Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration - Institute Of Business Studies

Institute Of Business Studies

Úvod

Read the Official Description

O nás

Institute of Business Studies (IBS-Moskva)

Od svého vzniku Ústavu obchodních studií (IBS-Moskva) v rámci RANEPA byl lídrem na ruském trhu podnikového vzdělávání. IBS-Moskva je vysokoškolská obchodní škola provozních prostorách RANEPA v Moskvě. IBS-Moskva byl založen v roce 1988 v Moskevské státní univerzitě mezinárodních vztahů celonárodně známý pro silné mezinárodní know-how. V roce 1994, IBS-Moskva převedeny na RANEPA a stal se jeho homogenní konstrukční celek.

Kombinace mezinárodní odbornosti Moskevské státní univerzitě mezinárodních vztahů a bohatými zkušenostmi RANEPA při přípravě schopných manažerů a vedoucích pracovníků přispěla k širokému uznání IBS-Moskva v Rusku a SNS. Kolegialitu obchodní škole a strukturální jednotky RANEPA to, máme přístup k lidské a materiální zdroje nezbytné k zajištění vysoké kvality našich výukových programů.

IBS-Moskva poskytuje vzdělávací služby v celkové výši přes 19.000 studentů a manažerů z Ruska a SNS. Téměř 4000 z našich absolventů jsou aktivními členy IBS-Moskva sdružení bývalých.

Všechny naše studijní programy jsou ruská vláda akreditovanou. Naše částečný úvazek programy MBA a EMBA jsou akreditovány Asociace Masters v oboru Business Administration (AMBA International), a naše Master of Science v programu International Management je akreditován EPAS EFMD.

Naše poslání

Je tvořit, vzdělávat a postupovat na novou generaci společensky odpovědné podnikatelské a manažerské elity, který je schopen tvořit jádro pro občanskou společnost v Rusku.

Nejstarší a nejvíce seriózní obchodní škola v Rusku

Společnost byla založena v roce 1988. Vůdce ruských obchodních školách žebříčku. Tržně orientované obchodní škola (85% z těchto programů jsou otevřené programy). Prestižní mezinárodní a národní akreditace.

Jeden z největších škol RANEPA

4 oddělení, 7 židle, 4 centra více než 20 programů, 13 double-studijních programech. IBS má přes 2000 studentů, 200 členů fakulty a 15000 absolventů.

Mezinárodní a národní uznání

Všechny EMBA a MBA program IBS má mezinárodní akreditaci AMBA International a Národní rady pro akreditaci pro řízení a obchodní vzdělávání (NACBME), jsou na předních pozicích v obchodních školách žebříčku.

IBS je v horní části obchodní školy žebříčku

Eduniversal Pořadí: 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011. Ruská národní obchodní školy pořadí: 2016, 2015, 2014, 2013, 2012. 120 absolventů IBS a fakulty jsou zahrnuty v "ТОП-1000 ruských manažerů" seznamu. Ve vnitřním RANEPA ratingu IBS v horní skupině RANEPA obchodních škol a jejích programů EMBA a MBA mají nejvyšší rating 6 hvězd.

Kompletní cyklus vysokoškoláka a postgraduálních programů

Od bakalářských programů vzdělávání vedoucích pracovníků. Celkový počet studentů a účastníků na bakalářské, magisterské, МВА, výkonný МВА a odborných rekvalifikačních programů přesahuje 2000.

Se mění, ale zůstat věrný sám sobě

Klíčovým faktorem, který zajišťuje IBS má vedoucí postavení je schopnost měnit, zároveň zůstat věrný sám o sobě - ​​přizpůsobovat měnícímu se prostředí vzdělávacím trhu, udržet krok nejlepší tradice a vysokou kvalitu svých programů.

Akademický poradce pro programy MBA IBS je Ichak Adizes, jeden z předních světových odborníků v oblasti vedení a řízení.

Více než 15 000 absolventů

IBS sdružení Alumni byl vytvořen s cílem usnadnit komunikaci a spolupráce s podniky a mezi absolventy. Dnes IBS absolventi sdružení spojuje vysoce kvalifikované ruské lídry, manažery a odborníky, které vystudoval IBS od roku 1988.

Tržně orientované obchodní škola

IBS postgraduálních programů se mohou pochlubit úzké vztahy s předními společnostmi, které také přispívají k poradenských a výzkumných projektů. To umožňuje IBS okamžitě identifikovat nové trendy a zůstaňte naladěni na požadavky trhu. IBS je primárně orientována na střední a velké podniky, které tvoří základ ruské občanské společnosti. Programy IBS jsou vysoce ceněné ruskými tržně orientovaných podniků (85% IBS studenti pocházejí z otevřeného trhu).

