Přečtěte si oficiální popis

Během posledních 40 let, Rotterdam School of Management, Erasmus University má pevně založil jeho pověst jako jeden z předních evropských obchodních škol.

Dlouho předtím, než "globální" se stal důležitým deskriptor pro podnikového vzdělávání, studenty RSM je, fakulty a zaměstnance se již odráží rozmanitost globalizujícím se světě.

Stejně jako náš hostitelské zemi, jeden z nejuznávanějších světových mezinárodními obchodními národy, RSM nadále expandovat a mezinárodní úrovni, stmelovat jeho stav jako jeden z evropských většině mezinárodních a inovativních obchodních škol.

RSM nabízí výrazný intelektuální kulturu. Věříme, že vedení může být vyučovány prostřednictvím kombinace intelektuální a praktické výzvu. Jsme přesvědčeni, že potíže pracovat v různých týmech podporuje tvůrčí nové přístupy v podnikání. Užíváme reciproční, podpůrný vztah s nadnárodními společnostmi. A my podporovat flexibilní, široký a někdy iconoclastic myšlení v otázkách obchodní praxe a výzkumu.

Tento odlišný přístup pomohl RSM vytvořit portfolio top-zařadil programy, stejně jako jedna z největších a nejplodnějších světových fakultách řízení.

RSM přístup

V RSM, vývoj vedení je o realizaci intelektuálního a osobního potenciálu. Zde bude intelektuálně napadeno akademického obsahu nejvyšší úrovně a pod vedením nejostřejších myslitelů: fakulty, kteří čerpat z dlouholetých zkušeností s prací pro organizace, stejně jako poznatky z vlastního výzkumu. Najdete nás výzvou: zpochybňování skutečnosti tak, jak jsou prezentovány a kriticky posoudit předpoklady. A budete problém sami: konfrontace své omezení, tlačí hranice minulosti, objevování toho, co opravdu řídí své chování a to ostatní.

Rozvoj dovedností, aby bylo možné obrátit vedoucí nápady na vynikající výsledky v oblasti obchodu, vyžaduje opatření. Všechny programy poskytnout studentům rozsahu jednat o své myšlenky v reálných nebo simulovaných obchodních prostředích od společnosti associateships a stáží na skutečné poradenských projektů, mezinárodního cestovního ruchu a účast v klubech a studentských podařilo konferencí.

V RSM, rozmanitost nejen oceňuje, je podporovat a rozvíjet. V jedinečně otevřenosti a spolupráce, životního prostředí, najdete prostor prozkoumat nové způsoby myšlení, inspirace napadat myšlenky, a nakonec, prostor pro rozvoj vlastní potenciál jako budoucí lídr v oblasti podnikání.

Fakta a čísla

Jako jeden z největších evropských mezinárodních obchodních škol, RSM dosahuje rozsáhlou mezinárodní publikum budoucích a současných lídrů prostřednictvím svého portfolia programů, služeb a akademických aktivit.

Zaměstnanci a fakulty přinést konstantní nové inovace do jak podnikového vzdělávání a vytváření znalostí v souladu s naším posláním institucí:

V RSM, jsme hrdí na to tvrdí:

Více než 40 let zkušeností v oblasti podnikání a řízení vzdělávání Jeden z nejlepších v Evropě 3 výzkumných zařízení Konzistentní pořadí mezi evropskými vrcholných obchodních škol Místo mezi 1% škol po celém světě s Triple Crown akreditaci Vzdělávání ročně více než 1200 vedoucích pracovníků 7500 pregraduální a postgraduální studenti 29,000+ absolventi působí po celém světě Jeden z největších a nejvíce citovaných světové obchodní školy fakulty: 250 Zkušení výzkumní pracovníci a 100 studentů doktorského studia 30 výzkumných středisek a iniciativy 100 a partnerské školy

Programy se vyučují na:
Angličtina
Holandský

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Naše mezinárodní MBA vám nabízí více než novou řadu v životopisu. Dává vám profesionální cestovní pas ke kariéře, kterou chcete, kdekoli na světě. ... [+]

Proč Rotterdamský MBA?

