Přečtěte si oficiální popis

Renewables Academy AG (RENAC) se sídlem v německém Berlíně je jedním z předních mezinárodních poskytovatelů služeb v oblasti školení a budování kapacit v oblasti obnovitelných zdrojů energie a energetické účinnosti. Od svého založení v lednu 2008 využilo naše odborné znalosti v oblasti technologie, financování, řízení a rozvoje trhu zelené energie více než 4 500 účastníků z více než 135 zemí světa.

Mezi naše služby patří:

  • Magisterské tituly
  • Face-to-face a on-line otevřené školení
  • Školení na míru
  • Služby v oblasti budování kapacit: Posouzení potřeb kapacit, školicí materiály, Train-the-Trainer, školicí střediska na klíč, zajištění kvality
  • Poradenství: odborníci na mezinárodní mise a organizaci delegací

Magisterské tituly

Ve spolupráci s univerzitou Beuth pro aplikovanou vědu v Berlíně řídí RENAC program pro studium distančního studia: MBA Renewables .

Beuth univerzita aplikované vědy v Berlíně je státní univerzita, která nabízí více než 70 akreditovaných studijních programů v oblasti strojírenství, věd a podnikové správy. Má více než 30 let zkušeností s prováděním programů distančního vzdělávání.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Renewables Academy AG (RENAC)

Online magisterský titul MBA Renewables poskytuje Master of Business Administration se zaměřením na obnovitelnou energii a energetickou účinnost. ... [+]

Beuth univerzita aplikovaných věd Berlín a Renewables Academy (RENAC) společně nabízejí první program dálkového učení s možností získat diplom Master of Business Administration se zaměřením na obnovitelnou energii a energetickou účinnost - MBA Renewables.

Program kombinuje ekonomické, technické, právní, politické a organizační znalosti přizpůsobené odvětvím obnovitelné energie a energetické účinnosti. Díky holistickému přístupu získají studenti přehled a porozumění:

různé technologie RE a jejich aplikace a výhodymezinárodní energetické politikymechanismy podpory ekologických energetických technologiíjak těmto technologiím profitovat v průmyslu... [-]
Německo Berlin
Říjen 2019
Kombinované
5 semestry
Online forma
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Renewables Academy AG
Schönhauser Allee 10-11

Berlin, Berlin, 10119 DE