ERC Institute

Úvod

Read the Official Description

ERC Institute (ERCI) byla založena v roce 2003 ERC Holdings (ERC) za účelem poskytování vzdělávání s tím rozdílem, a zvyšovat laťku ve vzdělávacích služeb v Singapuru. ERC Holdings byla založena skupinou úspěšných asijských podnikatelů v roce 1999 pěstovat silnou podnikatelskou kulturu v Asii.

Naším hlavním cílem je, aby ženich a rádce novou generaci vedoucích pracovníků vybavených dovednosti analyzovat a řešit skutečné světové obchodní problémy dneška.

ERC Holdings a ERCI úzce spolupracovat s orgány státní správy, jako je například Singapur Workforce rozvojové agentury (WDA) a Singapur Tourism Board (STB). Až do roku 2006, ERC Holdings byl "LEAP partnerem" Development Board hospodářského (EDB), v ocenění snahy o urychlení růstu podniků a odvětví v Singapuru.

Vyrobili jsme nápady a vůdci, které utvářejí svět podnikání. Naše ruce na, tržní přístup ke vzdělání obchodu transformuje naše studenty do věří, účinných a uznávaných vedoucích pracovníků vybavených analyzovat a řešit obchodní problémy reálného světa. Přinášíme na trh učebny.

Jsme ERCI.

MISSION:

Snažíme se poskytovat vzdělání s rozdíl tím, že nabízí našim studentům:

Přístup k globálně zaměřené vysoce kvalitní vzdělávání partnerů Mimoškolní činnost sponzorství, možnosti celoživotního vzdělávání a řízení kariéry Společensky působivých terénní iniciativy

VISION:

Chcete-li být premier Asijský institut známý spolupráce s vysoce kvalitní globálními partnery škol, které nabízejí průmyslové příslušných kurzů s využitím metod kvality výuky.

Hodnoty a kultura

Věříme, že tím, že vytvoří prostředí, kdy poctivost, respekt a zodpovědnost jsou součástí kultury, jsme nejlepší pozici, aby přijali a umožnit naše základní hodnoty za profesionální dokonalost, výsledky a zaměření na zákazníka.

Profesionální Excellence - Účinné systémy a postupy a rozvoj zaměstnanců jsou zásadní při vytváření ekosystému učení.

Věříme, že na výsledky, když říká, co máme dělat a dělat to, co říkáme. Naše cíle a cíle lze dosáhnout pouze prostřednictvím posílení zaměstnanců a volbou pro spolupráci partnery v oblasti vzdělávání.

Zaměření na zákazníka - Náš závazek k úspěšným výsledkům učení pro naše studenty začíná s pozitivní prostředí pro vzdělávání.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět Advanced Diplomas » Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master of Business Administration

Campus forma Denní studium Kombinované 15 měsíců May 2019 Singapur Singapore + 1 více

Tento program je určen pro studenty, kteří se chtějí pustit do hloubkové studie o podnikání a managementu k rozvoji analytické a hodnotící schopnosti. Náš program vám poskytne příležitost rozvíjet své znalosti o klíčových podnikových funkcí a jejich vztah s širším strategickým a mezinárodním prostředí. Budete také rozšířit své znalosti a porozumění současných změn v podnikatelském prostředí prostřednictvím studia vedení, organizační změny a transformace, inovace a vedení zúčastněných stran. Na konci tohoto programu magisterské úrovni, budete mít možnost kriticky zkoumat využití klíčových funkčních oblastí marketingu, lidských zdrojů, financí, účetnictví a řízení provozu k analýze strategických perspektiv na regionální, národní i mezinárodní úrovni se na organizace a odvětvové úrovni na podporu širší organizační aktivity. [+]

Tento program je určen pro studenty, kteří se chtějí pustit do hloubkové studie o podnikání a managementu k rozvoji analytické a hodnotící schopnosti. Náš program vám poskytne příležitost rozvíjet své znalosti o klíčových podnikových funkcí a jejich vztah s širším strategickým a mezinárodním prostředí. Budete také rozšířit své znalosti a porozumění současných změn v podnikatelském prostředí prostřednictvím studia vedení, organizační změny a transformace, inovace a vedení zúčastněných stran.

Na konci tohoto programu magisterské úrovni, budete mít možnost kriticky zkoumat využití klíčových funkčních oblastí marketingu, lidských zdrojů, financí, účetnictví a řízení provozu k analýze strategických perspektiv na regionální, národní i mezinárodní úrovni se na organizace a odvětvové úrovni na podporu širší organizační aktivity. Program bude poskytovat znalosti k vyhodnocení vztah mezi organizací a jejím prostředím a jeho významu a povaze organizační změny a transformace. Studenti budou schopni kriticky analyzovat současné problémy, výzvy a problémy týkající se podnikání a managementu, které mají vliv na podnikání a management na funkční, strategické a odvětvové úrovni. Studenti se naučí, jak zhodnotit roli a přínos integračních strategických a vedení přístupů. Důležité je, že program, syntetizovat příslušné kritické myšlení prostřednictvím akademického výzkumu a aplikace znalostí v reálném prostředí.... [-]