Rotterdam School of Management | Erasmus University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Za posledních 40 let, Rotterdam School of Management, Erasmus University pevně založil svou reputaci jako jedna z předních evropských obchodních škol.

Dlouho předtím, než se „globální“ stalo důležitým deskriptorem pro obchodní vzdělávání, studenti RSM, fakulty a zaměstnanci již odráželi rozmanitost globalizujícího se světa.

Stejně jako naše hostitelská země, jedna z nejznámějších světových obchodních zemí na světě, RSM pokračuje v rozšiřování a internacionalizaci a upevňuje svůj status jedné z nejvíce mezinárodních a inovativních obchodních škol v Evropě.

RSM nabízí výraznou intelektuální kulturu. Věříme, že vedení může být vyučováno prostřednictvím kombinace intelektuální a praktické výzvy. Věříme, že potíže, s nimiž se setkáváme v různých týmech, podporují kreativní nové přístupy v podnikání. Užíváme si vzájemného, podpůrného vztahu s nadnárodními společnostmi. A povzbuzujeme flexibilní, široká a někdy iconoclastic myšlení ve věcech obchodní praxe a výzkumu.

Tento odlišný přístup pomohl RSM vytvořit portfolio špičkových programů, jakož i jednu z největších a nejplodnějších manažerských schopností na světě.


129261_FinalresizedStudentsMBA20187.jpg

RSM přístup

V RSM je rozvoj vedení o realizaci intelektuálního a osobního potenciálu. Zde budete intelektuálně napadáni akademickým obsahem nejvyšší úrovně a pod vedením nejostřejších podnikatelů: fakulty, která čerpá z dlouholetých zkušeností z práce pro organizace a také z vlastního výzkumu. Zpochybníte nás: zpochybnění faktů, jak jsou prezentovány, a kritické posouzení předpokladů. A budete vyzývat sami sebe: konfrontovat svá omezení, posouvat hranice minulosti, objevovat, co opravdu řídí vaše chování a chování ostatních.

Rozvoj dovedností, které jsou schopny přeměnit vedoucí nápady na vynikající výsledky v podnikání, vyžaduje akci. Všechny programy poskytují studentům prostor k tomu, aby jednali podle svých představ v reálném nebo simulovaném podnikatelském prostředí, od firemních asistencí a stáží až po aktuální poradenské projekty, mezinárodní cestování a účast v klubech a konferencích řízených studenty.

Při RSM je rozmanitost nejen cenná, ale je také podporována a rozvíjena. V jedinečně otevřeném a kooperativním prostředí najdete prostor k prozkoumání nových způsobů myšlení, inspiraci k napadení myšlenek a nakonec k rozvoji vlastního potenciálu jako budoucího lídra v podnikání.

129263_Resized_PhotoshootstudentsMBA20206.jpg

Fakta a čísla

Jako jedna z největších mezinárodních obchodních škol v Evropě se RSM prostřednictvím svého portfolia programů, služeb a akademických aktivit dostává k rozsáhlému mezinárodnímu publiku budoucích i současných lídrů.

Zaměstnanci a fakulty v souladu s naším institucionálním posláním přinášejí neustálé nové inovace jak do vzdělávání, tak do vytváření znalostí

129273_Mission-statmentbanner.png

Na RSM jsme hrdi na to, že můžeme tvrdit:

  • Více než 40 let zkušeností v oblasti podnikového a manažerského vzdělávání.
  • Jedno z nejlepších 3 výzkumných zařízení v Evropě.
  • Konzistentní žebříček mezi evropskými špičkovými obchodními školami.
  • Místo mezi 1% škol po celém světě s akreditací Quadruple Crown.
  • Vzdělávání více než 1200 vedoucích pracovníků každý rok.
  • 7,500 vysokoškolských a postgraduálních studentů.
  • 40 000 absolventů po celém světě.
  • Jedna z největších a nejcitovanějších fakult na obchodní fakultě na světě: 250 seniorů a 100 doktorandů.
  • 30 výzkumných středisek a iniciativ.
  • 100 partnerských škol.

18628_rotterdambynight.jpg

Místa

Rotterdam

Adresa, 1. řádek
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

Rotterdam, Jižní Holandsko, Nizozemsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace