Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na stránkách německého # 1 Business School

.

V rámci prestižní University of Mannheim, nabízíme manažerské vzdělávání prvotřídní za všech stupních kariéry - a to jak na jednotlivce i organizační úrovni.

Business vzdělávání "Made in Germany". Od svého založení v roce 2005, Mannheim Business School (MBS) se stal jedním z předních institucí vzdělávání managementu v Evropě. Je součástí Business School na University of Mannheim, jehož historie sahá až do počátku 20. století a která je nesporným # 1 v Německu, pokud jde o vzdělávání budoucích vedoucích pracovníků. Je to právě tato nadace, která učinila Mannheim Business School mimořádný úspěch, že to je. Celoživotní vzdělávání - to už není pouhou frází v obchodním světě, ale absolutní nutností. Mannheim Business School sjednocuje činnost na univerzitě v Mannheimu a jeho Business School v rámci jedné organizační deštník. Se svými zhruba 50 zaměstnanci, je zodpovědný za organizaci a marketingu vzdělávacích programů řízení školy. Akademický odpovědnost nese s profesory Business School na University of Mannheim. Stupně jsou poskytovány na univerzitě v Mannheimu.

Mannheim Business School je nezisková Ltd. korporace (gGmbH) je ve vlastnictví University of Mannheim (25%) a nadace Prechel (75%), z nichž všechny profesorů v Business School na University of Mannheim jsou zúčastněné strany.

Co je pro nás důležité

Mannheim Business School ztělesňuje rozmanitost způsoby, které jen málo organizací nemůže vyrovnat. Ve stejné době, jsme spojeni společným poslání, vize, cílů a hodnot. Oni tvoří základ naší každodenní práci a naše oddanost ke splnění nejvyšších standardů ve všech oblastech.

Naše poslání slouží jako vodítko. Společně zaměstnanci Mannheim Business School Také je definováno pět centrální firemní hodnoty, které hrají důležitou roli v tom, jak si vybrat, hodnotit a podporovat rozvoj zaměstnanců. Klademe zvláštní důraz na hodnotě odpovědnosti. To je ústředním tématem celé naší organizaci a informuje o našich akcí, výzkumu a výuky, jakož i činnost našich účastníků.

Mise

Ohlédnutí za více než 100 let zkušeností v oblasti výzkumu a vzdělávání v podnikání, Vysoká škola podnikání z University of Mannheim se zavázala k následujícímu Mission:

Fakulta a výzkum

Jako instituce zaměřených na výzkum, jsme odhodláni vytvářet inovativní, mezinárodně viditelné výzkum s nejvyšším možným dopadem na stipendium, vzdělání a praxi.

Vzdělávání a studenti

Jako úplné provozovatele služby nabízejícího celé spektrum náročných programů (B.Sc., Ph.D., MBA, EMBA a Executive Education), připravujeme naše studenty na kariéru v oblasti obchodu a akademického prostředí, poskytovat jim znalosti a dovednosti. Máme vystavit je intelektuální a osobním problémům s cílem podpořit své zralé a nezávislé osobnosti.

Academic & Corporate World

Jako člen profilované sítě akademických institucí a korporátními partnery, obohacujeme náš výzkum a výuku prostřednictvím úzké interakci mezi teorií a praxí, a zajistit tak relevanci pro obchod a společnosti.

Ve všech třech oblastech výše, usilujeme o co nejvyšších standardů, a to nejen na celostátní, ale stále více i na mezinárodní úrovni.

Vidění

Škola si klade za cíl neustále prosazovat své hlavní činnosti - výzkum, výuku a předávání znalostí - přes následujícími způsoby:

 • K dalšímu rozvoji škole důsledné rozšiřování fakulty a prostřednictvím selektivní růst našich studentů a infrastruktury
 • Chcete-li získat další autonomii a flexibilitu pro další vývoj a internacionalizaci školy
 • Pro zlepšení účinnosti a provádění School struktury řízení a strategického procesu

Hodnoty

Následující hodnoty podporují a vedou nás k dosažení našeho poslání a naše vize:

 • Akademická svoboda a ctižádost
 • Inovace a kritické myšlení
 • Kvalita a integrita
 • Přísnost a relevance

Aby byla zajištěna co nejlepší výzkumné a výukové prostředí, chováme se:

 • Spravedlnost
 • Respect
 • Odpovědnost

Provedení

Naše Business School klade za cíl realizovat své poslání, vize a hodnoty prostřednictvím těchto akcí:

Fakulta a výzkum

 • Nábor a udržení vysoké kvality fakulty
 • Podpora interdisciplinární výzkum, přičemž výhodu, že univerzitní bázi obchodní škola

Vzdělávání a studenti

 • Získávání těch nejtalentovanějších a motivované studenty
 • Rozšiřování potenciálu našich studentů ze strany
  • Rozvíjení specifických znalostí a které se týkají ji do sousedních oborů
  • Posilování jejich osobních dovedností, jakož i interkulturní kompetence a kritické myšlení
  • které jim dovolují "naučit se učit", tj jak přistupovat a řešit budoucí problémy
  • Zvyšování jejich povědomí a porozumění sociální odpovědnosti

Academic & Corporate World

 • Zachování a rozšiřování vysoce profilový mezinárodní síť akademických partnerských institucí a jednotlivých kontaktů poskytnout výsledky celosvětového výzkumu a výukové prostředí
 • úzce spolupracuje s korporátními partnery s cílem obohatit plodný dialog školy mezi akademické a korporátní svět
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí: