Pontificia Universidad Católica del Perú - CENTRUM Católica, Business Center

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

CENTRUM Católica je obchodní centrum Pontificia Universidad del Peru Catolica, přední soukromé univerzity v Peru.

&nbsp

Pontificia Universidad Católica z Peru, která byla založena v Limě v roce 1917, je země je přední univerzity, jeden z nejlepších dvacet pět latinskoamerických univerzit a jen peruánské University mezi top 500 na světě, v mezinárodních žebříčcích.

Tato pozice je uznání kvality své výuky, výzkumu, publikace, sociální zodpovědnost, příspěvek na kulturu a nepopiratelné akademické a institucionální vedení.

Naše vedení je vykonávána na základě tohoto dosáhnout prestiže, která je živena objektivní a kvalitativní faktory, jako je kvalita učitelů, prestiž absolventů, kvality akademických publikací, technologický vývoj, kulturní akce a aktivity prováděné University jako živý výraz svého poslání, a díky které získal svou pověst a autoritu mezi svými vrstevníky a ve společnosti obecně.

Catolica byl schopen využívat své uznání a institucionální vedení pro kreativní účely, akademických a vědeckých vývoje, a jako autoritativní zdroj názor na hlavní problémy naší země. Je velmi důležité upevnit svou roli relevantních sociálních přehrávač pro rozvoj a demokracii v Peru, což University hlas bude slyšet o našich hlavních problémů.

CENTRUM Católica je jedním z prvních 100 obchodních škol na světě, které v minulosti podepsala začátkem Zásady pro odpovědné řízení vzdělávání (PRME)

Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA

Campus forma Kombinované 19 - 27 měsíců March 2017 Peru Lima

Executive MBA program je navržen s cílem připravit vás pro novou éru, v níž hnací prvek bude vaše osobní schopnosti. [+]

Executive MBA

 

Executive MBA program je navržen s cílem připravit vás pro novou éru, v níž hnací prvek bude vaše osobní schopnosti. Jako účastník programu, který bude rozvíjet svůj vlastní styl vedení založený na zvuku metodických zásad, o praktických zkušenostech, a na svou kreativitu a inteligenci. Naše fakulta je síla, která vás povede ve své snaze učit se a vstřebávat nové koncepty. Magisterském studijním programu nabízíme Cílem je integrovat dobré znalosti, zkušenosti, generace příležitostí, hodnocení vzory a obchodní modernity v pohledu etiky produktivity a sociální angažovanost. Stručně řečeno, zajišťujeme školení v oblasti mezinárodní úrovni strategického Business Administration, který vám umožní stát se dobrým agentem změny. Budete mít také možnost sdílet zkušenosti managementu se zahraničními kolegy a profesory prostřednictvím sítě institucí a odborníků, kteří tvoří CENTRUM strategické aliance. CENTRUM Católica Vás zve k přípravě na jednání podniků v ​​globální ekonomice, a přispět tak k posílení podnikatelského sektoru a vytváření nových a moderních společností. Executive MBA je magisterského studijního programu uznávané renomé zaměřené na muže a ženy s praxí ve vedoucích pozicích. Executive MBA vyniká mezi nejlepší v Americe (s výjimkou USA), v žebříčku na částečný úvazek MBA na prestižní časopis Business Week v žebříčku pro rok 2008. Program poskytuje akademický titul Master of Business Administration strategických, vyplývající Pontificia Universidad Católica del Perú. ... [-]


MBA

Globální MBA Tulane

Campus forma Kombinované 18 měsíců March 2017 Peru Lima Spojené státy americké New Orleans + 2 více

To je jediný MBA program v regionu vydaných v Americe, Evropě a Asii, má moderní chápání strukturu učebních osnov, které umožní obchodní iniciativy [+]

Globální MBA Tulane

 

To je jediný MBA program v regionu vydaných v Americe, Evropě a Asii, má moderní chápání strukturu učebních osnov, které umožní obchodní iniciativy, které mohou být generovány v různých kontinentech a obchodní bloky. Globální MBA patří mezi nejlepší v Americe (s výjimkou USA) v Executive MBA EMBA pořadí * prestižního časopisu Business Week.

 

 

Účastník obdrží dvě souběžné mezinárodní akademické tituly:

Master in Business Administration Globální vydaným Pontificia Universidad del Peru Catolica. Master of Business Administration, vydaný Tulane University

 

... [-]

MBA Na Plný úvazek

Campus forma Denní studium 13 měsíců March 2017 Peru Lima

Prestižní Full Time Magisterský program je zaměřen na mladé manažery s praxí. Program je určen pro magisterský titul v oboru Business Administration strategických [+]

MBA Full Time

 

Prestižní Full Time Magisterský program je zaměřen na mladé manažery s praxí. Program je určen pro magisterský titul v oboru Business Administration strategické, uděluje Pontificia Universidad del Perú Católica a zahrnuje mezinárodní výměny jednoho škol partnerských CENTRUM Católica je. Absolvent bude schopen vybrat druhý titul MBA na jedné z následujících obchodních škol, strategickými partnery CENTRUM Católica:

Tulane University (New Orleans, USA A) Maastrichtská School of Management (Nizozemsko) Université Laval (Quebec, Kanada) EADA (España)

 

Doba trvání a rozvrh 13 měsíců ve třídě přednášek, na plný úvazek. ... [-]


Mezinárodní MBA

Campus forma Kombinované 22 měsíců June 2017 Peru Lima

Kurzy vyučují profesoři ze školy Maastrichtu řízení jsou vedeny v anglickém jazyce, přičemž tři z nich se uskuteční v Nizozemsku pro pobyt čtyř [+]

Mezinárodní MBA

 

Mezinárodní MBA, první mezinárodní mistr v Peru, který poskytuje simultánní dual stupně:

Master of Business strategického řízení, uděluje Pontificia Universidad del Peru Catolica. Master of Business Administration, vydaný škola Maastrichtu vedení, Nizozemsko.

Kurzy vyučují profesoři ze školy Maastrichtu řízení jsou vedeny v anglickém jazyce, přičemž tři z nich se uskuteční v Nizozemsku pro pobyt v délce čtyř týdnů, kde navštívíme předních firem v evropském společenství.

 

 

Kurikulární struktura

 

Odbornost pokrývá následující oblasti:

Strategie Finance Marketing Operace Vedení ... [-]