Webster Vienna Private University

Úvod

Read the Official Description

Díky své domovské kampusu v St. Louis, Webster University je celosvětová instituce zavazuje poskytovat vysoce kvalitní studijní zkušenosti, které transformují studenty pro globální občanství a individuální dokonalosti. Společnost byla založena v roce 1915, Webster nabízí bakalářských, magisterských a MBA studijních programů, stejně jako globální síť více než 100 areálů v 8 zemích (Rakousko, Čína, Ghana, Švýcarsko, Thajsko, Nizozemsko, Velká Británie, Spojené státy) na 4 kontinentů. Jeho 20000-plus studentská populace představuje téměř 150 národností. Webster je jedním z nejvíce různorodých a světových univerzit na světě.

Webster Vídeň školní areál byl založen v roce 1981. Webster Vídeň je jediný duálně akreditovány univerzita v Rakousku, s oběma, akreditační USA Higher Learning Komise, a soukromá vysoká škola akreditaci z rakouského ministerstva školství. Univerzita nabízí bakalářské, magisterské a MBA tituly v Business & Management, mezinárodní vztahy, mediální komunikace a psychologie. Základní hodnoty, Webster Vídně patří vysokou kvalitu výuky, spojující teorii a praxi, velikosti malé třídy (maximálně 25 studentů), a vzdělávat studenty k celoživotnímu nezávislé studenty, připravené podílet se na stále mezinárodní společnosti. Akreditace - Webster University je akreditován ve Spojených státech do vysokého učení Komise. Akreditace, která byla poprvé udělena v roce 1925, zahrnuje vysokoškoláka a absolventa hladiny na všech místech po celém světě, kde univerzita nabízí programy. - Od roku 2001 ze strany rakouského spolkového ministerstva pro vědu a výzkum (BM: WF) jako rakouský Private University. - Od roku 2008, od ACBSP (Asociace Collegiate Obchodní školy a programy) akreditace pro Webster obchodní programy - Člen EFMD (Evropská nadace pro rozvoj managementu) a AACSB (American Assembly of Collegiate školy podnikání)

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět MSc » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration (MBA)

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 2 let October 2018 Rakousko Vídeň + 1 více

Master programu Business Administration (MBA) z poskytuje školení v oblasti obchodu pro studenty se zájmem o pochopení pracovní charakter podnikání v konkurenčním prostředí. [+]

Master of Business Administration (MBA)

Master programu Business Administration (MBA) z poskytuje školení v oblasti obchodu pro studenty se zájmem o pochopení pracovní charakter podnikání v konkurenčním prostředí. Kurzy v rámci programu MBA integrovat informace a teorie z různých oborů, včetně účetnictví, ekonomie, finance, marketing, výrobní operace, a strategické řízení.

Cílem tohoto programu je rozvoj studentů do široce vzdělaný obchodních manažerů a vedoucích pracovníků, kteří chápou podstatu podnikání jako celku, s nástroji a technikami se vztahují na širokou škálu obchodních situací.

Vyvrcholení programu MBA dává studentům možnost spojit všechny teorie, dovednosti a nástroje studoval v průběhu programu a začlenit je do učení zkušeností, který zdůrazňuje charakter soutěže a druh strategické manévrování, které musí být provedeno v aby se uspět. Navíc je vzdělávací program MBA je v souladu s oblastí obsahu, které jsou určeny pro nové certifikované MBA (CMBA) vyšetření.... [-]


Videos

Webster Vienna Private University. Our new campus Palais Wenkheim.

Contact
Adresa destinace
Webster Vienna Private University
Palais Wenkheim
Praterstrasse 23
A-1020 Vienna
Austria

Vienna, 1020 AT