Porto Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Porto Business School je Business School na největší portugalské University, University of Porto. Jejím posláním je výuka postgraduálních kurzů a pokročilé výkonného manažerského vzdělávání, doplňkových činností s trvalým zapojením v oblasti aplikovaného výzkumu a obchodních služeb.

Porto Business School spojuje dovednosti a zkušenosti bývalého EGP-UP a ISFEP, výkonný vzdělávací projekt, který byl úspěšně vyvinut v rámci Ekonomické fakultě.

Jako základní zdroj, Porto Business School má pedagogických pracovníků s dlouhodobou zkušenost v oblasti výuky a výzkumu z univerzity v Portu (ekonomie, inženýrství, právo a psychologie a pedagogických věd fakulty), ke kterému se přidávají další dvě vyučovací kategorie: manažerům akademické školení a solidní obchodní kariéry, a učitelé ze zahraničních univerzit, jmenovitě severní těch amerických (Central Florida, Massachusetts, Miami a New Orleans) a evropskými (London Business School a Business Institute, mezi ostatními). Tyto spoje do obdobnými zahraničními školami, které existují již od roku 1988 v některých případech zajistit vysokou úroveň internacionalizace ve svých aktivitách.

Porto Business School

Porto Business School má dokonce podporu skupiny společností a dalších referenčních organizací s rozhodujícím zapojení do vytváření řídících orgánů School (představenstvo a management), a které zajišťují efektivní připojení pro školy s portugalským obchodním světě , Zapojení podniků v modelu řízení Porto Business School je výrazně širší než u jakéhokoli jiného portugalské Business School.

Porto Business School má v současné době následující jako referenční produktů: mezinárodní full-time MBA, The Magellan MBA, a Executive MBA. Kromě těchto programů, Porto Business School nabízí i sadu jednoho roku postgraduální kurzy, krátké a střední trvání exekutivních programů, horní semináře managementu, školení v podnicích a podnikatelských služeb (výběr a nábor kvalifikovaných pracovníků, a aplikovaný výzkum a poradenství aktivity).

Hodnoty Porto Business School

  • Dělá to dobře
  • Dělat rozdíl
  • Snaha o více
  • Vzdělávat pro život

Mise

Porto Business School má za úkol zlepšit kvalitu řízení a na podporu změn v podnicích a dalších organizací, a to prostřednictvím dalšího vzdělávání v post-absolvoval úrovni, aplikovaný výzkum a poradenství. Porto Business School má v úmyslu se snaží vytvořit síť znalostí a schopností a podporou akcí vedoucích a pro konkurenceschopnost firem na světových trzích.

Vidění

Naším cílem je bytí vůdců výkonného manažerského vzdělávání, uvádění podniků a akademie side-by-side v on-probíhající proces učení a vzájemného porozumění jeden.

Partneři

Porto Business School je podporován 36 přidružených subjektů. Níže jsou v současné době partneři Porto Business School:

Akademický

Porto Business School

Non-Akademický:

Porto Business School

AKREDITACE

Programy na Porto Business School MBA jsou nositeli dvou mezinárodních akreditací: AMBA a EPA.

Porto Business School

Místa

Porto

Adresa, 1. řádek
Avenida Fabril do Norte, 425
Matosinhos
Portugal

4460-312 Porto, Okres Porto, Portugalsko

Akreditace