Webster Vienna Private University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

S domovským kampusem v St. Louis je Webster University celosvětovou institucí, která se zavázala poskytovat vysoce kvalitní vzdělávací zkušenosti, které transformují studenty na globální občanství a individuální excelenci. Společnost Webster byla založena v roce 1915 a nabízí vysokoškolské, postgraduální a MBA studijní programy a globální síť více než 100 kampusů v 8 zemích (Rakousko, Čína, Ghana, Řecko, Švýcarsko, Thajsko, Nizozemsko, Spojené státy americké). světadíly. Její 20 000 studentská populace představuje téměř 150 národností. Webster je jednou z nejrozmanitějších a globálních univerzit na světě.


Areál Webster Vienna Private University (WVPU) byl založen v roce 1981. Webster Vienna je jedinou duálně akreditovanou univerzitou v Rakousku, a to jak s akreditací Komise americké vysoké školy, tak s akreditací soukromé univerzity od rakouského ministerstva školství. WVPU nabízí bakalářské a magisterské programy v oboru podnikání

Webster Vienna hlavní hodnoty společnosti Webster Vienna patří excelence ve výuce, kombinování teorie a praxe, malé velikosti tříd (maximálně 25 studentů) a vzdělávání studentů, aby byli celoživotně nezávislými studenty připravenými k účasti v stále více mezinárodní společnosti.

Akreditace
- Webster University je ve Spojených státech akreditována Vysokou komisí pro vzdělávání. Akreditace, která byla poprvé udělena v roce 1925, zahrnuje vysokoškolské a postgraduální úrovně na všech místech po celém světě, kde univerzita nabízí programy.
- od roku 2001 rakouským spolkovým ministerstvem pro vědu a výzkum (bm: wf) jako rakouská soukromá univerzita.
- od roku 2008 akreditací ACBSP (Asociace vysokoškolských obchodních škol a programů) pro obchodní programy Webster
- člen EFMD (Evropská nadace pro rozvoj řízení) a AACSB (Americké shromáždění vysokoškolských škol podnikání)

Místa

Vídeň

Adresa, 1. řádek
Webster Vienna Private University
Palais Wenkheim
Praterstrasse 23
A-1020 Vienna
Austria

1020 Vídeň, Vídeň, Rakousko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium