Přečtěte si oficiální popis

eKrakowská obchodní škola na Krakowské ekonomické univerzitě (CSB CUE) působí od roku 1991 na trhu vzdělávacích služeb. Škola nabízí MBA studia, postgraduální kurzy a poskytuje výzkumné konzultační a vydavatelské služby. CSB CUE neustále zlepšuje svou nabídku a přizpůsobuje ji požadavkům dnešního trhu. Dynamický vývoj a uspět vedou k vysoké pozici školy v polských žebříčcích jsou způsobeny stále více a více uznáním na mezinárodní scéně. Krakowská obchodní škola CUE udržuje neustálou spolupráci s podniky, kulturními centry, vysokými školami, vysokoškolskými a vysokými školami v Polsku iv zahraničí. Je součástí mezinárodního společenství, která poskytuje příležitost k setkání s obchodními partnery z celého světa, aby si vyměnili zkušenosti a kompetence, přístup globální síť vzdělávacích institucí, organizací veřejného sektoru a poradenských firem.

Partneři školy jsou: St. Gallen Business School (Švýcarsko), Ecole de Management de Normandie, ESC Clermont Graduate School of Management / Groupe ESC Clermont (Francie), Univerzita Clark, Univerzita v Suffolku, Sawyer Business School, Univerzita Roosevelt, Heller College of Business, Velká obchodní univerzita v USA, Stockholm Business School (Švédsko), Univerzita v Johannesburgu (Jižní Afrika), Akademie ekonomických studií Moldavska (Moldavsko), Bankovní univerzita (Ukrajina).

Od roku 2011 je CSB CUE členem EFMD - Evropské nadace pro rozvoj managementu.

Hlavním cílem školy je zaměřit se na rozšíření spolupráce s podnikatelským světem. Dbá na to, že poznatky byly přeneseny na studenty byla silně souvisejících s obchodní praxí, protože jedině tak, že absolventi budou mít silnou pozici na trhu práce a bude vyvíjet polského podnikání.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Inovativní MBA magisterské studium MBA organizuje Krakow School of Business CUE ve spolupráci s Clarkovou univerzitou v Worcesteru (USA). Tyto studie jsou vytvořeny přede ... [+]

MBA Master CSB

Inovativní MBA magisterské studium MBA organizuje Krakow School of Business CUE ve spolupráci s Clarkovou univerzitou v Worcesteru (USA).

Tyto studie jsou vytvořeny především pro lidi, kteří chtějí začít svou kariéru v podnikání (junior management).

MBA CSB MASTER PROGRAM:Počet hodin: 2 160 hodin (480 hodin výuky a 1 680 hodin individuální projektové práce)MBA magisterské studium navazuje na čtyři semestry, během nichž probíhají kurzy rozdělené do oblastí kompetencíPoužitý jazyk: Angličtina 100%Víkendové kurzy probíhají v pátek (od 15:00 do 21:00), v sobotu av neděli od 8:00 do 16:00. Jednání se konají jednou nebo dvakrát měsíčně.Náklady na magisterský program MBA MBA: 6 900 EUR (možnost platit ve splátkách), 200 EUR nevratný náborový poplatekPartnerská škola: Clarkova univerzita v Worcesteru (USA)Cíl programu... [-]
Polsko Kraków
Říjen 2019
Angličtina
Kombinované
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině