Aalto Executive Education Academy Singapore

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Aalto Education Academy Executive

Aalto Executive Education Academy (Aalto EE) nabízí vysoce kvalitní výkonný vývojové služby, čerpat z mnoha silných stránek své rozsáhlé mezinárodní sítě a způsobilosti Aalto University, Finsko. Posláním Aalto EE je vybudovat lepší svět prostřednictvím lepší vedení a vychovat novou generaci vůdců. silné stránky této organizace spočívá v její globální provozního modelu a rozmanitou nabídku.

Kromě Finsku a Singapuru, Aalto EE nabízí rozvojové programy v Polsku, Švédsku, Jižní Korea, Tchaj-wanu, Číny, Indonésie a Írán. Kromě toho zákaznická řešení vývoje mohou být dodány po celém světě.

Akreditace a sítě

Aalto EE je mezinárodně uznávaná a akreditované výkonný vzdělávání a vedení organizace vývoje. Jako součást Aalto University to drží všechny tři z nejrespektovanějších obchodní univerzitních akreditací: AACSB, AMBAandEQUIS Dostávají jen 0,4% světových obchodních škol.

Síla jiného Aalto EE je jeho různorodá mezinárodní síť, jejímž prostřednictvím udržuje se až do dnešního dne na nejnovější mezinárodní poznatky a trendy: UNICON (International University konsorcia pro Executive Education), EFMD (Evropská nadace pro rozvoj managementu) andPIM (program v International Řízení). Aalto University School of Business je také členem ofCEMS, síť spojuje předních evropských univerzit a významných firem.

Financial Times Žebříček

Aalto EE zařadil 41st globálně Financial Times Executive Education žebříčku, a proto je v horní jedno procento výkonných poskytovatelů pedagog na světě. The Financial Times žebříčku zahrnuje pouze horní 50 poskytovatelů výkonné vzdělávací. Globálně, výkonný vzdělávání a MBA programy jsou nabízeny kolem 4000 ústavy.

V roce 2012, podruhé v řadě, Financial Times zařadil Aalto Executive MBA program nejlépe v severských zemích. FT hodnotí 100 nejvýznamnějších globálních Executive MBA programy na ročním základě. Celkem asi 3.000 programů EMBA jsou k dispozici po celém světě.

Odkud přicházíme

Aalto University je silně zaměřená na budoucnost, zatímco ve stejné době, v návaznosti na kombinované 300 let historie tří vysoce ceněných univerzit: Helsinki School of Economics, Helsinki University of Technology a University of Art & Design Helsinki. To má asi 20.000 studijní studenty, z nichž 3 500, jsou doktorandi, personál 5000 a 350 profesorů. Na vědu a umění se setkávají technologie a obchodu Aalto University. Plně ve vlastnictví univerzity, Aalto Executive Education Academy (Aalto EE) nabízí vysoce kvalitní výkonné a vývoj vedení služby, čímž multidisciplinární přístup a nové, inovativní výukové metody pro rozvoj managementu.

Aalto EE nabízí celou řadu programů pro jednotlivce, skupiny a rozvoj organizace: Executive DBA, Executive MBA a Part-time MBA studijních programech kratší výkonné programů, jakož i zákaznická řešení pro firmy.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA » Vidět Magisterské diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA V Singapuru

Campus forma Kombinované 18 - 20 měsíců April 2018 Singapur Singapore

Aalto Executive MBA (dříve známý jako Helsinki School of Economics EMBA) je jedním z předních programů Executive MBA na celém světě. Je držitelem "Triple Crown" akreditací - tří nejuznávanějších univerzitních akreditací Dostávají pouze 0,5% světových obchodních škol: AACSB, AMBA a EQUIS - a je zařazen mezi 100 nejlepších programů na světě Financial Times. [+]

Aalto Executive MBA v Singapuru

Cesta z vedení transformace

Tento program je registrován u CPE

Aalto Executive MBA (dříve známý jako Helsinki School of Economics EMBA) je jedním z předních programů Executive MBA na celém světě. Je držitelem "Triple Crown" akreditací - tří nejuznávanějších univerzitních akreditací Dostávají pouze 0,5% světových obchodních škol: AACSB, AMBA a EQUIS - a je zařazen mezi 100 nejlepších programů na světě Financial Times.

Aalto Executive Education Academy je dceřinou společností Aalto University - inovativní multidisciplinární univerzity z Finska. Aalto University je produktem fúze mezi třemi předními finských univerzit s kombinovaným historií více než 300 let. Aalto Executive MBA představuje vysoký standard finské vzdělání a bylo nabídnuto v Singapuru od roku 1999. ... [-]


Executive MBA V Taipei

Campus forma Denní studium 18 - 20 měsíců August 2018 Singapur Singapore

Aalto University Executive MBA program v Taipei je dvojjazyčný EMBA programu, učil mezinárodní i místní Tchaj-wanu fakulty. Náš program byl spuštěn v Taipei od roku 2003 (dříve známý jako Helsinki School of Economics Executive MBA) a je určena pro jedince s výraznější odborné praxe. [+]

Aalto Executive MBA nabízené na Tchaj-wanu - True mezinárodního postavení a kvalitu

Nápadité strategie, Novel Vedení

Aalto University Executive MBA program v Taipei je dvojjazyčný EMBA programu, učil mezinárodní i místní Tchaj-wanu fakulty. Náš program byl spuštěn v Taipei od roku 2003 (dříve známý jako Helsinki School of Economics Executive MBA) a je určena pro jedince s výraznější odborné praxe.

Širšímu výběru prostřednictvím globální portfolia

Kromě předních severní Evropě firem a jednotlivců, budeme sloužit rostoucí počet talentovaných manažerů v Asii a Tichomoří a východní Evropy. Každý rok téměř čtyři sta studentů představující více než tucet národností se účastní našeho portfolia programů Executive MBA. Kromě globálně relevantní obsah, Aalto Executive MBA poskytuje účastníkům příležitost k rozšíření své kulturní znalosti a dovednosti. Až šest modulů může být užíván v jiných Aalto EE místech v Evropě nebo Asii. Dva volitelné Mezinárodní Weeks (iWeeks) a dvě nepovinné Poznávací zájezdy do zahraničí dále přispívat k rozvoji cross-kulturní kompetence.... [-]


Videos

Aalto University Executive Education - Better World Through Better Leadership

Contact

Aalto Executive Education Academy Pte Ltd

Adresa, 1. řádek Aalto EE APAC Aalto Executive Education Academy Pte Ltd 25 North Bridge Road, EFG Bank Building, Unit 02-01 Singapore 179104 SINGAPORE
179104 Singapore, Singapur
Website http://www.aaltoee.sg/semba18
Telefonní číslo +65 6339 7338