovní vztahy s rostoucím počtem leteckém a kosmickém společností působících v Singapuru a jihovýchodní Asii, zvláště Pratt & Whitney, United Technologies Corp., Singapore International Airlines, Singapore International Airlines Cargo, Singapore Technologies Engineering and Malaysia Airlines , Jsme rádi, že vás připraví na kariéru s těmito předními společnostmi a využít naše partnerství v tomto procesu.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

Embry-Riddle Aeronautical University Asia

... [+]

Lepší porozumění moderního managementu pojmů, metod a nástrojů v oblasti letectví kontextu Schopnost řídit účinné a efektivní využívání omezených zdrojů Pochopení toho, jak fungují v atmosféře zvýšeného národní a mezinárodní soutěže Sada dovednosti potřebné, aby se stal vůdcem nebo rozhodovací pravomocí v oblasti letecké dopravy

Tento plný úvazek program je nabízen v intimním učebně, kde máte jeden na jednoho pozornost od členů fakulty a možnost komunikovat se a učit se od spolužáků. Jedná se o zrychlené na plný úvazek MBA v letectví navržen tak, aby být dokončen během jednoho roku.

Přijímací řízení... [-]

Singapur Singapore
June 2019
Denní studium
Kombinované
12 - 24 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Embry-Riddle Aeronautical University Asia Campus 75 Bukit Timah Road #02-01/02 Boon Siew Building Singapore 229833
Singapore, Singapur
Telefonní číslo
undefined