Nyenrode Business University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

128669_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

O společnosti Nyenrode


Nyenrode Business Universiteit pracuje na udržitelné budoucnosti tím, že podněcuje naše studenty a účastníky k tomu, aby se stali odpovědnými vedoucími. Děláme to tak, že jim nabízíme kombinaci akademické teorie, praktického významu a osobního rozvoje . Na Nyenrode se naučíte debatovat, přesvědčovat a překládat teorii do praxe.

Nyenrode je jedinou soukromou univerzitou v Nizozemsku, která byla založena v roce 1946 firmou a pro podnikání. Vždy jsme byli mezinárodně orientovaní. Nyenrode se nachází ve dvou ikonických lokalitách: Amsterdam a Breukelen.

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam se nachází v historickém bloku „De Vijf Keizers“ (pět císařů) v centru města. Toto privilegované místo stimuluje nové vazby mezi podniky a akademickou sférou; přispět k našim ambiciózním národním a mezinárodním cílům. Nyenrode si klade za cíl stát se špičkovou Evropskou obchodní školou. Expanze univerzity v Amsterdamu je s touto ambicí hluboce spojena.

Nyenrode Business Universiteit Breukelen se nachází na historickém pozemku s hradem ze 13. století. Náš hlavní kampus zdůrazňuje význam komunity a vytváření sítí při rozvoji odpovědných vedoucích.

Nyenrode nabízí intenzivní akademické vzdělání i krátkodobé a dlouhodobé programy v oblasti obchodu, managementu, účetnictví, controllingu a fiskálního práva. V těchto oblastech provádíme také vědecký výzkum.

Mise

Nyenrode slouží společnosti formováním odpovědných vůdců

Během svého času s námi rozvíjíte dovednosti, které vás připraví na budoucnost jako občan světa a vůdce společnosti. Stáváte se někoho, kdo přebírá odpovědnost za vaše vlastní činy a je si vědom svého okolí. To vytváří pro vás udržitelnou přidanou hodnotu pro vaši organizaci a společnost jako celek.

Vzdělávání v Nyenrode poskytuje více než pouhou výměnu znalostí, ale také vám přináší nové dovednosti a pomáhá vašemu osobnímu rozvoji. Vzdělávání v Nyenrode je odměnou za život.

Vidění

Nyenrode, preferovaný partner špičkových studentů a organizací, je top-20 evropských vzdělávacích a výzkumných komunit s globálním propojením.

Místa

Breukelen

Adresa, 1. řádek
Straatweg 25, 3621 BG Breukelen
3621 Breukelen, Utrecht, Nizozemsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace