ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Úvod

Read the Official Description

ISEG mise

&nbsp

ISEG posláním je přispívat k rozvoji vědeckých znalostí v oblasti ekonomických a obchodních věd a podporou polí, na pomoc v sociální a ekonomický rozvoj země a přispívají k její mezinárodní potvrzení o vzdělávání, výcvik a přípravu potřebných lidských zdrojů pokračovat v cestě vědeckého výzkumu, poskytování služeb pro veřejnost, a umožňuje vědeckým d kulturní výměny studentů, učitelů a výzkumných pracovníků.

&nbsp

&nbsp

Naše vize


Po více než století ISEG vychovala generace vedoucích osobností a odborníků, kteří mají vyvinuté schopnosti v podnikání a ekonomického rozhodování, které slouží jako členové představenstva ani ve vládě ani ve velkých společnostech. Takové úspěšné kariéry byly zaznamenány v Portugalsku iv zahraničí, zejména v portugalsky mluvících zemí. ISEG, v evropském kontextu, chce být uznáván jako ve škole:


• že vychovává špičkové kvality s rozhodovací pravomocí;
• který poskytuje vysoce kvalitní výuku;
• V případě, pedagogického sboru vytvářet mezinárodně uznávaných výzkum v oblasti ekonomie a Business Administration;
• kde studenti mají studovat, a proto, že zkušenosti jedinečnou a přátelskou atmosféru;
• která se zabývá pomocí Společenství prostřednictvím účasti veřejnosti addre ssing a přispívat k řešení palčivých problémů ekonomiky a společnosti.

&nbsp

&nbsp

Naše hodnoty


Naše hodnoty jsou důležité pokyny ve všech našich činnostech a rozhodnutích.

&nbsp

Integrita
V ISEG bereme studentů a zaměstnanců etické kodexy velmi vážně. Intelektuální poctivost a autorská práva jsou oceňovány a chráněna a jakýkoli pokus o podvod a plagiátorství a přísně potrestáni.

&nbsp

Individuální svobody
V ISEG podporujeme svobodu myšlení, řeč, učení, učení a akademickou orientaci. ISEG podporuje akademické rozmanitosti, kde vědci patří do různých myšlenkových směrů. Věříme, že to zvyšuje možnost studentů kritické myšlení.

&nbsp

Hledání dokonalosti
Zásluhy a úsilí jsou základní ingredience pro vynikající výsledky v oblasti vzdělávání a výzkumu. Z tohoto důvodu jsou propagovány prostřednictvím balík stimulů.

&nbsp

Solidarita
ISEG uznává, že ne všichni studenti mají stejné možnosti při zvládání portugalském jazyce, finanční podmínky, nebo jiné vlastnosti, které mohou bránit úspěchu. Vážíme si rovných příležitostí pro všechny, které mohou zahrnovat pozitivní diskriminace pro ty, kteří jsou znevýhodněni v procesu učení.

&nbsp

Spolupráci a vzájemnosti,
Spolupráce v rámci školy (oddělení, výzkumná střediska, odborníci) je klíčem k úspěchu. Vzájemné chování přispívá k vývoji spolupráce, zatímco krátkozraké soutěže ničí sociální kapitál, který si velice vážíme.


Účinnost a řádnou správu
V ISEG víme, prostředky jsou omezené a ceníme jejich efektivní využití. Kromě toho si ceníme organických jednotek (předsednictví, Rada školy, vědecké a pedagogické rady, oddělení), které ukazují jasné rozdělení pravomocí a odpovědností, a jsou uspořádány a budou směřovat k řádné správě věcí veřejných.

&nbsp

&nbsp

Zařízení


Francisco Pereira de Moura knihovny
V knihovně na akademické půdě ISEG je umístěna v moderní 5-podlažní budova s ​​pohodlné čtení a studovny. ISEG knihovna má největší sbírku knih a materiálů v oblasti vědy a podnikání v Portugalsku. To také poskytuje bezplatný přístup k bibliografické databáze a statistické informace. Knihovna spolupracuje s dalšími knihovnami a institucemi v oblastech, jako je Evropská unie, dokumentace a "American Corner" ve spolupráci s Velvyslanectvím USA v Portugalsku.

&nbsp

Bento Ježíš Caraça knihkupectví a ostatní vydavatelské služby
ISEG knihkupectví provozuje studentský svaz a zásoby knihy a jiné podpůrné materiály pro kurzy vyučované na ISEG. Kromě toho, AEISEG poskytuje služby, jako je kopírování, tisk studijní materiály, přístup na internet, a dokument / třída poznámky podpora sdílení atd.

&nbsp

Počítače
Počítačový systém síť pokrývá všechny počítače v ISEG, včetně speciálních učeben a počítačové učebny. Bezdrátový přístup je také možné v celém areálu.

&nbsp

Studovny
Existuje několik studovny k dispozici pro studenty používat v knihovně a ve výuce bloků. Tyto prostory mohou být použity jednotlivci nebo skupinami.

&nbsp

Restaurace a bary
K dispozici je celá řada míst, kde se najíst v ISEG, včetně jídelen, restaurací a snack barů.

&nbsp

Parkování
K dispozici jsou dvě parkoviště v areálu ISEG, s asi 300 míst.

&nbsp

&nbsp

Život na ISEG


ISEG poskytuje studentům přístup k řadě aktivit pro osobní a studijní rozvoj. Studenti mohou doplňovat kurikulární součástí MBA s pestrou škálu témat, vhodné pro potřeby a profilu každého studenta. Vzorek aktivit je zde zahrnuta, jako jsou semináře, výstavy a společenské akce poslední.

&nbsp

&nbsp

Absolventi Económicas


Absolventů je v současné době největší síť bývalých studentů v oboru ekonomie a managementu v Portugalsku. ISEG si klade za cíl navázat na všechny své studenty bakalářské a magisterské studijní programy, organizuje řadu aktivit, seminářů, workshopů, venkovní a kulturní aktivity na podporu stálé vazby mezi školou a jejími bývalými studenty. Prostřednictvím tohoto vztahu se také snaží povzbudit skupiny, aby své znalosti v aktuálním stavu a zvýšení jejich profesionální síť.

&nbsp

Ekonomika Alumni je v současné době tvoří více než 1000 členů. Akce pořádané absoloventky zahrnují:


• Roční svěření rozlišoval absolventů cenu;
• Konference;
• Semináře určené pro bývalé studenty;
• Absolventi den;
• společenské akce a oslavy výročí pro kurzy;
• Instruktáž program.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

MBA (mistři V Oboru Business Administration)

Campus forma Kombinované 15 měsíců September 2017 Portugalsko Lisboa

ISEG udělila 500 mistři v oboru Business Administration (MBA) za posledních 28 let. Dnes tyto absolventi zaujímají významná postavení v národních i mezinárodních ekonomických sektorů ... [+]

MBA (Masters v oboru Business Administration)

28 let excelence

ISEG je průkopníkem v oblasti výuky a výzkumu v oblasti ekonomie a managementu, jehož počátky se datují k 1759 s "Aula de Comercio (obchodní kurz). Nachází se v rekonstruované klášterní XVI. století, se může pochlubit moderní a funkční třídy.

 

ISEG udělila 500 Mistři v oboru Business Administration za posledních 28 let. Dnes tyto absolventi zaujímají významná postavení v národní a mezinárodní hospodářská odvětví, pracují ve firmách, státní správě a vysokých škol. Pedagogické fakultě zapojené do MBA se skládá z profesorů a absolventů mistrů, jehož vědecké a technické způsobilosti zajišťuje potřebnou kombinaci odborných znalostí a praktických nástrojů pro správu. ... [-]


Contact

Instituto Superior Economia e Gestão

Adresa, 1. řádek Rua do Quelhas 6
1200-781 Lisbon, Portugal
Website http://www.iseg.utl.pt/
Telefonní číslo +351 21 392 5800