Přečtěte si oficiální popis

Suleman Dawood School of Business (SDSB) v průběhu let

Business School, založená v roce 1986, byl první ze škol na Lahore University of vědy o řízení (LUMS).

Potřeba náročném a příslušným vzdělávacím programem navrhli použití případových studií spíše než konvenční přednášky k rozšíření poznatků. Toto rozhodnutí bylo podpořeno úzké spolupráci s Harvard Business School a University of Western Ontario (UWO), z nichž oba jsou průkopníky v této filozofii učení.

Ve stejné době, je závazek k akademické a profesní dokonalosti je podporován "hostující výbor", který zahrnuje akademiky a administrátorů z renomovaných světových univerzitách a institucích včetně Harvard, UWO, IMD, Cambridge, Stanford, McGill a asijskou Institute of Management.

Škola nabízí celou řadu programů, včetně intenzivního na plný úvazek MBA, týden-end Executive MBA, PhD vedení kurzu bázi a bakalářských studijních programů s velkými společnostmi v oblasti účetnictví a financí a řízení vědy. Kromě toho Rausing Executive Development Centre (REDC) nabízí krátké trvání programů pro manažery. Škola také provádí přísné hospodářské a řízení výzkumu prostřednictvím strategických odvětvích výzkumného střediska, Centra pro rozvoj sociálního podnikání a výzkumného střediska Case.

LUMS udržuje úzké vztahy s podnikatelskou sférou, která se chová jako zdroj rad a informací. Tato interakce nejen pomáhá udržovat osnovy budou odpovídat potřebám obchodních organizací, ale také zajišťuje, že studenti jsou vystaveni dynamiku podnikatelském světě.

Vedoucí pracovníci aktivně komunikovat s oběma fakulty a studenty prostřednictvím častých návštěvách, seminářích a jako pozvaných řečníků a jejich pohledy obohatit zkušenosti třídě. Navíc, průmysl vazeb je posílena zapojením MBA fakulty v oblasti výuky a výcviku v programech Executive Development, které se účastnili ročně více než 2000 vedoucích pracovníků a manažerů z firemního světa.

Naším cílem je poskytnout za měnících se vzdělávacích potřeb kulturně rozmanité a geograficky rozptýlených studentů podle jejich přípravě akademicky, osobně a profesionálně, a tím, že jim přístup k příležitostem, aby se rozdíl.

O tři desetiletí a přes 2000 absolventů později je hodnocena jako jedna z nejlepších obchodních škol v regionu. SDSB i nadále první volbou studentů v jižní Asii. To je to, co dělá partnerství s SDSB hodnotný úsilí.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Suleman Dawood School of Business

Masters of Business Administration (MBA) program na Suleman Dawooda School of Business (SDSB) při LUMS poskytuje intenzivní a náročný akademický zážitek, zahrnující dva r ... [+]

Proč LUMS MBA?

"Připojil jsem se LUMS v létě roku 1991 na starém areálu. Pro naše letní orientaci mimo jiné, jsme se seznamují s počítači a vzhledem k tomu, každé dvě diskety! Přicházející z pozadí tradičních třídách případ způsob výuky cítil zastrašující. Byl jsem štěstí, že jsem se učil tím, zakládající fakulty LUMS, s méně než 100 studentů na akademické půdě. Udělal jsem celoživotní přátelství během svého působení v LUMS. Zatímco WAC byl zpět jistič vábení Halwa Puri snídaně držel nás děje, nesmíme zapomenout na půlnoc basketbalové zápasy. Nevadilo by ji znovu dělat! "

Aali Shafi MBA 1993, výkonný viceprezident a obchodní ředitel, MCB Bank Ltd... [-]

Pákistán Lahore
August 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině