University of Applied Management Studies in Mannheim

HdWM

Úvod

Read the Official Description

Studie u HDWM kombinuje všechny výhody předešlých forem studia. Cílem je poskytnout studentům ideální podmínky pro úspěšné studium a erfogreichen vstupu pracovních míst. toto univerzita Concept spojena teorie a praxe řízení vyučování v unikátním způsobem.

Všechny komponenty úspěchu jako umisťování obsahu kvality vzdělávání na vhodných intervalech, odborné schopnosti, profesionální i osobní vztah k praxi a cenově přijatelných školného, ​​viz také moderní budovu HDWM Mannheim jejich platformu. profil Plné studium na HDWM rozděluje čas a tlak, aby mohl řádně vykonávat dál. 6 Semestr na. Čtvrtý Semestr je praxe, která je dokončena v jedné z partnerských podniků univerzity.

Studie kombinuje sílu praktického výcviku, například v duálním univerzity, s vysoce kvalitního vzdělávacího obsahu na plný úvazek studii na soukromé vysoké škole a účast na inovativní budoucnost orientovaný výzkum.

Student není vázaná na vzdělávací společnost a její obchodní oblasti, ale dopustil především o studium na HDWM. Důležitým aspektem studiu na HDWM se zaměřuje na společnosti, které se aktivně podílejí na výuce a výzkumu a přimět studenty, jak profesionálně, tak finančně. Předpokládáme, společenskou odpovědnost, která poskytuje mladým lidem potenciální příležitosti v jejich volbě studijního místě.

Průběhy souvisejících s podnikáním a možnosti vzdělávání vyvedl Rozhraní kvalifikaci pro trh práce v budoucnosti. Vlastní prodejní aktivity strukturovaného univerzity se přilákat partnerské firmy, kteří jsou odpovědní podle univerzitní správy a do značné míry podporované obsahu.

Výzkum Partner HDWM je Mannheim Heinrich-Vetter-Výzkumný ústav práce a vzdělávání v Porýní-Neckar (HVFI) a Mannheimu Výzkumného ústavu práce a vzdělávání mbH (MAFAB). Tento výzkum naší univerzity se silnými a zuverlässlichen partnerů.

Studie model s vyhlídkami win-win Studie správa v HDWM založený na unikátním studijním modelu s těmi duálního studia v sobě spojuje výhody na plný úvazek studie a silné stránky obou formách studia ve studijním programu, který financovaných Management Studies svazky. Ve spolupráci se známými velkých podniků a zejména malých a středních podniků inovativních obsah studie byla zaměřena speciálně na potřeby trhu práce v budoucnosti.

Se zvláštním finančním pojetí, které je možné díky podpoře partnerských společností a státem Baden-Württemberg, je vše win situace pro všechny zúčastněné. Zúčastněné strany, které chtějí studovat řízení, naučit celou řadu obchodních podniků v průběhu jejich studia a lehnout až do doby po semestru, aby jejich budoucí zaměstnavatel zjistí. Společnosti zase čerpat z fondu způsobilé studentů budoucí odborníky a nižších manažerů, které splňují požadavky moderního managementu. Správná kvalita směs zaručuje Studie řízení vyžaduje vysokou kvalitu výuky a výzkumu, který spolu s podporou z podnikové praxe zajišťuje kvalitní akademické vzdělání s výkonem zvyšující životní prostředí:

Učení jednotky s rychlostí až 30 studentů Osobní asistence profesory v poměru maximálně 1:40 Technická a finanční pomoc ze strany společností HDWM Praktické zapojením odborníků a vedoucích pracovníků z partnerských společností Selektivní odpovídající studentů a budoucích zaměstnavatelů

student Při výběru naše studenty, kteří chtějí studovat řízení, klademe velký důraz na vysokou korespondence mezi kvalifikací kandidáta a požadavky programu. To nám umožňuje udržet nízkou míru výpadek. Kromě toho, rovných příležitostí a sociální rozmanitost je pro nás důležitá. Proces aplikace trvá co nejlepší rovnováhy studijních povinností na jedné straně a osobních kvalit a schopností na straně druhé. Ideální vzdělávací prostředí v kombinaci s praktickými fází partnerskou společnost vyvíjí individuální potenciál a podporovat efektivní a účinné studium. partnerské společnosti HDWM pracuje výhradně s renomovanými společnostmi, jejichž úspěch a kvality na trhu je nesporný. Žijící společenské odpovědnosti firem (CSR) poskytuje základ pro trvalý úspěch na trhu s udržitelným závazku k individuálním potřebám každého zaměstnance, jakož i ochraně a propagaci přírodních zdrojů.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět MA »