Suleman Dawood School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Suleman Dawood School of Business (SDSB) v průběhu let

Business School, založená v roce 1986, byl první ze škol na Lahore University of vědy o řízení (LUMS).

Potřeba náročném a příslušným vzdělávacím programem navrhli použití případových studií spíše než konvenční přednášky k rozšíření poznatků. Toto rozhodnutí bylo podpořeno úzké spolupráci s Harvard Business School a University of Western Ontario (UWO), z nichž oba jsou průkopníky v této filozofii učení.

Ve stejné době, je závazek k akademické a profesní dokonalosti je podporován "hostující výbor", který zahrnuje akademiky a administrátorů z renomovaných světových univerzitách a institucích včetně Harvard, UWO, IMD, Cambridge, Stanford, McGill a asijskou Institute of Management.

Škola nabízí celou řadu programů, včetně intenzivního na plný úvazek MBA, týden-end Executive MBA, PhD vedení kurzu bázi a bakalářských studijních programů s velkými společnostmi v oblasti účetnictví a financí a řízení vědy. Kromě toho Rausing Executive Development Centre (REDC) nabízí krátké trvání programů pro manažery. Škola také provádí přísné hospodářské a řízení výzkumu prostřednictvím strategických odvětvích výzkumného střediska, Centra pro rozvoj sociálního podnikání a výzkumného střediska Case.

LUMS udržuje úzké vztahy s podnikatelskou sférou, která se chová jako zdroj rad a informací. Tato interakce nejen pomáhá udržovat osnovy budou odpovídat potřebám obchodních organizací, ale také zajišťuje, že studenti jsou vystaveni dynamiku podnikatelském světě.

Vedoucí pracovníci aktivně komunikovat s oběma fakulty a studenty prostřednictvím častých návštěvách, seminářích a jako pozvaných řečníků a jejich pohledy obohatit zkušenosti třídě. Navíc, průmysl vazeb je posílena zapojením MBA fakulty v oblasti výuky a výcviku v programech Executive Development, které se účastnili ročně více než 2000 vedoucích pracovníků a manažerů z firemního světa.

Naším cílem je poskytnout za měnících se vzdělávacích potřeb kulturně rozmanité a geograficky rozptýlených studentů podle jejich přípravě akademicky, osobně a profesionálně, a tím, že jim přístup k příležitostem, aby se rozdíl.

O tři desetiletí a přes 2000 absolventů později je hodnocena jako jedna z nejlepších obchodních škol v regionu. SDSB i nadále první volbou studentů v jižní Asii. To je to, co dělá partnerství s SDSB hodnotný úsilí.

Místa

Lahore

Lahore University of Management Sciences

Adresa, 1. řádek
D.H.A,
Lahore Cantt.

54792 Lahore, Paňdžáb, Pákistán
Telefonní číslo
+92 42 35608000