Nordakademie

Úvod

Read the Official Description

Univerzita aplikovaných věd financovaná podnikáním

NORDAKADEMIE je první soukromě uznávanou univerzitou, která je přímo založená a financovaná podnikáním (Hochschule der Wirtschaft). Nabízí praktické studium a vynikající podmínky a vysokou úspěšnost. S více než 2000 studenty a více než 300 partnerskými společnostmi je také jednou z největších soukromých univerzit v Německu.

V březnu 2012 byla NORDAKADEMIE první univerzitou v severním Německu, kde získala institucionální akreditaci.

V roce 2015 byla NORDAKADEMIE jako první univerzita v Německu certifikována německou radou pro udržitelný rozvoj "Rat für Nachhaltige Entwicklung (RNE)" a jako taková je v souladu s německým kodexem udržitelnosti.

O NÁS

Dvě místa - jeden úspěšný příklad: Četné úspěšné příběhy absolventů poskytují důkazy - tréninkové kurzy a vynikající podmínky pro učení otevřou působivé kariéry po celém světě absolventům NORDAKADEMIE. Navíc spolupráce platí i zainteresovaným společnostem. Díky "Hochschule der Wirtschaft" (univerzita aplikované vědy financované průmyslem) jsou schopni přijímat nejlepších praktikantů z vlastních řad.

Existuje mnoho faktorů, které dokazují, že jsme jedním z předních soukromých univerzit v Německu:

  • NORDAKADEMIE byla jednou z prvních univerzit v Německu k dosažení institucionální akreditace (2012)
  • Náš kurz MBA byl jako první na univerzitě v Německu akreditován s prémiovou pečeť FIBAA po dobu 5 let (2008)
  • NORDAKADEMIE se neustále řadí mezi špičkové univerzity
  • Máme komplexní součást "Studium Generale" s více než 200 předměty za rok.

S více než 1 700 studenty a více než 300 spolupracujícími podniky je NORDAKADEMIE jednou z největších soukromých univerzit v Německu.

Dvojité studijní programy jsou nabízeny na areálu v Elmshornu, Šlesvicko-Holštýnsko, zatímco magisterské programy a školení probíhají v Dockland, což je výjimečně navržená budova na řece Labe s nádherným výhledem na přístavní oblast.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Kombinované MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

Mba

Campus forma Kombinované 24 měsíců October 2018 Německo Hamburg

MBA titul je klasický způsob přípravy na vedoucí roli v globálním podnikání. Naší cílovou skupinou jsou neeconomici (inženýři, vědci, právníci, vědci v oblasti výpočetní techniky atd.), Stejně jako ekonomové s minimálně roční praxí, kteří potřebují obchodní zkušenosti s mezinárodním aspektem pokroku do vyššího managementu. [+]

Business Administration (MBA)

MBA titul je klasický způsob přípravy na vedoucí roli v globálním podnikání. Naší cílovou skupinou jsou neeconomici (inženýři, vědci, právníci, vědci v oblasti výpočetní techniky atd.), Stejně jako ekonomové s minimálně roční praxí, kteří potřebují obchodní zkušenosti s mezinárodním aspektem pokroku do vyššího managementu.

Působivé příběhy o úspěchu absolventů programu dokazují, že tento praktický MBA studijní kurz učiní vaši kariéru v převisu.

Doba trvání studie

24 měsíců na částečný úvazek (3 fáze studia)

Studijní organizace Samostudium a třídní fáze se postupně koordinují. 12 - 13 fáze navštěvování (2,5 - 3 dny) pro každý modul v malých skupinách v Dockland Před každým samostudiem modulu, který je podporován elektronickými médii a literaturou k dispozici Osobní a online podpora od magisterského a fakultního úřadu Lekce v němčině a angličtině ... [-]

Contact
Adresa destinace
NORDAKADEMIE
Hochschule der Wirtschaft
Köllner Chaussee 11

Elmshorn, Schleswig-Holstein, D-25337 DE
Adresa destinace
NORDAKADEMIE Graduate School
Van-der-Smissen-Straße 9

Hamburg, Hamburg, D-22767 DE