The Lisbon MBA

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Lisabon

Deanova uvítací zpráva

S velkou hrdostí a nadšením vás vítáme na Lisabonské MBA.

Lisabonská MBA je společný podnik mezi společností Católica-Lisabon a Nova SBE - dvě přední obchodní školy v Evropě.

Toto partnerství zahrnuje dvouletý Executive MBA na částečný úvazek a mezinárodní MBA na plný úvazek v partnerství s prestižní Sloan School of Management společnosti MIT.

Podle 2017 Financial Times Top 100 Global MBA Ranking, Lisbon MBA International Full Time je 20. nejlepším programem MBA v Evropě. Jsme také první MBA v Evropě v oblasti mezinárodních kurzových zkušeností, což je jedna z našich klíčových priorit.

Lisabon MBA Executive byl považován za 52. nejlepší výkonný MBA v Evropě, podle 2016 Financial Times Evropské obchodní školy žebříčku.

Lisabonská MBA poskytuje platformu, ve které se talentovaní, ambiciózní a vysoce létající studenti z celého světa mohou setkat a angažovat se v aktivním učení, v interakci s vysokoškolskou fakultou.

Proč byste měli považovat Lisabonskou MBA za svou volbu za MBA:

  • Oba programy mají prestižní fakultu, která je vyškolena na nejlepších světových školách, je hluboce zapojena do vysoce kvalitního výzkumu a je v souladu s nejnovějším vývojem teorie a praxe řízení;
  • Oba programy jsou nejvýše hodnocené portugalské MBA ve Financial Times MBA Rankings;
  • Oba programy popisují inovativní učební plán, stimulující důkladnou analýzu, využívání emocionálních inteligenčních dovedností, společensky odpovědné chování a praktické učení. Kurikulum, které je mostem mezi akademií a firemním světem, mezi teorií a praxí, mezi zisky a lidmi, mezi levou a pravou hemisférou mozku a mezi zeměpisnými oblastmi světa.
  • Zajišťujeme silné vazby s firemním světem, s velkými společnostmi, které jsou úzce zapojeny do správy a sponzoringu a poskytují síť stáží a propojení.
  • Obě programy jsou nabízeny v útulném a přesto kosmopolitním prostředí krásného a příjemného Lisabonu. Zde mohou studenti kombinovat práci a potěšení jako ve velmi málo místech na světě.

Daniel Traça - Dean Nova SBE a Francisco Veloso - Dean Católica-Lisabon

Podnikání

Lisabonská výhoda MBA

Pokud uvažujete o provedení MBA v Portugalsku, pravděpodobně jste se obrátil na hlavní obchodní školy v zemi a uvědomili jste si, že společnost Católica a Nova už nenabízejí samostatné programy MBA.

Podívejme se, jak to všechno začalo ... Projekt začal v roce 2006, kdy MIT Sloan School of Management navštívila Portugalsko s cílem založit partnerství a zahájit mezinárodní MBA. Lisabonská MBA se narodila v roce 2007 jako společný podnik mezi Católica-Lisabon a Nova SBE, dvě špičkové b-školy v Portugalsku. Oba se připojili k úsilí soutěžit na globálním trhu, začínali tím, že v ten samý rok nabídli program na částečný úvazek. Později, v lednu 2009, Lisabonská MBA International, s partnerstvím MIT Sloan, vítá svou první třídu.

Zde je to, co můžete získat z Lisabonské MBA:

Kde se setkávají Talent a trh

Lisabonská MBA vás bude profesionálně a osobně transformovat. Když budete absolvovat Lisabonskou MBA, budete součástí dynamické komunity, která věří v pozitivní vliv ve světě prostřednictvím promyšleného vedení a inovativních myšlenek. Naše MBA programy jsou určeny pro talentované profesionály, kteří chtějí udělat další krok v jejich kariéře a my vám pomůžeme vést k vašim kariérovým ambicím, protože jsme se zavázali k vašemu úspěchu.

Připojíte se k elitnímu programu MBA

Náš společný podnik mezi dvěma předními obchodními školami v Portugalsku - Nova SBE a Católica-Lisabon - je mezinárodně uznávaný a jsme součástí elitní skupiny obchodních škol - méně než 1% na světě - s tříčlennou akreditací (AACSB , EQUIS a AMBA).

Lisabonský MBA International full-time program byl považován za jeden z nejlepších MBA programů v Evropě v roce 2016 Financial Times Top 100 Global MBA Rankings - 20. nejlepším v Evropě - a 1. celosvětově v kategorii "International Course Experience".

