Přečtěte si oficiální popis

Za posledních 40 let, Rotterdam School of Management, Erasmus University pevně založil svou reputaci jako jedna z předních evropských obchodních škol.

Dlouho předtím, než se „globální“ stalo důležitým deskriptorem pro obchodní vzdělávání, studenti RSM, fakulty a zaměstnanci již odráželi rozmanitost globalizujícího se světa.

Stejně jako naše hostitelská země, jedna z nejznámějších světových obchodních zemí na světě, RSM pokračuje v rozšiřování a internacionalizaci a upevňuje svůj status jedné z nejvíce mezinárodních a inovativních obchodních škol v Evropě.

RSM nabízí výraznou intelektuální kulturu. Věříme, že vedení může být vyučováno prostřednictvím kombinace intelektuální a praktické výzvy. Věříme, že potíže, s nimiž se setkáváme v různých týmech, podporují kreativní nové přístupy v podnikání. Užíváme si vzájemného, podpůrného vztahu s nadnárodními společnostmi. A povzbuzujeme flexibilní, široká a někdy iconoclastic myšlení ve věcech obchodní praxe a výzkumu.

Tento odlišný přístup pomohl RSM vytvořit portfolio špičkových programů, jakož i jednu z největších a nejplodnějších manažerských schopností na světě.

18626_IMG_0011.jpg

RSM přístup

V RSM je rozvoj vedení o realizaci intelektuálního a osobního potenciálu. Zde budete intelektuálně napadáni akademickým obsahem nejvyšší úrovně a pod vedením nejostřejších podnikatelů: fakulty, která čerpá z dlouholetých zkušeností z práce pro organizace a také z vlastního výzkumu. Zpochybníte nás: zpochybnění faktů, jak jsou prezentovány, a kritické posouzení předpokladů. A budete vyzývat sami sebe: konfrontovat svá omezení, posouvat hranice minulosti, objevovat, co opravdu řídí vaše chování a chování ostatních.

Rozvoj dovedností, které jsou schopny přeměnit vedoucí nápady na vynikající výsledky v podnikání, vyžaduje akci. Všechny programy poskytují studentům prostor k tomu, aby jednali podle svých představ v reálném nebo simulovaném podnikatelském prostředí, od firemních asistencí a stáží až po aktuální poradenské projekty, mezinárodní cestování a účast v klubech a konferencích řízených studenty.

Při RSM je rozmanitost nejen cenná, ale je také podporována a rozvíjena. V jedinečně otevřeném a kooperativním prostředí najdete prostor k prozkoumání nových způsobů myšlení, inspiraci k napadení myšlenek a nakonec k rozvoji vlastního potenciálu jako budoucího lídra v podnikání.

18627_IMG_0435.jpg

Fakta

Jako jedna z největších mezinárodních obchodních škol v Evropě se RSM prostřednictvím svého portfolia programů, služeb a akademických aktivit dostává k rozsáhlému mezinárodnímu publiku budoucích i současných lídrů.

Zaměstnanci a fakulty v souladu s naším institucionálním posláním přinášejí neustálé nové inovace jak do vzdělávání, tak do vytváření znalostí

RSM mission

Na RSM jsme hrdi na to, že můžeme tvrdit:

  • Více než 40 let zkušeností v oblasti podnikového a manažerského vzdělávání.
  • Jedno z nejlepších 3 výzkumných zařízení v Evropě.
  • Konzistentní žebříček mezi evropskými špičkovými obchodními školami.
  • Místo mezi 1% škol na celém světě s akreditací Triple Crown.
  • Vzdělávání více než 1200 vedoucích pracovníků každý rok.
  • 7,500 vysokoškolských a postgraduálních studentů.
  • 29.000 absolventů aktivní po celém světě.
  • Jedna z největších a nejcitovanějších obchodních fakult na světě: 250 vedoucích pracovníků a 100 Ph.D. studentů.
  • 30 výzkumných center a iniciativ.
  • 100 partnerských škol.

18628_rotterdambynight.jpg

Programy se vyučují na:
Angličtina
Holandský

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Naše mezinárodní MBA vám nabízí více než novou řadu v životopisu. Dává vám profesionální cestovní pas ke kariéře, kterou chcete, kdekoli na světě. ... [+]

Proč Rotterdamský MBA?

Nechte holandské myšlení přivést kariéru vpřed.

Naše mezinárodní MBA vám nabízí více než novou řadu v životopisu. Dává vám profesionální cestovní pas ke kariéře, kterou chcete, kdekoli na světě.

Pokračování v podnikání trvá víc než znát fakta. Vyžaduje globální perspektivu, inovativní přístup, kritickou mysl a zaměření na spolupráci a udržitelnost. V RSM navrhujeme každou třídu s ohledem na tyto hodnoty.

To je holandský způsob podnikání. Naše fakulty a naši absolventi MBA udržují trendy, tržní směny a obchodní prostředí po celá desetiletí. A i nadále vede osobní a profesionální úspěch v Evropě i po celém světě.... [-]

Nizozemsko Rotterdam
Leden 2020
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

EMBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Budování vaší budoucnosti trvá víc než módní a vizitky. Jako manažer na vzestupu víte přesně, co máme na mysli. ... [+]

Pro vůdce na cestách jeďte na RSM.

Budování vaší budoucnosti trvá víc než módní a vizitky. Jako manažer na vzestupu víte přesně, co máme na mysli. Úspěch přináší velké nápady a jasné vedení. Je to kritické oko se zaměřením na vytváření udržitelných rozhodnutí, která vytvářejí dlouhodobou hodnotu. Vyžaduje si silnou síť profesionálů, kteří jsou připraveni udělat velké pohyby - a dychtí vám pomoct dělat vaše. To jsou všechny časově uznávané nizozemské hodnoty, které po celá staletí vytvářejí světovou kariéru. A v RSM získáte přímo z tohoto cenného myšlení - je to inspirováno do všech aspektů našeho externího Executive MBA, který se vyučuje v angličtině, mezinárodním jazykem podnikání. Zjistěte, jak uplatňování nizozemských hodnot v mezinárodním obchodním vzdělávání v Evropě rozšiřuje váš vliv a posune vaši kariéru dále, než jste kdy mysleli. To je to, co najdete na Rotterdamské škole řízení, Erasmus University.... [-]

Nizozemsko Rotterdam
Leden 2020
Kombinované
22 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Global Executive OneMBA je jediný Executive MBA program navržený se stejným přínosem z pěti předních obchodních škol umístěných v Asii, Evropě, Severní Americe a Jižní Am ... [+]

Proč je RSM Global OneMBA?

Pět škol. Čtyři kontinenty. OneMBA. Global Executive OneMBA je jediný Executive MBA program navržený se stejným přínosem z pěti předních obchodních škol umístěných v Asii, Evropě, Severní Americe a Jižní Americe. Tento prestižní 21měsíční modulární program, navržený pro vedoucí pracovníky a profesionály, vám nabízí příležitost prožít podnikání prostřednictvím objektivu nejdůležitějších ekonomických regionů světa, což je bezkonkurenční v rozvoji znalostí, schopností vedení, globálních sítí a zkušeností mezinárodních kde se to stane, jak se to stane.

Učební plán vyučovaný v angličtině a navržený s rovným přístupem z pěti nejlepších obchodních školGlobální týmová práce ve třídě 100 geograficky rozptýlených vedoucích pracovníkůČtyři týdenní celosvětové pobyty se konaly na čtyřech různých kontinentechKombinace vyspělých ekonomik s rozvíjejícími se trhyFlexibilní, částečný formát určený pro vedoucí pracovníky ve vysoce náročných pozicíchProjekty navržené tak, aby poskytovaly jasnou přidanou hodnotu sponzorským společnostemJedenáct místních rezidencí v Rotterdamu s evropskou kohortou OneMBAProgram na první pohled... [-]
Nizozemsko Rotterdam
Září 2019
Kombinované
21 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

RSM MBA alumni stories:

RSM Corporate video

Highlights of the Full-time MBA

Global Executive OneMBA – European residency

Adresa destinace
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

Rotterdam, South Holland, NL
Sociální média