Přečtěte si oficiální popis

Varšava Vedení univerzity

Varšava Vedení univerzity, založená v roce 1995, je jedním z nejstarších soukromých vysokých škol v Polsku. V současné době se zapíše více než 6,000 studentů a má více než 37.000 absolventů. Jeho fakulty tvoří zkušení a kreativní výzkumných pracovníků a lektorů.

Varšava Vedení univerzity nabízí svým potenciálním studentům výjimečně příznivých podmínek, studovat v kampusu třetího tisíciletí. Jedná se o dobře vybavené architektonické akademické komplex bytových četné Učebny, laboratoře, počítačové místnosti, a jazykové laboratoře.

Univerzita Komplex nabízí také rekreační zařízení, jako je moderní plavecký bazén, sportovní haly, a tělocvična. V budově je bufet a velká jídelna .Reasonable ceny a dobré nabídky by mělo uspokojit i ty těžké prosím. Studentské koleje ubytuje 300 studentů v jedno, dvou-osoba a tříčlenných pokojích a apartmánech. Všechny pokoje mají přístup k internetu. Podzemní parkoviště je k dispozici za rozumnou cenu.

Vysokoškoláci studií:

Bakalářské studijní programy

Administrativa řízení mezinárodní vztahy Pedagogika Evropská studia politické vědy Národní bezpečnostní

Studijní programy Strojírenská

Počítačové inženýrství Řízení výroby a strojírenství

Postgraduální studium:

Magisterské studijní programy

zákon Administrativa řízení mezinárodní vztahy Pedagogika psychologie

Programy se vyučují na:
Angličtina
Polština

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Warsaw Management Academy - Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

Postgraduální Výkonný Master of Business Administration studií patří mezi nejprestižnější a uznávané na světových manažerských kvalifikaci, s cílem pro lidi podnikání a v ... [+]

Výkonný Master of Business Administration

Postgraduální Výkonný Master of Business Administration studie patří mezi nejprestižnější a uznávané na světových manažerských kvalifikaci, s cílem pro lidi podnikání a vrcholového vedení. Osnovy EMBA studium umožňuje efektivní dokončení akademického vzdělání v oblasti managementu a podnikání. Absolventi EMBA postgraduálního studia, získat výhodu nad konkurencí a zvýšit jejich hodnotu a jejich atraktivitu na trhu práce.

Určení

Osnovy EMBA postgraduální studium je určeno především pro vedoucích pracovníků, člen statutárních orgánů, ředitelé obchodních společností, manažery, nebo ty, kteří chtějí, aby se manažerské pozice, aby se využít své znalosti a dovednosti v různých oblastech , mimo jiné v oblasti řízení financí, marketingu, řízení lidských zdrojů, média a PR a koučování.... [-]

Polsko Warsaw
Říjen 2019
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině