ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Úvod

Read the Official Description

ISEG Lisabon School of Economics a management

S více než sto let historie, ISEG byl první škola ekonomie a managementu, které mají být založena v Portugalsku. Škola je součástí Lisabonské univerzity, největší z portugalských univerzit. Uznávaná národně, ISEG je rovněž etablovat jako respektovaný mezinárodním názvem.

Naši studenti a programy

ISEG je multikulturní prostředí, ve kterém více než 15% studentů jsou mezinárodní. Jeho kultura je známo, že je jedním z prvků solidarity a spolupráce.
ISEG má přes 4800 studentů následujících 7 vysokoškoláka, 20 magisterské a doktorské programy 8, stejně jako více než 30 školicích programů výkonné. Více než tucet těchto kurzů (rozmístěných na všech úrovních studia) jsou plně k dispozici v angličtině.

Fakulta a výzkum

Naše fakulta se může pochlubit nejvyšší procento PhD držitelů v zemi, přičemž většina byly získány v renomovaných mezinárodních institucí. To se odráží v mezinárodním orientaci své výzkumné činnosti a ve svých třídách.
Vzhledem k tomu, portugalském školy s většinou publikací v prestižních mezinárodních časopisech, ISEG výzkum je opravdu world-class. K dispozici je 6 výzkumná střediska vyšetřující oblasti řízení, ekonomie, matematiky a společenských věd.

Absolventi

Naši absolventi jsou vysoké profilové odborníci pracující na špičkových firem. Iniciativa a zapojení sdružení Alumni, spolu s historií ISEG a jeho uznání na trhu, pomohly naše Absolventská síť největší a nejrespektovanější v zemi.

Naše Campus

Škola sídlí v bývalém klášteře, krásně přeměněn na poskytnutí účelové moderní vybavení při zachování charakteru a funkce původních budov. Ceníme si kulturní rozmanitost a podporovat mimoškolní aktivity, včetně workshopů, koncertů, výstav a veřejně prospěšné práce, připravuje naše studenty na stále se měnící multikulturním světě.

Neváhejte a navštivte naše webové stránky programu a najít ten, který bude nejlépe vyhovovat vám.
Těšíme se na setkání s Vámi v našem Campus ISEG v Lisabonu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Kombinované MBA » Vidět PhD » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

Mba ISEG

Campus forma Kombinované 18 měsíců September 2018 Portugalsko Lisboa

ISEG má titul více než 700 Masters v oboru Business Administration (MBA) v průběhu posledních 30 let. V současné době jsou tyto absolventi zaujímají významná postavení v národních i mezinárodních hospodářských odvětvích. [+]

Struktura programu

Diplom MBA ISEG se uděluje po úspěšném získání 90 kreditů, časově rozlišené prostřednictvím studia po dobu 18 měsíců. Program vyžaduje úspěšné dokončení 16 základních toků a 13 osobního rozvoje kurzů.

Osobní rozvoj

Navíc k výše uvedeným skutečnostem MBA ISEG nabízí aktivity v oblasti osobního rozvoje jednotlivce i skupiny:

Vedení a teambuildingové aktivity, s více než 7 různých venkovních aktivit ve spolupráci s renomovanými partnery, jako portugalské letectvo a námořnictvo portugalštiny, mimo jiné; Manažerské semináře - Vital témata, které podporují diskusi s známých osobností z podnikatelské sféry a ekonomiky; Strategie Simulator (Markstrat); Vedení Simulator (Global Management Challenge). ISEG udělil přes 700 Masters v oboru Business Administration za posledních 30 let. V současné době jsou tyto absolventi zaujímají významná postavení v národních i mezinárodních hospodářských odvětvích, pracující ve firmách, státní správy a vysokých škol. Výuka fakulty zapojena do MBA se skládá z profesorů a magisterských absolventů, jejichž vědecká a technická způsobilost zajišťuje potřebnou kombinaci akademických znalostí a praktických nástrojů pro správu. Proč si vybrat MBA ISEG Struktura programu obsahuje základní kurzy, které pokrývají základní vědomostní základnu pro manažera v 21. století, jakož i osobního rozvoje jednotky, seminářů a outdoorových aktivit. Vyučovací metody integrovat koncepční modely s praktickými přístupy, včetně simulátorů řízení a analýzy a řešení případů řízení. Je navržen tak, aby reagovaly na výzvy, kterým čelí manažeři a sladit profesní a osobní život s nároky učení vynikajících výsledků v jízdním řádu po pracovní době. MBA ISEG je mezinárodně akreditován AMBA (Asociace MBA) a nabízí nejvyšší úroveň vědeckých a pedagogických... [-]

Contact

Instituto Superior Economia e Gestão

Adresa, 1. řádek Instituto Superior de Economia e Gestão Rua do Quelhas, 6
1200-781 Lisboa, Portugalsko
Website http://www.iseg.utl.pt/
Telefonní číslo +351 21 392 5800