Nechte holandské myšlení přivést kariéru vpřed.

Naše mezinárodní MBA vám nabízí více než novou řadu v životopisu. Dává vám profesionální cestovní pas ke kariéře, kterou chcete, kdekoli na světě.

Pokračování v podnikání trvá víc než znát fakta. Vyžaduje globální perspektivu, inovativní přístup, kritickou mysl a zaměření na spolupráci a udržitelnost. V RSM navrhujeme každou třídu s ohledem na tyto hodnoty.

To je holandský způsob podnikání. Naše fakulty a naši absolventi MBA udržují trendy, tržní směny a obchodní prostředí po celá desetiletí. A i nadále vede osobní a profesionální úspěch v Evropě i po celém světě.... [-]

Nizozemsko Rotterdam
January 2020
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

EMBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Budování vaší budoucnosti trvá víc než módní a vizitky. Jako manažer na vzestupu víte přesně, co máme na mysli. ... [+]

Pro vůdce na cestách jeďte na RSM.

Budování vaší budoucnosti trvá víc než módní a vizitky. Jako manažer na vzestupu víte přesně, co máme na mysli. Úspěch přináší velké nápady a jasné vedení. Je to kritické oko se zaměřením na vytváření udržitelných rozhodnutí, která vytvářejí dlouhodobou hodnotu. Vyžaduje si silnou síť profesionálů, kteří jsou připraveni udělat velké pohyby - a dychtí vám pomoct dělat vaše. To jsou všechny časově uznávané nizozemské hodnoty, které po celá staletí vytvářejí světovou kariéru. A v RSM získáte přímo z tohoto cenného myšlení - je to inspirováno do všech aspektů našeho externího Executive MBA, který se vyučuje v angličtině, mezinárodním jazykem podnikání. Zjistěte, jak uplatňování nizozemských hodnot v mezinárodním obchodním vzdělávání v Evropě rozšiřuje váš vliv a posune vaši kariéru dále, než jste kdy mysleli. To je to, co najdete na Rotterdamské škole řízení, Erasmus University.... [-]

Nizozemsko Rotterdam
January 2020
Kombinované
22 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Global Executive OneMBA je jediný Executive MBA program navržený se stejným přínosem z pěti předních obchodních škol umístěných v Asii, Evropě, Severní Americe a Jižní Am ... [+]

Proč je RSM Global OneMBA?

Pět škol. Čtyři kontinenty. OneMBA. Global Executive OneMBA je jediný Executive MBA program navržený se stejným přínosem z pěti předních obchodních škol umístěných v Asii, Evropě, Severní Americe a Jižní Americe. Tento prestižní 21měsíční modulární program, navržený pro vedoucí pracovníky a profesionály, vám nabízí příležitost prožít podnikání prostřednictvím objektivu nejdůležitějších ekonomických regionů světa, což je bezkonkurenční v rozvoji znalostí, schopností vedení, globálních sítí a zkušeností mezinárodních kde se to stane, jak se to stane.

Učební plán vyučovaný v angličtině a navržený s rovným přístupem z pěti nejlepších obchodních školGlobální týmová práce ve třídě 100 geograficky rozptýlených vedoucích pracovníkůČtyři týdenní celosvětové pobyty se konaly na čtyřech různých kontinentechKombinace vyspělých ekonomik s rozvíjejícími se trhyFlexibilní, částečný formát určený pro vedoucí pracovníky ve vysoce náročných pozicíchProjekty navržené tak, aby poskytovaly jasnou přidanou hodnotu sponzorským společnostemJedenáct místních rezidencí v Rotterdamu s evropskou kohortou OneMBAProgram na první pohled... [-]
Nizozemsko Rotterdam
September 2019
Kombinované
21 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

RSM MBA alumni stories:

RSM Corporate video

Highlights of the Full-time MBA

Global Executive OneMBA – European residency

Adresa destinace
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

Rotterdam, South Holland, NL
Sociální média