Přečtěte si oficiální popis

The Ústav výpočetní techniky je součástí Polská akademie věd který je zařazen 33th na světě v Scimago Instituce Pořadí. Ředitel Ústavu výpočetní techniky Polské akademie věd (PAN IPI) je Profesor Jacek Koronacki, Dalším řídícím orgánem Ústavu je vědecká rada, které předsedá profesor Andrzej Tarlecki. Institut učí celou řadu postgraduálních programů v polštině, MBA - Program Inovace a analýza dat probíhá ve spolupráci s Woodbury School of Business Utah Valley University (USA) v angličtině, a PhD v programu Současní informatiky, a to i v angličtině.

Ústav má dvě oddělení:

Ústav teoretické základy informatiky (Vedoucí katedry prof Wojciech Penczek), a Oddělení umělé inteligence (Vedoucí katedry profesor Jan Mielniczuk). Oddělení Teoretické základy hlavních výzkumných aktivit počítačová věda ležela v následujících oblastech:

 • Architektura počítačů
 • Web Services Technology
 • Výpočetní teorie Systems
 • Teorie distribuovaných systémů.
IPIPAN102

Oddělení umělé inteligence se specializuje na poli

 • Statistická analýza a modelování
 • Linguistic Engineering
 • Základy umělé inteligence
 • Game Theory a rozhodnutí.

hlavní typy ústavu v oblasti vědecké činnosti patří:

 • Výzkumné projekty (např důkazní úvaha, získávání znalostí a reprezentace, statistické a biologicky motivované učení paradigmat, teorie rozhodování)
 • Konference (např Mezinárodní konference o zpracování jazyka a inteligentní informační systémy, Mezinárodní Společná konference o bezpečnosti a inteligentní informační systémy, mezinárodní konference o počítačových informačních systémů a aplikací průmyslového managementu)
 • Semináře
 • Publikace (více než 150 článků, knižních kapitol, monografií a knihy každý rok).

Co hodláme dělat

Ústav informatiky polské akademie věd je určen k udržení vysoké úrovně výzkumu a akademických činností, pro které je vyhlášené v tuzemsku i v zahraničí. To se může pochlubit kategorizaci A Ministerstva vědy a vysokého školství Polské republiky. To je také uveden jako H + (nejvyšší klasifikace) instituce vyššího vzdělání v databázi německý Anabin. Institut má v úmyslu podporovat svou mezinárodní spolupráci v oblasti studijních programů, stejně jako výzkumné projekty a společné granty.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

Institute of Computer Science - Polish Academy of Sciences (IPI PAN)

Ústav informatiky Polské akademie věd (PAN IPI) nabízí program MBA učil s podporou od svého partnera, Woodbury School of Business na Utah Valley University (USA). Jedná s ... [+]

MBA studium na Institutu počítačových věd Polské akademie věd vyučovaných s podporou od svého partnera, Woodbury School of Business na Utah Valley University

Ústav informatiky Polské akademie věd (PAN IPI) nabízí program MBA učil s podporou od svého partnera, Woodbury School of Business na Utah Valley University (USA). Jedná se o prestižní a obohacující postgraduální program pro manažery a ti, kteří inspirují, aby se stala vedoucí podniku, stejně jako lidé, kteří pracují ve veřejné správě a nevládními organizacemi. Formát programu MBA umožňuje práci a studiu současně.

MBA studie s názvem "Inovace a analýza dat" (v angličtině) jsou postgraduální studium promítají do takové disciplíny, jako je informatika, ekonomika a management. V postgraduální studium MBA trvá dva semestry. Na konci studia studenti bránit jejich podnikatelských projektů (20 - 40 stran). V postgraduální studium MBA jsou založeny na formátu částečný úvazek. Existují dva moduly za semestr. Každý modul trvá od 11.00 ve středu do 12:30 v neděli (plus volitelných tříd). Je pravidlem, že každý kurz (předmět) je vyučován 8 hodin. K dispozici jsou čtyři vstupy za akademický rok: do října lednu, dubnu a červnu. Ústav počítačových věd Polské akademie věd (v krátkém IPI PAN) je udělení institucí. Woodbury School of Business na Utah Valley University účastní se jako instituce, která vysílá některé ze svých zástupců učit vybrané kurzy / předměty a navrhnout opatření zaměřená na zlepšování osnov. Lektoři z Woodbury School of Business na Utah Valley University může dohlížet na podnikatelské projekty předpokladu, že se budou studenti se zájmem o takovém dohledu... [-]
Polsko Warsaw
Říjen 2019
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Institute of Computer Science Polish Academy of Sciences
5 Jana Kazimierza St

Warsaw, Masovian Voivodeship, 01-248 PL
Sociální média