AESE – School for Management and Business

Úvod

Read the Official Description

AESE - Škola managementu a podnikání a instituce určené k přípravě a zlepšení obchodních lídrů. V AESE, programy, semináře a průběžné vzdělávání programy založit diskusní skupiny, vytváření komunikačních a myšlenek, a nástroje business relevantní pro efektivní řízení organizací a firem. &nbsp Naším posláním AESE poslání spočívá v poskytování školení pro vedoucí portugalské společnosti, urychlit jejich obchodní znalosti a rozvíjet jejich schopnost rozhodování. Programy jsou strukturovány tak, aby zahrnovaly cíle, jako například umožnit účastníkům využít je v dlouhodobém horizontu ke zlepšení jejich okolí, a aby účinně přispívat k nové výzvy, kterým společnost čelí. &nbsp AESE je unikátní organizace v důsledku určitých vlastností na základě: Mezinárodní vidění, který kombinuje úplnou celkovou analýzu a pochopení různých kulturních, institucionální a sociální dimenze relevantní pro řízení podniku. Všeobecné hlediska řízení týkající se společnosti, řešení problémů, úkolů a správu příležitostí. Výuka kultura, která pomáhá účastníkům neustále ptají, co, jak a proč se na řízení podniku. Lidských hodnot a etiky, které jsou základem k osobnímu růstu a trvalého rozvoje společnosti Přesvědčení, že společnost vůdci mohou mít hluboký dopad na lidi a společnosti, týkající se jejich vlastní odbornost, integritu a nadšení, s cílem podporovat sociální a společenské odpovědnosti. Osobní blízkost profesorem v řízení firmy * Přísné a up-to-data studie relevantních problémů ve světě podnikání; &nbsp&nbsp&nbsp Osoba ve středu organizace AESE názoru společnosti je společenství lidí, a management by se měl zaměřit na ně: vhodné zacházení se zaměstnanci, vytvoření atmosféry společnosti prospěšné pro rozvoj zaměstnanců; budování silných, dynamických týmů a formování vztahů založených na osobní důvěře. &nbsp Etické a morální hodnoty, instituce jsou založeny na sociální učení církve, směrnici, která ji doprovázela sociální a lidský pokrok na celém světě. Tyto hodnoty zdůrazňují důstojnost a přirozené právo každého člověka, a představuje klíč k úspěchu z dlouhodobého hlediska v organizaci, stejně jako ve společnosti. AESE domnívá, že zlepšení a blahobytu lidí, by mělo být prioritou ve všech oblastech řízení. To je jediný opravdový cestu k pokroku ve světě globálního obchodu, který je schopen vytvořit sociální a ekonomické dlouhodobě udržitelná výhody.

Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA Aese / IESE

Campus forma Kombinované 2 let September 2017 Portugalsko Lisboa Přístav + 1 více

Dokončili jsme 10 let na první vydání EASA Executive MBA / IESE. Zkušenosti, bohatnou nám umožňuje poskytnout účastníkům intenzivní učení, sílu vašeho profesního a osobního rozvoje. [+]

Dokončili jsme 10 let na první vydání EASA Executive MBA / IESE. Experience, bohatnou nám umožňuje poskytnout účastníkům intenzivní učení, sílu vašeho profesního a osobního rozvoje.

 

Život a podnikání stojí, a hodně, když cílem je vytvořit blahobyt pro všechny, čímž inteligenci inovovat a efektivně používat vstupy. Při oceňování humanistický přístup k podnikání, umístění lidí v srdci organizace, Executive MBA programu je nejen reagovat na to, jak se věci dělají, ale také na to, co to děláte.

 

Hlavním faktorem je výměna zkušeností a učení se nových skutečností, dosažené v úzké spolupráci mezi skupinou účastníků, vybrané pro svou vyspělost a zkušenost, druhá je orientace kláštera národních a mezinárodních učitelů - kteří výzkum, učí a jsou klíčovými aktéry v obchodním světě - pomoci účastníkům k rozumu s hloubkou undidade a přesnost a smysl pro realistické a rozumné. ... [-]