Hodnocení a žebříčky

Rating Eduniversal TOP Business School Vzhledem k tomu, 2105 IBS byl zařazen do 4 dlaních kategorii Excellence TOP Business School. Eduniversal EMBA Podle Eduniversal ratingové agentury v programech 2015-2016 IBS patří mezi nejlepších programů na světě. Po dobu pěti po sobě jdoucích let IBS Executive MBA ve strategickém řízení a vedení byl zařazen mezi programy Top 10 EMBA ve východní Evropě. MBA byl zařazen mezi programy Top- 10 MBA ve východní Evropě v roce 2015-2016 podle Eduniversal. Eduniversal Master in International Management IBS Master in International Management byl zařazen No 6 v Eduniversal nejlepších mistrů ve východní Evropě v roce 2015-2016 seznamu. Po dobu pěti po sobě jdoucích let IBS Master in International Management byl zařazen mezi magisterských programech Top- 10 ve východní Evropě. Po dobu pěti let v řadě IBS byla v horní části ruském národním obchodních škol hostů! Po dobu pěti let v řadě IBS byla v horní části ruském národním obchodních škol ratingu. Institut of Business Studies je v horní části ratingových grafů v "zvýšení zisku" a kategorií "kariérního postupu". Národní rating ruských obchodních škol se provádí ruskou MBA Alumni League a národní-široký agentury rekrutování Job.ru a byl publikován novinami Izvestija v období 2010-2014, Secret Firmy portál v roce 2015 a RBK zpravodajský portál v roce 2016. Nárůst osobních příjmů absolventů IBS je nejrychlejší v Rusku. Podle nezávislých studií národního celé agentury rekrutování Job.ru a ruský MBA absolventů League, titul MBA přispívá ke značnému kariérní postup a zvýšení příjmu fyzických osob. IBS titul MBA je v horní části seznamu ratingu. osobní příjem IBS absolventů se zvýšila v průměru o 96% během 2-4 let po ukončení studia. Výsledky studie byly publikovány kommersant.ru, izvestia.ru, mba.su a secretmag.ru webové portály. Rating Asociace ruských manažerů "Top 1000 Ruští manažeři" Na individuální úrovni, v letech 2001 až 2015, 131 IBS absolventi a učitelé byli citován Asociace ruských manažerů v jejich "Top 1000 ruských manažerů" přezkumů. To poskytuje objektivní důkazy o účinnosti programů IBS.

IBS-Moskva je aktivním členem sdružení:

AACSB International EFMD Executive MBA Rady (EMBAC) Generální Mamagement Admition Rady (GMAC) CEEMAN IBSA Národní rada pro akreditaci pro podnikání a řízení vzdělávání (NACBME) Ruská asociace podnikového vzdělávání (RABE) Sdružení ruských manažerů

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

емва Antwerp vedení školy

Campus forma Kombinované 21 měsíců October 2019 Rusko Moscow

Program Executive MBA v Antverpách Management School je určen pro vrcholové manažery dceřiných společností a poboček zahraničních firem podnikajících v Rusku, jakož i pro vrcholové manažery ruských společností působících na evropském trhu. [+]

O programu Program Executive MBA v Antverpách Management School je určen pro vrcholové manažery dceřiných společností a poboček zahraničních firem podnikajících v Rusku, jakož i pro vrcholové manažery ruských společností působících na evropském trhu. Nabízíme Tyto obchodní lidem jedinečnou příležitost získat moderní znalosti a praktické dovednosti v základních funkčních oblastí řízení a prestižní, originál diplomu (stupeň) v Antverpách Management School, který je akreditován Mezinárodní asociace pro pokročilé Collegiate školy podnikání (AACSB International) a belgickou vládou a plně uznal v zemích Evropské unie, aniž by museli opustit své podnikání v Moskvě. Program Executive MBA tím, že v Antverpách Management School (AMS) probíhá ve spolupráci s Institutem Business Studies (IBS-Moskva), byl první Executive MBA program pro evropskou stupně a diplom v Moskvě, a teď je to jediný program nabízené západních obchodních školách v Moskvě, která je uvedena ve Financial Times žebříčku tOP-100 nejlepších programů Executive MBA na světě (19. místě v Evropě a 59. místo na světě). EMBA v Moskvě sdílí filozofii, cíle a základní principy programu Antwerp Management School Executive MBA v Antverpách, která je stále číslo jedna v Belgii za posledních 50 let. Působíme na ruském trhu po dobu 17 let a mají více než 600 absolventů v naší databázi. Evropské normy ekonomického vzdělávání: Náš program je vyučován výkonné profesoři Antverpách Management School, nejlepších ruských profesorů, vrcholových manažerů velkých ruských a zahraničních firem, které působí v Rusku výkonných profesorů MIT (Massachusetts Insitute of Technology, Boston, USA) evropské a ruské konzultanti. Obsah kurzů je neustále obnovován: nové případové studie, obchodní hry,... [-]

Contact

Adresa, 1. řádek Moscow, Moskva, Rusko
Telefonní číslo false