Porto Business School

Úvod

Read the Official Description

O EGP-University of Porto Business School

EGP-UPBS je Business School na University of Porto, největší portugalské univerzitě. S více než 20 let zkušeností ve výuce postgraduální kurzy a školení v oblasti řízení moderní výkonné. EFMD a UNICON členství a akreditace AMBA je výpis z vysoké úrovně kvality našich programů.Jako základní zdroj, EGP-UPBS má pedagogických pracovníků s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti výuky a výzkumu, z University of Porto (čerpáno z Katedry ekonomie, inženýrství, právo a psychologie a pedagogických věd), na které další dvě vyučovací kategorie jsou zní: manažerů s akademickými školení a solidní obchodní kariéry, a hostující učitelé ze zahraničních univerzit, a sice ze Severní Ameriky a Evropy. Tato připojení do mezinárodní školy, které existují již od roku 1988 v některých případech zvýšit vysokou úroveň internacionalizace kurzů EGP-UPBS je. V současné době, EGP-UPBS má smlouvy a nyní nabízí joint-programů s dobře zavedenou obchodní školy, jako je Rotterdam School of Management, London Business School, Instituto de Empresa a Fundação Dom Cabral mezi několik jiní.

&nbsp

EGP-UPBS má také podporu ze skupiny více než dvaceti velkých společností a dalších příslušných organizací se silnou zapojení do vytvoření orgánu vedení školy (představenstvo a management), která zajišťuje efektivní spojení mezi školou a portugalské a mezinárodní podnikatelské sféry. Tato účast podniků na model řízení EGP-UPBS 'je velmi výrazný faktor školy.


EGP-UPBS v současné době má na plný úvazek MBA (Magellan MBA) a Executive MBA jako referenční léčivé přípravky, ale také nabízí širokou řadu kurzů jednoho roku po-absolvent, krátké a střední doba trvání programů výkonné, horní vedení semináře, firemní in-vzdělávacích programů a podnikatelských služeb (výběr a nábor kvalifikovaných pracovníků, a aplikovaného výzkumu a poradenské činnosti), jak na soukromé podniky a veřejné organizace.

&nbsp

Akreditace

---- Jsme pouze obchodní škole v Portugalsku získat plnou akreditaci pro její výkonný a full-time MBA programy z AMBA (Asociace MBA). EGP-UPBS 'Magellan MBA je také jeden z pouhých sedmi na plný úvazek MBA programů nabízených na Pyrenejském poloostrově které mají být akreditovány AMBA.


---- Jsme členy EFMD a UNICON, organizace, které uznávají kvalitu našich výkonných vzdělávacích programů

Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA

Campus forma 620 hodin October 2017 Portugalsko Přístav Nizozemsko Rotterdam + 1 více

Executive MBA Porto Business School MBA programu je nejstarší v zemi.Má dvojí mezinárodní akreditaci (AMBA a EPAS) a je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám [+]

Executive MBA

 

Executive MBA Porto Business School MBA programu je nejstarší v zemi. Má dvojí mezinárodní akreditaci (AMBA a EPAS) a je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám manažerů, umožňující sladění pracovního a osobního života s požadavky zhodnocení excelence a dosažení novou vizi vedení a aktualizace v čase kompatibilní zůstat v podnikání.

Executive MBA je pokročilý program v řízení podniku rok, jehož hlavním cílem je vytvoření a aktualizaci znalostí a dovedností v oblastech řízení podniku. Je navržen tak, aby připustit účastníky s rozmanitým zázemím a předchozích zkušeností a z různých odvětví, a zároveň sdílení některých manažerských zkušeností. Předpokládá se, že účastníci již zabaveny na základě zkušeností nebo předchozí odborné přípravy, některé ze základních pojmů v řízení. Ačkoli je tento předpoklad, byla zahrnuta modul 0, který umožňuje homogenizaci znalostí. ... [-]


MBA

Magellan MBA

Campus forma Denní studium 14 měsíců October 2017 Portugalsko Přístav Nizozemsko Rotterdam + 2 více

Učební osnovy Magellan kombinuje globální perspektivy, akademické přísnosti a jeho významu na trhu s velmi praktická, praktický přístup, který spoléhá na týmové práci. [+]

 

 

Společné úsilí čtyř vedoucích portugalskými univerzitami.

MBA v oblasti řízení všude tam, kde metody výuky setkat s názory a očekáváními globálního podnikání.

 

Mezinárodní MBA v managementu obecně. Plně v angličtině, více než 13. 5 měsíců od mezinárodních fakulty na University of Porto Business School (EGP-UPBS).

 

Učební osnovy Magellan kombinuje globální perspektivy, akademické přísnosti a jeho významu na trhu s velmi praktická, praktický přístup, který spoléhá na týmové práci. Program je strukturován tak, aby umožnily studentům vytvářet kompetencí v oblasti všeobecného řízení, jakož i oblastí řízení dle vlastního výběru. Intenzivní měkkých dovedností v oblasti komunikace, vedení a jednání jsou nedílnou součástí programu. Malá velikost třídy umožňuje individuální přístup k učení. ... [-]