FH JOANNEUM University of Applied Sciences

Institute of Management

Úvod

Read the Official Description

Na FH Joanneum Institute of Management, jste získali dokonalé know-how být úspěšným hráčem ve světě Global Business.

Institut of Management se zaměřuje na plnění úkolů globální ekonomiky.

Akademické programy nabízené v Ústavu managementu na míru potřebám trhu a průmyslu, a pomůže připravit se na své budoucí roli při řízení v rozmanitém multikulturním světě, bez ohledu na to, zda máte v plánu pracovat v nadnárodních či národních podniků, veřejném i soukromém sektoru, v podnicích či neziskových organizací, v průmyslu nebo v odvětví služeb.

univ 1
  • Teorie a praxe: Institut of Management spravuje regionální a mezinárodní projekty ve spolupráci s firmami a institucemi v oblasti obchodu a průmyslu, bankovnictví a pojišťovnictví, turistiky a zdravotnictví. V úzké spolupráci se obchodu a průmyslu, master programy poskytují vám možnost uplatnit získané poznatky do praxe, učit se a podílet se na vývoji inovativních řešení aktuálních problémů v aplikovaných výzkumných projektů.
  • Myslet a jednat globální: Ústav mezinárodních Network Management v akademických a firemních partnerů vám umožní získat cenné zkušenosti v zahraničí strávit semestr na zahraniční vysoké škole nebo dokončení stáž u mezinárodní společnosti.
  • Studium v malých skupinách: výuka probíhá v malých týmech, což vám na míru podpory našich zkušených lektorů.
  • Interdisciplinární: Jako aktivní hráč v národním a mezinárodním výzkumu a vývoje v celé řadě témat, Ústav Vám zaručuje možnost setkat a pracovat s vynikajícím pracovníků a specialistů ve vybraných oblastech špičkových.
  • Vynikající pracovní vyhlídky: V praxi orientované vzdělání, spolu s pěstováním mezikulturních kompetencí vás opravňuje k nástupu do vedoucí úlohy managementu - a to jak v rakouských firem, stejně jako v obchodních centrech a budoucích trzích po celém světě.

Naše pobočky

Naše magisterských programů jsou nabízeny v Grazu a Bad Gleichenberg Graz:. Graz je uvedena v seznamu světového dědictví UNESCO jako historického centra. Doplněna o středověkou atmosférou a rušného městského prostředí, Graz je druhým největším městem v Rakousku hostování osm univerzit a kolem 50.000 studentů. Dobře známý pro bytí "Eco-city" a "City of Design", Graz je talentů, že četné pro-ziskové a neziskové organizace přemýšlet cení.

Graz 2Bad Gleichenberg: Bad Gleichenberg je známo, že tradiční zdravotní středisko v srdci štýrské lázeňské oblasti. Obdařen bohatými přírodními zdroji, Bad Gleichenberg vyvinula několik renomovaných školicích středisek pro cestovní ruch a pohostinství se zaměřením na wellness a léčbu, což z něj činí ideální místo pro studium zdravotní péče a managementu. badG Podívejte se na naše programy a projekty přes Facebook stránku: Facebook: FH JOANNEUM- Institute of International Management

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mba Mezinárodní Pohostinství A Lázeňství

Online & Campus forma Kombinované 4 semestry October 2017 Rakousko Bad Gleichenberg

Tento inovační program MBA je určen jak pro lidi v současné době pracuje jako vedoucí v oblasti pohostinství a lázeňství nebo ve zdravotnictví cestovního ruchu, a pro ty, kteří plánují tak učinit v budoucnosti. [+]

popis programu Účastníci tohoto postgraduálního programu jsou vyškoleni jako manažeři řízení pro hotelové a lázeňské oblasti. Plnění úkolů spolu s neustále rostoucí trend wellness, tento jedinečný program se zaměřuje jak na řízení day-to-day, stejně jako dlouhodobé strategické plánování. Part-time struktura programu umožňuje účastníkům okamžitě, co se naučili v praxi. Mezi základní moduly zahrnují: spa management, řízení kvality, pohostinství, mezinárodní právo v oblasti cestovního ruchu, mezinárodního managementu v oblasti cestovního ruchu, sociální dovednosti, vedení, strategické a operativní řízení, wellness, podpory zdraví na pracovišti, prodej, eTourism, sociální média, obchodní plánování, mezikulturní Marketing, podnikání, a závěrečná práce na projektech. Kariérní vyhlídky Absolventi budou mít integrační pochopení různých požadavků na operativní a strategické úkoly ve Management hotelnictví a lázeňství a bude neustále rozšiřovat tuto odbornost prostřednictvím svých profesních činností. Se zaměřením na řízení rozhraní mezi zdravím a cestovního ruchu, budou absolventi jít na úspěšnou kariéru v nejrůznějších profesních rolí, jako jsou lázeňské manažerka, marketingový a obchodní manažer ve městě, strategického plánování expert korporátní, koordinátor lidských zdrojů, projektový manažer , osoby samostatně výdělečně činné poradce a mnoho dalších. Fakta Akademický titul: Master of Business Administration (MBA) Forma studia: Část-time / 4 semestry / 120 ECTS Jazyk výuky: Angličtina Vedoucí studijního programu: Mag. (ZF) Daniel Binder Person Campus: FH Joanneum Bad Gleichenberg Školné: 5000 € za semestr Následující Začátek: října 2017 Uzávěrka přihlášek: Konec června 2017 Reference našeho průmyslu podporovatelských "Dnešní představitelé odvětví pohostinství vyžadovat lepší porozumění novým konkurenčním prostředí, jako je nakládání s institucionálními vlastníky, rozvoj e-commerce strategie, revenue management, mezinárodní právo a strategické řízení,... [-]

Videos

Happy, diverse and international @ FH JOANNEUM

Contact

Fachhochschule Joanneum

Adresa, 1. řádek Alte Poststraße 149
8020 Graz, Austria
Website https://fh-joanneum.at/en/
Telefonní číslo +43 316 54530