IBD Business School

Úvod

Read the Official Description

První volitelná škola

Pro ambiciózní manažery z Polska i ze zahraničí

IBD Business School je obchodní škola, která nabízí nejlepší rozvojové programy pro polské i mezinárodní pracovníky. Nové jméno (od počátku roku 2015) je pokračováním předchozího - Institutu pro rozvoj podnikání - "Institut pro rozvoj podnikání" v angličtině. Od roku 2013 je IBD Business School klasifikována jako vědecká jednotka v parametrickém hodnocení prováděném hodnotící komisí vědeckých jednotek ministerstva vědy a vysokého školství.

Nabídka IBD Business School

MBA studia

 • Exekutivní MBA
 • Mezinárodní MBA
 • mba

Školení a kurzy - certifikované programy rozvoje (otevřené i pro firmy) realizované v rámci následujících expertních center:

 • Strategie a řízení
 • vedení
 • Human Capital Management
 • Marketing a prodej
 • Financování a řízení společnosti
 • IBD-NMC Koučinková škola
 • IBD Business Coaching School
 • Hry a hry

Koučovací systém

 • Výkonný koučing
 • Team koučování
 • Prodejní školení
 • Realizace koučovací kultury

Poradenství a organizační výzkum

 • Strategické poradenství
 • Podnikové poradenství
 • HR poradenství
 • Poradenství v oblasti prodeje a marketingu

EU a nabídkové řízení

Naše MBA programy jsou nejlepší v Polsku - vystupují na trhu, a to jak v oblasti předmětu, mezinárodní fakulty a formou vzdělávání.

Exekutivní MBA

Výkonný program MBA byl vyvinut s Ashridge Executive Education, kde studie probíhají společně s SWPS na Univerzitě pro humanitní a společenské vědy. Mají nejlepší mezinárodní personál v Polsku. Výuka probíhá v angličtině.

MBA Diplom vydaný IBD Business School ve spolupráci s Ashridge a SWPS University. Absolventi navíc obdrží certifikát postgraduálního studia na univerzitě SWPS.

Mezinárodní MBA

Mezinárodní program MBA je nabízen ve spolupráci s Buckinghamshire New University, adresovaným mladým manažerům a odborníkům pracujícím v mezinárodním prostředí. Výuka probíhá v angličtině.

Absolventi získají MBA vydanou britskou univerzitou.

mba

Praktický program určený pro polské podnikání probíhá společně s SWPS na Univerzitě humanitních a společenských věd s důrazem na současné problémy řízení. Vedoucí týmů jsou cennými přednášejícími - praktiky. Třídy se konají v polštině.

MBA Diplom vydaný IBD Business School a SWPS University. Absolventi navíc obdrží certifikát postgraduálního studia na univerzitě SWPS.

Studie MBA se realizují také v uzavřené podobě.

Trvale a trvale jsme se snažili o takovou komplexní nabídku vzdělávání lidských zdrojů pro podnikání. Od začátku jsme byli doprovázeni polskou politickou transformací jako jednou z předních vzdělávacích institucí. V letech 1990-1992 jsme zahájili školení investičních poradců, finančních ředitelů, makléřů, členů dozorčí rady. Byli jsme lídrem v oblasti školení v oblasti marketingu, restrukturalizace podniků, sdílení polských zkušeností se sousedními zeměmi.

Dnes nabízíme moderní moderní vzdělávací programy v hlavních oblastech moderního podnikového provozu, kurzy koučingu s mezinárodní akreditací a vysoce kvalitní poradenské služby společně s autorskými nástroji a vlastními výzkumnými projekty realizovanými společně s Polskou nadací pro manažerské studie.

IBD Business School má dvě moderní vzdělávací střediska: Kongresové centrum Green Park v Serocku a školící středisko Sienna ve Varšavě.

Akreditace a certifikace

IBD Business School, jako jednotka dalšího vzdělávání (Certifikát č. 12 / M / 10 [1], vydané Úřadem pro vzdělávání města Varšavy), podléhající systému vzdělávání ve smyslu vzdělávacího systému. Účastníci tréninkových programů obdrží příslušné osvědčení o absolvování a certifikát IBD Business School, který je požadován k účasti ve 100% tříd.

Naše služby jsou také zahrnuty:

 • Malopolska standardy kvality pro vzdělávací a tréninkové služby
 • Certifikace o f International Education Society, hodnotili A (programy se vedení a řízení, řízení lidských zdrojů, prodeje a jednání)
 • mezinárodní akreditovaná škole koučování: NMC IIC & M, ILM (koučovací kurzy)

Kádr

Odborníci, konzultanti, školitelé a lektoři IBD jsou špičkoví odborníci s mezinárodními zkušenostmi a vědeckým výzkumem a praxí v podnikání. Celá škola spolupracuje s více než 150 zaměstnanci. Znalosti, bohaté praktické zkušenosti, schopnost vytvářet přesvědčivé vzdělávací projekty, konzultace a výzkum jsou cenným intelektuálním potenciálem IBD, který umožňuje organizacím nabídnout interdisciplinární a koherentní rozvojové programy, které uspokojí potřeby moderního podnikání a berou v úvahu nejnovější globální trendy a vzory.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Kombinované MBA » Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA

Campus forma Kombinované 19 měsíců October 2018 Polsko Warszawa Serock + 1 více

Program Executive MBA byl společně navržen IBD Business School a Ashridge Executive Educaton ve Velké Británii. V současné době je program společně nabízen IBD a SWPS University of Social Sciences and Humanities. Vytvořený s praktičtí manažery v mysli, Executive MBA je určen pro jednotlivce, jejichž kariéra jsou již pokročilé a kteří touží dosáhnout více. Je to jak pro zkušené profesionály, tak pro vedoucí pracovníky na vrcholu své kariéry a manažery středního stupně, kteří chtějí urychlit svou cestu na vrchol. [+]

Program Executive MBA byl společně navržen IBD Business School a Ashridge Executive Educaton ve Velké Británii. V současné době je program společně nabízen IBD a SWPS University of Social Sciences and Humanities. Vytvořený s praktičtí manažery v mysli, Executive MBA je určen pro jednotlivce, jejichž kariéra jsou již pokročilé a kteří touží dosáhnout více. Je to jak pro zkušené profesionály, tak pro vedoucí pracovníky na vrcholu své kariéry a manažery středního stupně, kteří chtějí urychlit svou cestu na vrchol.

Kurikulum tohoto programu představuje doplňkovou kombinaci solidních teoretických základů s praktickými obchodními zkušenostmi a důkladným zaměřením na problematiku lidí v organizacích. 12 modulů pokrývá všechny důležité manažerské funkce založené na kritické analýze, ekonomické globalizaci, obchodní strategii a inovacích. Moduly vyvrcholí v magisterském projektu, který poskytuje příležitost rozvíjet další znalosti, syntézu, výzkum a analytické dovednosti a aplikovat je na obchodní situace, které jsou pro účastníky programu zajímavé. Zatím, prostřednictvím různých aktivit pro rozvoj osobnosti a vedení (P & LD) a mentoringu, získají účastníci během trvání studia značnou podporu při dosahování svých kariérních cílů za MBA.... [-]


Kombinované MBA

Mezinárodní MBA

Campus forma Kombinované 24 měsíců October 2018 Polsko Warszawa Serock + 1 více

Mezinárodní program MBA je nabízen ve spolupráci s Buckingamshire (Bucks) New University ve Velké Británii. Je určen pro aspirující vůdce s globálním myšlením, kteří chtějí úspěšně pracovat v různých situacích a pracují v mezinárodním prostředí. [+]

Mezinárodní program MBA je nabízen ve spolupráci s Buckingamshire (Bucks) New University ve Velké Británii. Je určen pro aspirující vůdce s globálním myšlením, kteří chtějí úspěšně pracovat v různých situacích a pracují v mezinárodním prostředí.

Program probíhá po dobu 24 měsíců, přičemž v tomto období bylo dosaženo 180 kreditů . Studenti studují 8 modulů - z nichž každý má 15 kreditů. Všechny tyto moduly jsou povinné. Následuje následný samostatný modul, který nese 60 kreditů: Dizertační nebo konzultační projekt. Kromě modulů, které mají akademické kredity, existuje programová složka, která není kreditní, ale je povinná: Osobní a profesní rozvoj (PPD). Absolventi obdrží MBA diplom vydaný IBD Business School a původní britskou MBA ocenění udělenou Buckinghamshire New University.... [-]


Videos

Dr. Lorraine Watkins-Mathys

Contact

IBD Business School

Adresa, 1. řádek Panieńska 9
03-704 Warszawa, Masovia, Polsko
Website http://ibd.pl/
Telefonní číslo +48 (22) 618 85 83

Green Park Conference Center

Adresa, 1. řádek Green Park Conference Center at IBD Business School
05-140 Serock, Masovia, Polsko

Sienna Training Center

Adresa, 1. řádek ul. Sienna 73
00-833 Warszawa, Masovia, Polsko