Professional School of Business & Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzální veřejné oznámení

Stanovy musí zveřejňovat univerzity ve své vlastní odpovědnosti. Musí být dodržena ustanovení vyhlášky o oznámení univerzitního statutu (HSchBekV) ze dne 4. listopadu 1993 (GVBl str. 848), změněná vyhláškou ze dne 15. prosince 2004 (GVBl str. 580).

Statut je známý odstoupením podle § 2 HSchBekV. Univerzita aplikovaných věd Kempten definovala následující postup:

Depozice se uskutečňuje v místnostech knihovny (87435 Kempten, Bahnhofstrasse 61) a může se uskutečnit v obecných termínech (Mon, Tue

Stanovy společnosti budou navíc zveřejněny na webových stránkách Univerzity aplikovaných věd Kempten.

podepsán.
C. Herrmann
- kancléř -

Poznámka vedoucího univerzity:

Publikování těchto předpisů slouží k rychlému vyhledávání informací. Záruka správnosti proto nemůže být přijata. Oficiální oznámení není nahrazeno těmito webovými stránkami, pouze oficiální verze je autoritativní a právně závazná.

Kontrola oficiální verze může být také provedena v knihovně. Od 1.1.2005 jsou univerzitní stanovy zveřejňovány pouze na internetu, tj. Na internetových stránkách univerzity. Původní verze stanov lze nalézt v knihovně Kempten University of Applied Sciences.

Čísla - data - fakta

Univerzita aplikovaných věd Kempten je jediná státní univerzita v Allgäu, která nabízí akademické pracovníky v oblasti strojírenství, podnikové správy a cestovního ruchu, informatiky a multimédií, jakož i sociálních a zdravotních věd. Od svého založení v roce 1977 vzdělávací instituce na okraji Alp stále roste.

Každý rok požádá několik tisíc žadatelů o místo v Kemptenu. Asi 6 000 studentů je v současné době zapsáno do 18 vysokoškolských a 14 magisterských programů. Většina přednášek provádí 140 profesorů , podporovaných asi 200 přednášejícími ze soukromého sektoru. Počínaje budovou prozatímního startu byl na Bahnhofstraße vybudován univerzitní areál o rozloze 53 000 m² s moderními výukovými budovami, laboratořemi, knihovnou a kavárnou. Přibližně 200 ne-vědeckých zaměstnanců vede činnost univerzity v administrativě, fakultách a laboratořích.

Zvláštní profil Univerzity aplikovaných věd Kempten zahrnuje rozsáhlé a řádné vzdělání v několika vysokoškolských kurzech se středním zaměřením na hlavním předmětu. Zvláštní obavou je praktická relevance a internacionalizace .

Rozmanité obchodní spolupráce tvoří základ pro aplikaci zaměřenou na studium. Více než 80 partnerských univerzit po celém světě umožňuje strávit část studia v zahraničí.

Fakulty Univerzity Kempten

Univerzita aplikovaných věd Kempten je rozdělena na centrální oblast šesti fakult. Jsou základními organizačními složkami univerzity a zejména zajišťují nabízené kurzy. Vaše studijní programy jsou rozděleny do oborů Business Administration

Místa

Kempten

Adresa, 1. řádek
University of Applied Sciences Kempten
Bahnhofstraße 61

87435 Kempten, Bavorsko, Německo