Přečtěte si oficiální popis

Aalto Executive Education Academy

Akademie Aalto Executive Education (Aalto EE) nabízí vysoce kvalitní služby v oblasti vývoje výkonných pracovníků, přičemž vychází z mnoha silných stránek své rozsáhlé mezinárodní sítě a kompetencí Aalto University ve Finsku. Posláním Aalto EE je vybudovat lepší svět díky lepšímu vedení a vzdělání nové generace vůdců. Silné stránky organizace spočívají v globálním provozním modelu a různorodé nabídce.

Aalto EE má dvě pevnosti: naše helsinská kancelář koordinuje naše operace v Evropě, zatímco operace Asie a Tichomoří jsou vedeny ze Singapuru. Kromě Finska a Singapuru nabízíme vzdělávací programy v Číně, Indonésii, Íránu, Polsku, Rusku, Jižní Korei, Švédsku, Tchaj-wanu, Vietnamu a pobaltských zemích. Všechna přizpůsobená vývojová řešení mohou být dodána globálně.

Akreditace a sítě

Aalto EE je mezinárodně uznávaná a akreditovaná organizace pro vzdělávání a vedení vedoucích pracovníků. Jako součást univerzity Aalto drží všechny tři nejuznávanější obchodní akreditace: AACSB, AMBAandEQUIS, udělené pouze 0,5% světových obchodních škol.

Další silou společnosti Aalto EE je její rozmanitá mezinárodní síť, díky níž se průběžně udržuje na nejnovějších poznatcích a trendech v oblasti mezinárodních vztahů: UNICON (Mezinárodní univerzitní konsorcium pro výkonné vzdělávání), EFMD (Evropská nadace pro rozvoj řízení) a PIM Mezinárodní řízení). Aalto University School of Business je také členem CEMS, sítě sdružené předními evropskými univerzitami a významnými společnostmi.

Finanční Times

Aalto EE dosáhla 41. místa celosvětového žebříčku v žebříčku Financial Times Executive Education, a proto je v rámci prvního procenta poskytovatelů výkonných vzdělávacích služeb na světě. Pořadí Financial Times zahrnuje pouze 50 nejlepších poskytovatelů vzdělávacích programů. V celosvětovém měřítku nabízejí vzdělávací programy a programy MBA asi 4 000 institucí.

V roce 2012 se podruhé zařadily Financial Times Aalto Executive MBA Program v severských zemích. FT hodnotí každoročně 100 předních globálních programů Executive MBA. Celosvětově se nabízí přibližně 3 000 programů EMBA.

Odkud pocházíme

Univerzita Aalto je silně orientovaná na budoucnost a současně vychází ze souhrnné 300leté historie tří vysoce uznávaných vysokých škol: Helsinská ekonomická škola, Technologická univerzita v Helsinkách a Vysoká škola uměleckoprůmyslová

Aalto EE nabízí celou řadu programů pro individuální, skupinový a organizační rozvoj: Executive DBA, Executive MBA a MBA programy na částečný úvazek, kratší výkonné programy a přizpůsobená řešení pro firmy.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Aalto Executive Education Academy Singapore

Aalto Executive MBA (dříve známý jako Helsinki School of Economics EMBA) je jedním z předních programů Executive MBA na celém světě. Je držitelem "Triple Crown" akreditac ... [+]

Aalto Executive MBA v Singapuru

Cesta z vedení transformace

Tento program je registrován u CPE

Aalto Executive MBA (dříve známý jako Helsinki School of Economics EMBA) je jedním z předních programů Executive MBA na celém světě. Je držitelem "Triple Crown" akreditací - tří nejuznávanějších univerzitních akreditací Dostávají pouze 0,5% světových obchodních škol: AACSB, AMBA a EQUIS - a je zařazen mezi 100 nejlepších programů na světě Financial Times.

Aalto Executive Education Academy je dceřinou společností Aalto University - inovativní multidisciplinární univerzity z Finska. Aalto University je produktem fúze mezi třemi předními finských univerzit s kombinovaným historií více než 300 let. Aalto Executive MBA představuje vysoký standard finské vzdělání a bylo nabídnuto v Singapuru od roku 1999. ... [-]

Singapur Singapore
Srpen 2019
Kombinované
18 - 20 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aalto Executive Education Academy Singapore

Aalto University Executive MBA program v Taipei je dvojjazyčný EMBA programu, učil mezinárodní i místní Tchaj-wanu fakulty. Náš program byl spuštěn v Taipei od roku 2003 ... [+]

Aalto Executive MBA nabízené na Tchaj-wanu - True mezinárodního postavení a kvalitu

Nápadité strategie, Novel Vedení

Aalto University Executive MBA program v Taipei je dvojjazyčný EMBA programu, učil mezinárodní i místní Tchaj-wanu fakulty. Náš program byl spuštěn v Taipei od roku 2003 (dříve známý jako Helsinki School of Economics Executive MBA) a je určena pro jedince s výraznější odborné praxe.

Širšímu výběru prostřednictvím globální portfolia

Kromě předních severní Evropě firem a jednotlivců, budeme sloužit rostoucí počet talentovaných manažerů v Asii a Tichomoří a východní Evropy. Každý rok téměř čtyři sta studentů představující více než tucet národností se účastní našeho portfolia programů Executive MBA. Kromě globálně relevantní obsah, Aalto Executive MBA poskytuje účastníkům příležitost k rozšíření své kulturní znalosti a dovednosti. Až šest modulů může být užíván v jiných Aalto EE místech v Evropě nebo Asii. Dva volitelné Mezinárodní Weeks (iWeeks) a dvě nepovinné Poznávací zájezdy do zahraničí dále přispívat k rozvoji cross-kulturní kompetence.... [-]

Singapur Singapore
Srpen 2019
Denní studium
18 - 20 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině