Přečtěte si oficiální popis

,

, , , , , , , více než 50 programů ve španělštině a angličtině

Bayamón Areál nabízí bakalářské tituly v oboru průmyslového inženýrství, elektrotechniky a strojírenství, všechny tři akreditované Akreditační komise pro inženýrství a technologie (navádět).

Výhody Studium v ​​Puerto Rico

  • Vysoce kvalitní vzdělávání Solid vzdělávací systém: INTER má licenci od Rady pro vzdělávání Puerto Rico, a schváleno Komisí Středním států o vysokém školství (MSCHE), který je stejný sdružení, které slouží vysokých škol v Delaware, District of Columbia, Maryland, New Jersey, New York, Pennsylvania, Panenské ostrovy a další.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

MBA

Inter American University of Puerto Rico

Vzdělávací program pro magisterský titul v oboru Business Administration klade za cíl poskytnout širokou základnu a solidní přípravu v oblasti řízení a organizaci obchodn ... [+]

Vzdělávací program pro magisterský titul v oboru Business Administration klade za cíl poskytnout širokou základnu a solidní přípravu v oblasti řízení a organizaci obchodních aktivit. Kromě toho program umožňuje studentům možnost specializovat se na jedné z mnoha funkčních oblastí této disciplíny: účetnictví, finance, lidské zdroje, Industrial management, marketing a manažerské informační systémy.

Jádro kurzy potřebné pro všechny studenty, zdůrazňují obecné zásady a výcvik platné pro všechny organizace. Pokrývají široké spektrum oborů, jako je teorie rozhodování, řízení procesů, aplikací kvantitativní analýzy problémů s řízením, příspěvky behaviorálních vědách funkčních oblastech řízení podniků a vztahy obchodních organizací k sociálně-ekonomické a politické prostředí. ... [-]

Portoriko Bajadero Aguadilla Pueblo Barranquitas Bayamón San Juan Fajardo Guayama San Germán  + 5 Více
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině