Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Úvod

Read the Official Description

eKrakowská obchodní škola na Krakowské ekonomické univerzitě (CSB CUE) působí od roku 1991 na trhu vzdělávacích služeb. Škola nabízí MBA studia, postgraduální kurzy a poskytuje výzkumné konzultační a vydavatelské služby. CSB CUE neustále zlepšuje svou nabídku a přizpůsobuje ji požadavkům dnešního trhu. Dynamický vývoj a uspět vedou k vysoké pozici školy v polských žebříčcích jsou způsobeny stále více a více uznáním na mezinárodní scéně. Krakowská obchodní škola CUE udržuje neustálou spolupráci s podniky, kulturními centry, vysokými školami, vysokoškolskými a vysokými školami v Polsku iv zahraničí. Je součástí mezinárodního společenství, která poskytuje příležitost k setkání s obchodními partnery z celého světa, aby si vyměnili zkušenosti a kompetence, přístup globální síť vzdělávacích institucí, organizací veřejného sektoru a poradenských firem.

Partneři školy jsou: St. Gallen Business School (Švýcarsko), Ecole de Management de Normandie, ESC Clermont Graduate School of Management / Groupe ESC Clermont (Francie), Univerzita Clark, Univerzita v Suffolku, Sawyer Business School, Univerzita Roosevelt, Heller College of Business, Velká obchodní univerzita v USA, Stockholm Business School (Švédsko), Univerzita v Johannesburgu (Jižní Afrika), Akademie ekonomických studií Moldavska (Moldavsko), Bankovní univerzita (Ukrajina).

Od roku 2011 je CSB CUE členem EFMD - Evropské nadace pro rozvoj managementu.

Hlavním cílem školy je zaměřit se na rozšíření spolupráce s podnikatelským světem. Dbá na to, že poznatky byly přeneseny na studenty byla silně souvisejících s obchodní praxí, protože jedině tak, že absolventi budou mít silnou pozici na trhu práce a bude vyvíjet polského podnikání.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA Master CSB

Campus forma Kombinované 4 semestry October 2019 Polsko Kraków

Inovativní MBA magisterské studium MBA organizuje Krakow School of Business CUE ve spolupráci s Clarkovou univerzitou v Worcesteru (USA). Tyto studie jsou vytvořeny především pro lidi, kteří chtějí začít svou kariéru v podnikání (junior management). [+]

MBA Master CSB

Inovativní MBA magisterské studium MBA organizuje Krakow School of Business CUE ve spolupráci s Clarkovou univerzitou v Worcesteru (USA).

Tyto studie jsou vytvořeny především pro lidi, kteří chtějí začít svou kariéru v podnikání (junior management).

MBA CSB MASTER PROGRAM:Počet hodin: 2 160 hodin (480 hodin výuky a 1 680 hodin individuální projektové práce)MBA magisterské studium navazuje na čtyři semestry, během nichž probíhají kurzy rozdělené do oblastí kompetencíPoužitý jazyk: Angličtina 100%Víkendové kurzy probíhají v pátek (od 15:00 do 21:00), v sobotu av neděli od 8:00 do 16:00. Jednání se konají jednou nebo dvakrát měsíčně.Náklady na magisterský program MBA MBA: 6 900 EUR (možnost platit ve splátkách), 200 EUR nevratný náborový poplatekPartnerská škola: Clarkova univerzita v Worcesteru (USA)Cíl programu... [-]

Contact
Adresa destinace
Rakowicka 27,
Kraków, Lesser Poland Voivodeship, 31-510 PL