Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Rwanda

Mahatma Gandhi University Rwanda

MBA Rwanda Kigali

Jako prostředek k úvodu, Mahatma Gandhi univerzita (MGU) je předním rwandská vzdělávací instituce, zřízená a uznány Rady vysokých škol, Ministerstva školství, Govt. Republiky Rwanda. Navíc, MGU je Rwanda (www.mgu.ac.rw) je členem uznávané organizace s názvem Meziuniverzitní rada pro východní Afriku (IUCEA). Je to nezisková organizace univerzit ve východní Africe regionu, který usnadňuje údržbu mezinárodně srovnatelných standardů vzdělávání ve východní Africe tak, aby podporoval… [+] y konkurenceschopnost regionu v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Kromě toho, univerzita získala akreditaci od různých mezinárodních organizací po celém světě, která zlepšuje kvalitu obsahu a učebního plánu otevřené, vzdálenost, flexibilní, e-learningu a on-line vzdělávání, jako je Inter University Rada východní Afriky (IUCEA), Mezinárodní rada otevřeného a distančního vzdělávání (ICDE), člen Organizace spojených Global Compact programy národů, institucionálním členem Asociace pro rozvoj mezinárodní vzdělávání, USA (AAIE), Asociací afrických univerzit ( AAU) a mnoho dalších. Mahatma Gandhi University Rwanda je vyšší vzdělávání instituce zřízena a uznána Rada vysokých škol, Ministerstvo školství a vládou Republiky Rwanda. Cílem této školy je vzdělávat studenty na celém světě a aby byly schopny občan. University pracují jako nezisková instituce vyššího vzdělání ve východní Africe. V této univerzity si vydělat si titul na vašich podmínek. Ať už se rozhodnete učit se on-line nebo v místním areálu, můžete se spolehnout na naši náročnou osnov a podpůrné prostředí pro vzdělávání. Mahatma Gandhi univerzita je instituce, která slibuje, že se stal jedním z předních univerzit glóbů "s uznanou reputace v oblasti výzkumu a výuky. Ti, kteří se rozhodnou Mahatma Gandhi University získat přístup k celé řady programů, které tvoří odrazový můstek k moři příležitostí. Snažíme se podporovat rekord úspěchu a úspěch v akademické kvality a pracovní vyhlídky. Chcete-li povolit naši studenti realizovat svůj celoživotní program, jsme investovali do vybavení a personálu. Mahatma Gandhi University je na čele ve využívání informačních a komunikačních technologií na podporu studia a výuky. Spojili jsme využití e-learningu s tradiční učení a vyučování hodnot, aby naši studenti flexibilní a dynamickou vzdělávací zkušenost. Naším cílem je stát se předním centrem vynikající akademické kvality a oblíbeným místem pro všechny, kdo usilují o akademicky naplňující zážitek. [-]