Budete si všimli a budete součástí naší rodiny

V Lisabonské MBA nebudete "další zuby v stroji" - naše jedinečná koncepce MBA MBA je navržena tak, aby vaše MBA zkušenosti byla ponořující a personalizovaná.

Třídy v Lisabonské MBA jsou dimenzovány tak, aby maximalizovaly vaše zkušenosti s učením, vytvářely intimní prostředí ve třídě, kde jsou studenti schopni komunikovat s nejlepšími fakultami a vybudovat hluboké spojení se spolužáky, zaměstnanci MBA a hosty, které přinášíme z firemních Světa do našich tříd a událostí.

Dáváme vám praktické a relevantní znalosti

Lisabonské programy MBA jsou postaveny ve spolupráci dvou špičkových obchodních škol v Portugalsku - Católica-Lisabon a Nova SBE - a ve spolupráci s MIT Sloan School of Management - sdružuje prestižní fakultní instituci, která je vyškolena na nejlepších světových školách , Se silnou realitou v podnikání, nabízející inovativní, kompletní a transformační vzdělání, které vás připraví na úspěch.

Budete moci praktikovat to, co se učíte s reálnými podnikatelskými projekty, protože věříme, že náš praktický přístup je nejlepší způsob, jak získat nové akademické dovednosti a stále být propojen s podnikatelským světem. Budete také vystaveni několika mezinárodním perspektivám, rozmanitým odvětvím a osobně rozpoznáte průběh vaší transformace, budování vašich znalostí, analytické znalosti a kritické zdůvodnění v průběhu programu.

Udělujeme váš rozvoj vedení inovativní a osobní

Domníváme se, že vedoucí pracovníci by měli mít hluboké pochopení a neustále pracujeme na nejinovativnějších, kreativnějších a nejvíce inspirativních metodách, které vám pomohou rozvinout dovednosti vedení, které vám umožní uspět v budoucnosti i v budoucnu. Zaměření a personalizace jsou klíčové, a proto s vámi budeme úzce spolupracovat, abychom vám pomohli rozvíjet svůj plán rozvoje kariéry, zvýšit své sebevědomí, pochopit svůj potenciál a jak jej dosáhnout.

Zajišťujeme propojení

Zajišťujeme, že Lisabonská MBA má silné vazby s firemním světem a tato spojení překračují rámec strukturované přítomnosti společností přímo zapojených do programů MBA. Poskytujeme několik exkluzivních setkání vedení s externími hosty, propagujeme pravidelné akce s podnikateli a vedoucími pracovníky různých průmyslových odvětví a vytváříme síťové příležitosti pro všechny Komunitní MBA Společenství - studenty, absolventy, fakulty a zaměstnance.

Lidé, se kterými se setkáte během MBA na MBA v Lisabonu, budou mít silný vliv ve vašem životě a investujeme do výběru našich studentů z různých profesních, akademických a mezinárodních prostředí, lidí, kteří vás budou vyzvat a umožnit hodnotné zkušenosti z rovnocenných vrstev.

Od kolegy ve vaší třídě, studenti Full Time International a Executive, naši absolventská síť se rozšířila po celém světě a pracovala v rozmanité oblasti průmyslu, na fakultách a firemních vztazích vám poskytneme síť obchodních spojení, která pomůže Pokročíte ve svém profesním životě.

Vítáme vás ve velkém městě, abyste se těšili a byli inspirováni

Lisabon je hostitelským městem pro oba naše programy - pokud to víte, pak víte, jak je to vítáno, a pokud ne, vyzýváme vás, abyste nás navštívili!

Z dynamického rytmu moderního centra města až po inspirativní vibrace našich historických památek je Lisabon město plné energie a vzrušujících příležitostí, které spojují tradice z Evropy, Ameriky, Afriky a Asie. A s více než 200 dny slunce za rok a minuty od krásných pláží a jednoho z nejlepších surfovacích míst na světě, není v Evropě jiné místo jako Lisabon! Ve skutečnosti dosáhla Lisabonská MBA prvního místa pro umístění, kvalitu a náklady na ubytování v posledním průzkumu Financial Times Alternative MBA.Bez ohledu na to, kde vás vaše cíle přijmou, je Lisabon ideálním prostředím pro začátek vaší budoucnosti!

Místa

Lisabon

Adresa, 1. řádek
Campus de Carcavelos
Rua da Holanda, n.1
2775-405 Carcavelos, Portugal

Lisabon, Lisabon, Portugalsko