University of Cologne Executive School

Úvod

Read the Official Description

UNIVERZITA

The Univerzita v Kolíně nad Rýnem (UOC) byla založena v roce 1388 a je jedním z nejstarších a nejprestižnějších univerzit v Evropě. Počítání více než 49.000 studentů a šesti fakultách pokrývajících široké spektrum disciplín, OUK je třetí největší univerzita v Německu. Kromě toho, OUK je zakládajícím členem CEMS - The Global Alliance in Management vzdělávání a byl poctěn Excellence iniciativy německé vlády. 


Business School

Univerzita v Kolíně nad Rýnem výkonného školy gGmbH je zodpovědný za vzdělávání vedoucích pracovníků na univerzitě v Kolíně nad Rýnem. To bylo založeno v roce 2015 a spolupracuje s národními a mezinárodními partnery s cílem nabídnout vynikající další vzdělávání managementu jak pro mladé profesionály a mezinárodních vrcholových manažerů. 


Naše hlavní výhody:

Premium manažerské vzdělávání: Nejnovější poznatky z nejlepších obchodních výzkumem a praxí, učil na univerzitě v Kolíně nad Rýnem, která je známá jako vynikající univerzity s vynikající fakulty pro vzdělávání managementu a výzkumu.

Spolupráce s vysoce respektovaných národními a mezinárodními partnery: Mimo jiné spolupráce s Rotterdam School of Management, Erasmus University zřídit trojité korunoval Executive MBA program v Kolíně nad Rýnem.

Nachází se v Kolíně nad Rýnem: V srdci jedné z největších ekonomických center v Německu.

Praktické formáty: Program plán, který vám umožní vyvážit všední práci a soukromý život se zlepšením své profesní dovednosti.

Sítě: Velké Absolventská síť a spolužáci s rozmanitostí prostředí obohacuje svou síť a rozšiřuje vaše obzory.

Kariéra podporující: Velmi respektoval akademická kvalifikace, která vám umožní vzít svou kariéru na další úroveň.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Kolínská Rotterdam Executive MBA

Campus forma Denní studium 24 měsíců September 2018 Německo Kolínská voda

Double degree EMBA ve spolupráci s triple-koruna akreditované Rotterdam School of Management, Erasmus University (RSM). [+]

Program Cologne-Rotterdam Executive MBA byl vytvořen ve spolupráci s trojitého-koruna akreditované Rotterdam School of Management, Erasmus University (RSM). Kolíně nad Rýnem-Rotterdam EMBA je double degree, tedy úspěšně absolvování studijního programu vede k udělení 2 výrazných MBA: MBA na univerzitě v Kolíně nad Rýnem a MBA na RSM.

Je to dobře prokázanou skutečností, že Rotterdam School of Management, Erasmus University (RSM), je jedním z nejlepších obchodních škol v Evropě. Během posledních 45 let, její pověst pro kvalitu jeho výzkumu a výuky má za následek silné a vzájemných vazeb s nadnárodní podniky se sídlem v přístavním městě Rotterdam.... [-]


Contact
Adresa destinace
Universitätsstraße 24, Köln
Cologne, Severní Porýní-Vestfálsko, 50931 DE