Rotterdam School of Management | Erasmus University

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Během posledních 40 let, Rotterdam School of Management, Erasmus University má pevně založil jeho pověst jako jeden z předních evropských obchodních škol.

Dlouho předtím, než "globální" se stal důležitým deskriptor pro podnikového vzdělávání, studenty RSM je, fakulty a zaměstnance se již odráží rozmanitost globalizujícím se světě.

Stejně jako náš hostitelské zemi, jeden z nejuznávanějších světových mezinárodními obchodními národy, RSM nadále expandovat a mezinárodní úrovni, stmelovat jeho stav jako jeden z evropských většině mezinárodních a inovativních obchodních škol.

RSM nabízí výrazný intelektuální kulturu. Věříme, že vedení může být vyučovány prostřednictvím kombinace intelektuální a praktické výzvu. Jsme přesvědčeni, že potíže pracovat v různých týmech podporuje tvůrčí nové přístupy v podnikání. Užíváme reciproční, podpůrný vztah s nadnárodními společnostmi. A my podporovat flexibilní, široký a někdy iconoclastic myšlení v otázkách obchodní praxe a výzkumu.

Tento odlišný přístup pomohl RSM vytvořit portfolio top-zařadil programy, stejně jako jedna z největších a nejplodnějších světových fakultách řízení.

RSM přístup

V RSM, vývoj vedení je o realizaci intelektuálního a osobního potenciálu. Zde bude intelektuálně napadeno akademického obsahu nejvyšší úrovně a pod vedením nejostřejších myslitelů: fakulty, kteří čerpat z dlouholetých zkušeností s prací pro organizace, stejně jako poznatky z vlastního výzkumu. Najdete nás výzvou: zpochybňování skutečnosti tak, jak jsou prezentovány a kriticky posoudit předpoklady. A budete problém sami: konfrontace své omezení, tlačí hranice minulosti, objevování toho, co opravdu řídí své chování a to ostatní.

Rozvoj dovedností, aby bylo možné obrátit vedoucí nápady na vynikající výsledky v oblasti obchodu, vyžaduje opatření. Všechny programy poskytnout studentům rozsahu jednat o své myšlenky v reálných nebo simulovaných obchodních prostředích od společnosti associateships a stáží na skutečné poradenských projektů, mezinárodního cestovního ruchu a účast v klubech a studentských podařilo konferencí.

V RSM, rozmanitost nejen oceňuje, je podporovat a rozvíjet. V jedinečně otevřenosti a spolupráce, životního prostředí, najdete prostor prozkoumat nové způsoby myšlení, inspirace napadat myšlenky, a nakonec, prostor pro rozvoj vlastní potenciál jako budoucí lídr v oblasti podnikání.

Fakta a čísla

Jako jeden z největších evropských mezinárodních obchodních škol, RSM dosahuje rozsáhlou mezinárodní publikum budoucích a současných lídrů prostřednictvím svého portfolia programů, služeb a akademických aktivit.

Zaměstnanci a fakulty přinést konstantní nové inovace do jak podnikového vzdělávání a vytváření znalostí v souladu s naším posláním institucí:

V RSM, jsme hrdí na to tvrdí:

Více než 40 let zkušeností v oblasti podnikání a řízení vzdělávání Jeden z nejlepších v Evropě 3 výzkumných zařízení Konzistentní pořadí mezi evropskými vrcholných obchodních škol Místo mezi 1% škol po celém světě s Triple Crown akreditaci Vzdělávání ročně více než 1200 vedoucích pracovníků 7500 pregraduální a postgraduální studenti 29,000+ absolventi působí po celém světě Jeden z největších a nejvíce citovaných světové obchodní školy fakulty: 250 Zkušení výzkumní pracovníci a 100 studentů doktorského studia 30 výzkumných středisek a iniciativy 100 a partnerské školy

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Holandský

Vidět 1-year MBAs » Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

Mezinárodní Full-time MBA

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Rotterdam

Naše mezinárodní MBA vám umožní víc, než nový řádek na svůj životopis. To vám dává profesionální pas kariéru, kterou chcete, kdekoli na světě. [+]

Proč Rotterdam MBA?

Ať Dutch myšlení řídit svou kariéru vpřed.

Náš Mezinárodní MBA dává vám víc než nový řádek na svůj životopis. To vám dává profesionální pas kariéru, kterou chcete, kdekoli na světě.

Uspět v podnikání trvá více než znát fakta. Trvá globální perspektivu, inovativní přístup, kritické mysli a důraz na spolupráci a udržitelnost. V RSM, navrhujeme každá třída s těmito hodnotami v mysli.

To je holandský způsob podnikání. Je to stále naše fakulta a naše MBA absolventů před tendencí, tržní směny, a obchodního prostoru po celá desetiletí. A to i nadále řídit osobní a profesní úspěch v Evropě i po celém světě.... [-]


EMBA

Executive MBA (part-time)

Campus forma Kombinované 22 měsíců September 2018 Nizozemsko Rotterdam

Budování budoucnosti trvá více než módní slova a vizitky. Jako manažer na vzestupu, přesně víte, co máme na mysli. [+]

Pro lídry na cestách, řídit svou kariéru dále na RSM.

Budování budoucnosti trvá více než módní slova a vizitky. Jako manažer na vzestupu, přesně víte, co máme na mysli. Úspěch má velké myšlenky a světlé vedení. Trvá to kritické oko se zaměřením na vytváření udržitelných rozhodnutí, která vytvářejí hodnotu v dlouhodobém horizontu. Trvá silnou síť odborníků, kteří jsou připraveni, aby se velké pohyby - a touží pomoci vám dělat vy. To vše jsou časově poctěn nizozemské hodnoty, které byly stavební světlé kariéry po celém světě po celá staletí. A v RSM, získáte přímo z tohoto druhu cenného myšlení - to je podáván do každého aspektu našeho částečný úvazek Executive MBA, který je vyučován v anglickém jazyce, mezinárodní jazyk obchodu. Zjistěte, jak uplatňovat holandské hodnoty na mezinárodní obchodní vzdělání v Evropě bude rozšiřovat svůj vliv a řídit své kariéře dál, než jste kdy považovali za možné. To je to, co budete objevovat na Rotterdam School of Management, Erasmus University.... [-]


Globální Výkonné Onemba (modulární)

Campus forma Kombinované 21 měsíců September 2018 Nizozemsko Rotterdam

Global Executive OneMBA je pouze Executive MBA program navržen se stejným vstupem z pěti předních obchodních škol v Asii, Evropě, Severní Americe a Jižní Americe. [+]

Proč je RSM Global OneMBA?

Pět škol. Čtyři kontinenty.

[-]

Videos

RSM MBA alumni stories:

RSM MBA Spirit at MBAT in Paris

Part-time Executive MBA study trip South Africa

Global Executive OneMBA – European residency

Contact
Adresa destinace
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

Rotterdam, NL
Social Media
Adresa destinace
Rotterdam School of Management
Erasmus University
Taipei Office
2/F-A, No. 170
Dunghua North Road

Taipei, 10548 TW