EuroMBA

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

The EuroMBA je více než MBA. Nabízí manažerům možnost rozvíjet své obchodní dovednosti při budování mezinárodní síť pokrývá celou zeměkouli. Od svého založení v roce 1996, klíčová slova z EuroMBA patří silné mezinárodní sítě studentů, absolventů a fakulty, pokrytí mezinárodních obchodních a manažerských témat, flexibilitu prostřednictvím kombinace on-line a rezidenčních vzdělávání, multikulturní týmových projektů, využití nejnovějších technologií a mezinárodních akreditace a uznávání.

Globální obchodní síť

S účastníky v průměru 11 let odborné praxe, pracovního s více než 20 různých národností, a více než 50% účastníků, kteří žijí mimo zemi jejich původu, EuroMBA vám umožní přístup k skutečně globální komunity.

Kdykoliv, kdekoliv

EuroMBA nabízí správcům jedinečnou příležitost spojit rušnou pracovní harmonogram s vysoce kvalitní MBA. Tyto on-line kurzy vám poskytne úplnou svobodu práce, kdekoli a kdykoli budete chtít. Rezidenční program zajišťuje budete stavět tuto základní obchodní sítě.

Síla partnerství

Proč studovat na jeden obchodní škole, když můžete studovat v šest? Partneři Kombinované zdroje dát účastníkům jedinečný zážitek. Posílit své obchodní dovednosti a zkušenosti znalosti a kulturu našich šesti evropských destinací. Pořádá kolem současné téma v managementu, studenti navštěvují šest obytných týdnů v Evropě, které se kombinují s deseti základních on-line obchodních modulech.

Šest Partners, jedna MBA.

EuroMBA je skutečně globální program pro mezinárodně orientované manažery a odborníky, navržený a realizovaný konsorciem šesti špičkových evropských univerzit a obchodní školy. Jmenovitý v top 4, na celém světě The Economist se EuroMBA nabízí manažerům možnost rozvíjet své obchodní dovednosti při budování mezinárodní síť pokrývá celou zeměkouli. Deset on-line kurzy v kombinaci s našimi šesti face-to-face obytných týdnů získat plnou výhodu moderního vzdělávání s flexibilitou, že dnešní manažery poptávky. Šest partnerské školy Nabízíme vám unikátní vzdělávací a kulturní zážitek. United v jednom programu, sdílejí své znalosti, dovednosti a sítě, nabídnout MBA jako žádný jiný.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Mba Master of Business Administration

Online & Campus forma Kombinované 24 měsíců Nizozemsko Maastricht Polsko Warsaw Německo Kitzscher Španělsko Barcelona Francie Nantes Marseille + 8 více

EuroMBA je více než MBA. Nabízí manažerům možnost rozvíjet své obchodní dovednosti při budování mezinárodní síť pokrývá celou zeměkouli. [+]

EuroMBA je více než MBA. Nabízí manažerům možnost rozvíjet své obchodní dovednosti při budování mezinárodní síť pokrývá celou zeměkouli.

S účastníky v průměru 11 let odborné praxe, pracovního s více než 20 různých národností, a více než 50% účastníků, kteří žijí mimo zemi jejich původu, EuroMBA vám umožní přístup k skutečně globální komunity.

Síla partnerství

Proč studovat na jeden obchodní škole, když můžete studovat v šest? Partnery Kombinované zdroje dává účastníkům jedinečný zážitek. Posílit své obchodní dovednosti a zkušenosti znalosti a kulturu našich šesti evropských destinací. Pořádá kolem současné téma v managementu, studenti navštěvovat jednou rezidenční týden v každém z této EuroMBA partnerské instituce:... [-]


Videos

EuroMBA in 2 minutes

EuroMBA Residential Week in Maastricht, January 2015

Happy EuroMBA

Contact

Euro*MBA

Adresa, 1. řádek EuroMBA desk Tongersestraat 49
6211 Maastricht, Limburg, Nizozemsko
Website http://www.euromba.org/
Telefonní číslo +31 43 388 4619