EuroMBA

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The EuroMBA je více než MBA. Nabízí manažerům možnost rozvíjet své obchodní dovednosti při budování mezinárodní síť pokrývá celou zeměkouli. Od svého založení v roce 1996, klíčová slova z EuroMBA patří silné mezinárodní sítě studentů, absolventů a fakulty, pokrytí mezinárodních obchodních a manažerských témat, flexibilitu prostřednictvím kombinace on-line a rezidenčních vzdělávání, multikulturní týmových projektů, využití nejnovějších technologií a mezinárodních akreditace a uznávání.

Globální obchodní síť

S účastníky v průměru 11 let odborné praxe, pracovního s více než 20 různých národností, a více než 50% účastníků, kteří žijí mimo zemi jejich původu, EuroMBA vám umožní přístup k skutečně globální komunity.

Kdykoliv, kdekoliv

EuroMBA nabízí správcům jedinečnou příležitost spojit rušnou pracovní harmonogram s vysoce kvalitní MBA. Tyto on-line kurzy vám poskytne úplnou svobodu práce, kdekoli a kdykoli budete chtít. Rezidenční program zajišťuje budete stavět tuto základní obchodní sítě.

Síla partnerství

Proč studovat na jeden obchodní škole, když můžete studovat v šest? Partneři Kombinované zdroje dát účastníkům jedinečný zážitek. Posílit své obchodní dovednosti a zkušenosti znalosti a kulturu našich šesti evropských destinací. Pořádá kolem současné téma v managementu, studenti navštěvují šest obytných týdnů v Evropě, které se kombinují s deseti základních on-line obchodních modulech.

Šest Partners, jedna MBA.

EuroMBA je skutečně globální program pro mezinárodně orientované manažery a odborníky, navržený a realizovaný konsorciem šesti špičkových evropských univerzit a obchodní školy. Jmenovitý v top 4, na celém světě The Economist se EuroMBA nabízí manažerům možnost rozvíjet své obchodní dovednosti při budování mezinárodní síť pokrývá celou zeměkouli. Deset on-line kurzy v kombinaci s našimi šesti face-to-face obytných týdnů získat plnou výhodu moderního vzdělávání s flexibilitou, že dnešní manažery poptávky. Šest partnerské školy Nabízíme vám unikátní vzdělávací a kulturní zážitek. United v jednom programu, sdílejí své znalosti, dovednosti a sítě, nabídnout MBA jako žádný jiný.

Místa

Maastricht

Euro*MBA

Adresa, 1. řádek
EuroMBA desk
Tongersestraat 49

6211 Maastricht, Limburg, Nizozemsko
Telefonní číslo
+31 43 388 4619

Akreditace