Limak - Austrian Business School

Úvod

Read the Official Description

Die Limak Austrian Business School Byl vyvinut ve spolupráci mezi obchodu, průmyslu, veřejného sektoru a Johannes Kepler University of Linz Společnost byla založena v roce 1989 a je nejstarší obchodní škola v Rakousku a jedním z nejstarších ve střední Evropě. Hnací myšlenkou bylo umožnit vytvoření instituce dalšího vzdělávání v Linci, mezinárodně orientované vzdělávání a rozvoj služeb manažerů pro firmy a instituce.

Co inovativní a odvážný projekt jako "Linz Manažerská akademie"Byla zahájena v roce 1989, se stal jedním z nejprestižnějších institucí ve střední Evropě. Milníky v historii Limak Austrian Business School.

V průběhu let, Limak vyvinula vědomě zvolili, exkluzivní sítě renomovaných zahraničních univerzit, jako je Richard Ivey Business School v Kanadě a Tsinghua University Pekingu v Číně a její mezinárodní fakulty neustále rozšiřuje.

Limak dnes se vyznačuje komplexním portfoliem od základů managementu a specializovaných krátkých programů (IN.TENSIVE certifikát kurzy) rozsáhlé programy MBA (řízení MBA a Executive MBA), ke zpevnění specifické pro kvalifikaci (Limak IN.SPIRE rozvoj vedení). Cílovými skupinami daleko za hranice Horního Rakouska a Rakouska a patří v každém případě o německy mluvících zemích a sousedních zemí ve střední a východní Evropě.

2013

Na jaře roku 2013 na začátku, nově navržený a vylepšeným programem portfolio Limak, která nabízí vedle Global Executive MBA, sedm specializované MBA řízení pro celou řadu průmyslových odvětví a funkčních oblastí.

2009

Limak Johannes Kepler University Business School rozšířila své aktivity. Založili spolu s Univerzitě Johanna Keplera Linz (JKU) a UAS Horního Rakouska (ZF), nové instituce, která provozuje pod značkou Limak Austrian Business School. Tyto tři organizace se tak spojí své síly.

2008

koncipován Limak nový integrovaný rozvoj přístup na míru pro řízení (Limak IN.SPIRE), který byl od té doby úspěšně použit v projektech Limak se společnostmi.

2007

vyvinutý Limak Johannes Kepler University Business School zcela nový Executive MBA program - zaměřený na nadnárodních společností v oblasti B2B - jedinečný v Německu.

2005

Limak a Johannes Kepler University nadále růst společně. Limak je nyní oficiálně "Johannes Kepler University Business School".

2003

vyvinula Limak první firemní Executive MBA program pro renomované rakouské konsorcium.

1990

spustila první program obecně managementu v této oblasti, o několik let později, první pozoruhodný partnerství s americkou univerzitou (Emory University / Goizueta Business School), od poloviny 90. let začíná Limak první program Innovation management v německy mluvících zemích, v úzké spolupráci s Rotman School of Management na University of Toronto v oboru MBA následoval.

This school offers programs in:
  • Němec

Vidět Kombinované MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

Mezinárodní Management MBA

Campus forma Kombinované 18 měsíců March 2018 Rakousko Linz

Pro manažery a odborníky / indoor / s, kteří chtějí sbírat další své specializované řízení MBA mezinárodní zkušenosti a poznat nové perspektivy. Odvolání k vám? Poté nabízí mezinárodní management MBA s jeho týdenní studijní cestu dokonalým doplňkem. [+]

Manažer s mezinárodní ambice

Pro manažery a odborníky / indoor / s, kteří chtějí sbírat další své specializované řízení MBA mezinárodní zkušenosti a poznat nové perspektivy. Odvolání k vám? Dále poskytuje International Management MBA s jeho týdenní studijní cesta perfektní doplněk.

Na mezinárodní úrovni SAFE ACT

Získat mezinárodní zkušenosti, rozvíjet nové kontakty, interkulturní kompetence prohlubovat odborné, ale také rozšířit osobní obzor - mezi které patří i dovednosti, získávat navíc v rámci studijních cest.

Stavební bloky pro váš úspěch MANAGEMENT COMPACT - Vedení - specializace - Studijní cesta - Diplomová práce Individuální koučink ... [-]

Contact

Adresa, 1. řádek Bergschlößlgasse 1
4020 Linz, Rakousko