Přečtěte si oficiální popis

O nás

University of Bucharest nabízí několik studijních programů na všech úrovních a prostředcích vysokoškolského vzdělávání: existuje 93 bakalářských programů, 208 magisterských programů a 21 doktorských programů. Všechny jsou akreditovány nebo oprávněny. University of Bucharest také magisterský program TIFFIN EMBA.

Diplomy udělované University of Bucharest jsou uznávány ve většině zemí světa. V University of Bucharest probíhají studijní programy ve spolupráci s dalšími prestižními univerzitami v zahraničí. Absolventi těchto programů mohou obdržet diplomy jak University of Bucharest tak z partnerských univerzit.

University of Bucharest je jedním z nejdůležitějších vědeckých výzkumných center celostátně. V rámci univerzity existuje více než 50 výzkumných ústavů, oddělení a center, většina z nich spolupracuje s podobnými vědeckými centry v zahraničí.

V posledních letech se naše instituce podařilo neustále získat první místo v národních soutěžích o fondy výzkumu. Některé subjekty věnované výzkumu byly na evropské úrovni jmenovány statusem excelence. Univerzita má své vlastní výzkumné ředitelství v Sinaia, Brăile, Orşově a dalších pilotních dceřiných společnostech na dalších místech po celé zemi.

University of Bucharest je součástí spolehlivé sítě mezinárodní spolupráce - bylo podepsáno 300 bilaterálních dohod o spolupráci s univerzitami v 52 zemích. Každoročně existuje více než 1000 studentů z University of Bucharest kteří provádějí různé rozvojové nebo zlepšovací aktivity v rámci velkého počtu akademických programů na univerzitách v západní Evropě, Spojených státech, Kanadě, Japonsku apod.

University of Bucharest byla a stále je motorem důležitých reformačních opatření pro rozvoj vysokoškolského vzdělávání, které byly také převzaty jinými vysokými školami v celé zemi nebo které představovaly důvody pro vypracování několika zákonů a národních předpisy.

V roce 2000 získala University of Bucharest diplom excelence, který nabídl ministr národní školství.

V roce 2011 byla University of Bucharest klasifikována ministrem školství, výzkumu, mládeže a tělovýchovy jako první nejmodernější výzkumná a vzdělávací univerzita.

V roce 2014 oslavila University of Bucharest 150 let od svého založení.

V současné době má University of Bucharest téměř 32 000 studentů a přes 1300 profesorů.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

University of Bucharest

Tento program je organizován (od roku 2008) předsedou UNESCO v rámci interkulturních a mezirezinkových výměn (Filozofická fakulta) ve spolupráci se Švýcarským institutem ... [+]

Přehled

Tento program je organizován (od roku 2008) předsedou UNESCO v rámci interkulturních a mezirezinkových výměn (Filozofická fakulta) ve spolupráci se Švýcarským institutem pro udržitelný management a univerzitami Fribourg a Ženeva.

Poskytuje studentům jedinečnou příležitost setkat se s nejvyššími akademickými pracovníky a odborníky z mezinárodních univerzit, úspěšnými manažery a podnikateli. Studenti, kteří mají zájem o rozvoj kariéry v oblasti podnikání a řízení, mají prospěch z vynikajícího know-how praktických pracovníků, kteří mají zkušenosti s řízením komplexních organizací.

Absolventi mají silnou konkurenční výhodu na trhu práce, neboť MBA jim pomáhá získávat / zlepšovat manažerské dovednosti a připravuje je, aby úspěšně inovovali v podnikání.... [-]

Rumunsko Bucharest
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině