Přečtěte si oficiální popis

113073_rsz_adobestock_108525020.jpg

O společnosti Nyenrode


Nyenrode Business Universiteit pracuje na udržitelné budoucnosti tím, že podněcuje naše studenty a účastníky k tomu, aby se stali odpovědnými vedoucími. Děláme to tak, že jim nabízíme kombinaci akademické teorie, praktického významu a osobního rozvoje . Na Nyenrode se naučíte debatovat, přesvědčovat a překládat teorii do praxe.

Nyenrode je jedinou soukromou univerzitou v Nizozemsku, která byla založena v roce 1946 firmou a pro podnikání. Vždy jsme byli mezinárodně orientovaní. Nyenrode se nachází ve dvou ikonických lokalitách: Amsterdam a Breukelen.

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam se nachází v historickém bloku „De Vijf Keizers“ (pět císařů) v centru města. Toto privilegované místo stimuluje nové vazby mezi podniky a akademickou sférou; přispět k našim ambiciózním národním a mezinárodním cílům. Nyenrode si klade za cíl stát se špičkovou Evropskou obchodní školou. Expanze univerzity v Amsterdamu je s touto ambicí hluboce spojena.

Nyenrode Business Universiteit Breukelen se nachází na historickém pozemku s hradem ze 13. století. Náš hlavní kampus zdůrazňuje význam komunity a vytváření sítí při rozvoji odpovědných vedoucích.

Nyenrode nabízí intenzivní akademické vzdělání i krátkodobé a dlouhodobé programy v oblasti obchodu, managementu, účetnictví, controllingu a fiskálního práva. V těchto oblastech provádíme také vědecký výzkum.

Mise

Nyenrode slouží společnosti formováním odpovědných vůdců

Během svého času s námi rozvíjíte dovednosti, které vás připraví na budoucnost jako občan světa a vůdce společnosti. Stáváte se někoho, kdo přebírá odpovědnost za vaše vlastní činy a je si vědom svého okolí. To vytváří pro vás udržitelnou přidanou hodnotu pro vaši organizaci a společnost jako celek.

Vzdělávání v Nyenrode poskytuje více než pouhou výměnu znalostí, ale také vám přináší nové dovednosti a pomáhá vašemu osobnímu rozvoji. Vzdělávání v Nyenrode je odměnou za život.

Vidění

Nyenrode, preferovaný partner špičkových studentů a organizací, je top-20 evropských vzdělávacích a výzkumných komunit s globálním propojením.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Nyenrode Business University

Nyenrode Executive MBA je dvouletý program. Jako manažer, vůdce nebo podnikatel se rozhodnete zúčastnit, protože se chcete rozvíjet k tomu nejlepšímu vůdci, kterého můžet ... [+]

Úvod

Nyenrode Executive MBA je dvouletý program. Jako manažer, vůdce nebo podnikatel se rozhodnete zúčastnit, protože se chcete rozvíjet k tomu nejlepšímu vůdci, kterého můžete být. Naše Executive MBA program vám pomůže zvýšit váš vliv na vedení v celé své osobní vedení rozvojové cesty, hlavní téma programu.

Program se skládá z intenzivních týdenních modulů, z nichž sedm se koná v areálu Nyenrode a tři v zahraničí. Studujete a pracujete se skupinou podobně smýšlejících profesionálů, abyste rozšířili své názory na podnikání, řízení a vedení a objevili jste o sobě nové věci; o svých kvalitách, vášní, stylu a osobnosti.... [-]

Nizozemsko Breukelen
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Nyenrode Business University

S modulární MBA MBA, můžete si vytvořit svůj vlastní MBA. Studujte při práci a práci na svých ambicích. Vyberte si titul MBA s plným MBA nebo postupujte podle jednoho neb ... [+]

Úvod

S modulární MBA MBA , můžete si vytvořit svůj vlastní MBA. Studujte při práci a práci na svých ambicích. Vyberte si titul MBA s plným MBA nebo postupujte podle jednoho nebo několika modulů pro rychlý upgrade vašich znalostí.

Bez ohledu na to, jakou skladbu si vyberete, s modulárním Executive MBA v Nyenrode budete pracovat na svém osobním a profesionálním růstu a zůstanete pod kontrolou.

Vytvořte si vlastní MBA

Můžete sledovat jeden nebo více modulů a poskytnout vám flexibilitu při výběru ze tří specializovaných specializací. V závislosti na vašem zájmu, časové investici a ambicích si můžete vybrat:

Full-MBA (skládající se minimálně ze dvou specializačních modulů, 6 základních modulů, mezinárodní studijní cesty a MBA práce)jeden nebo několik samostatných modulů vaší touhyOsobní a flexibilní MBANakonfigurujte si vlastní MBA obsahující 10 modulůZvláštní pozornost věnovaná osobnímu a profesionálnímu růstustopy... [-]
Nizozemsko Breukelen
Přihlašování započato
Angličtina,Holandský
Kombinované
3 - 7 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Nyenrode Business University

Pracujete denně v hektickém prostředí s krátkými lhůtami, rozdílnými zájmy oddělení a omezenými rozpočty? Nejsi jediný. Vliv IT na organizace je velký a zvyšuje se. Shrom ... [+]

Proč MBA v podnikáníDigitální vedení

Pracujete denně v hektickém prostředí s krátkými lhůtami, rozdílnými zájmy oddělení a omezenými rozpočty? Nejsi jediný. Vliv IT na organizace je velký a zvyšuje se. Shromáždí spoustu investic, ale tyto výsledky ne vždy přinášejí žádoucí výsledky a procesy organizačního rozvoje jsou často dlouhé a komplikované. IT však také umožňuje nové organizační struktury a obchodní modely; rozvoj sítí s partnery, těsnější, interaktivnější spojení se zákazníky a méně hierarchických vrstev v podnicích.

IT již není samostatným oddělením, nýbrž součástí strategie organizace, a proto vyžaduje vedení a podnikání, aby zůstalo před konkurencí. Překonáváte mezeru mezi IT a Business, což zaručuje úspěšnou budoucnost?... [-]

Nizozemsko Breukelen
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Nyenrode Business Universiteit, A Reward for Life