Přečtěte si oficiální popis

O škole

MSM byla založena v Nizozemsku, jeho původ se datuje do roku 1952 a byl zaujímání EMBA program v Rumunsku působí od roku 2010. Maastricht School of Management, která oslavila své 60. výročí v roce 2012, má své kořeny v Institutu pro vědu o řízení na Technické univerzitě v Delftu, sahající až do roku 1952. V roce 1989 škola přesídlila do historického města Maastricht a v roce 1993 její název změnil na Maastricht School of Management. Jako klíčový hráč v globální oblasti vzdělávání, MSM je jedním z mála manažerských škol, které systematicky kombinují vzdělání, technickou pomoc a výzkum ve svých odborných služeb. S více než 2000 studentů ročně absolvoval ve více než 20 zemích, MSM je největší a nejvíce International Business School v Nizozemsku. MSM nabízí svoji podpůrnou MBA na celém světě díky partnerství s respektovanými vzdělávacích institucí v každém místním trhu. Maastricht School of Management Rumunsku založila některé z Romania`s nejuznávanější vzdělávací vůdců uplynulého desetiletí: Dora Surugiu, Adrian Stanciu a Oliver Olson.

Jako jeden z klíčových institucí globální výchovy, máme více než 2000 absolventů každý rok ve více než 20 zemích. Rozmanitost našich terénních programů je významná pro mezinárodní pohledu MSM o podnikatelské / výzkum - program je k dispozici na třech kontinentech (Evropa, Asie a Afriky). MSM je tedy největší a International Business School působí v Rumunsku.

Poslání Maastricht School of Management Rumunsko:

Jsme si vědomi toho v každém studentovi vnitřní jiskru, pak jsme poskytnout znalosti a posílit charakter tím, že studenty spolu s profesory a kolegy, kteří sdílejí naše hodnoty, takže nakonec se absolventi stávají hlavními činiteli změny našich podniků a společenství potřebují.

Hodnoty:

Tato škola sdružuje lidi, kteří sdílejí stejné hodnoty: integritu, otevřenost sebereflexe, neustálou potřebu na sebe-rozvoje, respektování společnosti, proaktivní optimismu a odvahy napadnout status-quo.

Vytvoříme Změna agentura doručením Master of Business Administration (MBA), který je založen na následujících studijních výsledků: meta-studijních výsledků

Celostní Assessment (HA) Osobní odpovědnost (PR) Vedení Attitude (LA) Systémy a strategického myšlení (SST) Týmová práce a spolupráce (TWC)

Výsledky obsahu kurzu

Business Management (B) Vývoj trhu (M) Vývoj lidé (P) Obchodní strategie (S) Rozhodování v vyvíjejících trzích (E)

Definice změna Agent

Náš úspěch při vytváření agenti změny budou stanovena měřením naše studenty a absolventy před těmito vlastnostmi:

Autonomní (PR, LA) Zpochybňuje Status Quo (LA, HA) Mít změnu chování (PR, LA, P) Schopnost analyzovat životní prostředí (HA, SST, E) Schopen porozumět rozdílům v různých situacích (SST, B) Hledání pravdy (HA, SST) Mají Vision (HA, SST, LA, S, M) Relentless Pursuit of cílů v obličeji opozice (S, LA, E) Odvaha k zákonu (PR, LA) Zapojuje Ostatní (TWC, P, LA)

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Maastricht School of Management Romania

2-rok, na částečný úvazek MSM Rumunsko EMBA program poskytuje state-of-the-art postgraduální vzdělání v oboru Business Administration na střední-kariéra profesionálů s cí ... [+]

Executive MBA program 2-rok, na částečný úvazek MSM Rumunsko EMBA program poskytuje state-of-the-art postgraduální vzdělání v oboru Business Administration na střední-kariéra profesionálů s cílem rozšířit jejich vědomosti a praxe řízení a trénovat je, aby vedl v dynamické globální obchodní prostředí.

EMBA je nabízen společně MSM a Bukurešti asociace MSM ve formátu víkendu. Program je usnadněno fakulty a zaměstnance, kteří úspěšně zvládnout a učil v uznávaných obchodních škol po celém světě během předchozího desetiletí. Stupeň svěřeny úspěšným účastníkům bude udělena výhradně MSM.

Business & Public Policy

Dnešní vedoucí podniku v Rumunsku je nutné klást důraz na vzájemné vůle mezi podniky, společnosti, kultury a politických sil. Tato souhra nebyla nikdy zřejmější než v současné světové hospodářské krize. To samozřejmě dává studentům nástroje, které se zabývají všemi těmito silami v etickým a udržitelným způsobem, a přitom plnit své povinnosti, aby podnikatelů "zúčastněných stran.... [-]

Rumunsko Bucharest
Září 2019
Kombinované
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině