Guglielmo Marconi University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Marconi University je univerzitou světové třídy, která se zabývá významným mezinárodním výzkumem a inovacemi. Univerzita vyhlíží mimo rámec tradičního akademického učení a podporuje využívání inovativních metod výuky spojením pokročilých technologických řešení s tradičními aktivitami, jako jsou přednášky, workshopy a semináře.

Výzkum Marconi se pohybuje od ekonomie a umění až po aplikované vědy a technologie v souladu se společenskými změnami a pokrokem. Náš přístup je založen na rozvoji interdisciplinárních znalostí, dovedností a kompetencí, se zvláštním důrazem na globální perspektivu. Závazek k dokonalosti a kvalitě inspiruje naše programy, jejichž cílem je připravit studenty na globální změny a úspěšně aplikovat své akademické znalosti na situace v reálném životě.

Univerzita usiluje o to, aby své hodnoty a poslání naplňovala potřebám mezinárodních a domácích studentů, nabízí jim různé studijní příležitosti na bakalářské a postgraduální úrovni, flexibilní plánování, průběžné zápisy, online kurzy, virtuální laboratoře a simulace.

V současné době má naše různorodá komunita více než 16.000 studentů zapsaných do postgraduálních a postgraduálních programů, 300 členů fakulty a akademického poradenského týmu z více než 200 odborníků. Dobře vybavené laboratoře podporují naše výzkumné aktivity, jako je Marconi Studios, naše produkční kancelář pro filmová umění a digitální média, kde mohou studenti aplikovat své znalosti a získat praktické zkušenosti z praxe.

Mise

Posláním Marconi je poskytovat inovativní a cenově dostupné vysoce kvalitní studijní programy a studijní příležitosti jak domácím, tak zahraničním studentům, s využitím nejnovějších technologií a reagujících na potřeby studentů v jejich snaze o akademickou, osobní a profesní integritu.

Když budete studovat na univerzitě v Marconi, budete mít přístup nejen k nejnovějším online vzdělávacím technologiím, ale ik výuce, vybavení a podpoře univerzitního standardu.

Naše aktivní partnerství s místními, národními a mezinárodními institucemi přispívá k udržitelnému společnému cíli, který spočívá v umísťování a prosazování studentů v rámci pracovní síly.

Cíle

  • Nabízet kvalitní profesní programy.
  • Vybudovat komunitu a obohatit životy studentů podporou vzdělávání a profesního růstu
  • Podporovat vzdělávání zaměřené na studenty na všech úrovních, podporované technologickými prostředky a vedené kvalifikovanou fakultou a zaměstnanci
  • Poskytovat vynikající vzdělávací zkušenosti prostřednictvím služeb akademické a administrativní podpory
  • Podporovat interdisciplinární výzkum a inovace
  • Podporovat spolupráci a interakci mezi ostatními institucemi se stejnými cíli

Náš vzdělávací model

Marconi akademické znalosti staví na bohaté evropské vzdělávací tradici a poskytují přidanou hodnotu výzkumu a inovací v oblasti vzdělávacích technologií.

Vzdělávací model Marconi se skládá jak z on-line, tak z kombinovaného formátu, který kombinuje osobní a interaktivní aktivity a podporuje interakci mezi studenty a efektivnější využívání institucionálních zdrojů.

Výběrem kombinované možnosti se můžete zúčastnit seminářů a lekcí v jedné z poboček univerzity, abyste obohatili své online studijní zkušenosti.

Zahraniční studenti, kteří jsou zapsáni na univerzitě v Marconi, mají možnost účastnit se mezinárodního společenství, vystavovat se různým kulturám a získat vysoce uznávaný evropský titul, aniž by museli opustit svou vlastní zemi.

Když si vyberete online titul s Marconi University, získáte přímý přístup k výuce, zařízením a podpoře univerzitního standardu. Naši pedagogičtí pracovníci jsou přímo zodpovědní za tvorbu a navrhování našich vlastních on-line kurzů s využitím nejnovějších technologických řešení, která vám zaručí kvalitní a poutavou studijní zkušenost.

Naše nejnovější poznatky v oblasti výuky designu a digitálních technologií vedly k vytvoření platformy Marconi Virtual C @ mpus SIM (Integrated Multimodal System), která těží z integrace následujících nástrojů:

technologies

V rámci tohoto vzdělávacího prostředí multimediální a interaktivní vzdělávací materiály (audio / video lekce, virtuální laboratoře, simulace, případové studie, testy) poskytují studentům možnost přizpůsobit si vlastní studijní zkušenosti.

Národní akreditace

Itálie: První online univerzita akreditovaná v Itálii italským ministerstvem školství

Řecko: Akreditováno řeckým ministerstvem školství, které nabízí bakalářské tituly v oboru Moderní jazyky a literatura, Psychologie a Věda o vzdělání a magisterský titul v oboru Vzdělávací vedení, management a rozvíjející se technologie.

Místa

Al Khobar

Adresa, 1. řádek
Al Khobar, Východní provincie, Saúdská Arábie

Rijád

Adresa, 1. řádek
Rijád, Rijádská provincie, Saúdská Arábie

Jeddah

Adresa, 1. řádek
Jeddah, Provincie Makkah, Saúdská Arábie

Káhira

Adresa, 1. řádek
Káhira, Káhira guvernér, Egypt

Doha

Adresa, 1. řádek
Doha, Doha, Katar

město Kuwait

Adresa, 1. řádek
město Kuwait, Al Asimah Governate, Kuvajt

Amman

Adresa, 1. řádek
Amman, Guvernorát Amman, Jordánsko

Manama

Adresa, 1. řádek
Manama, Guvernér kapitálu, Bahrajn