Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

Společnost byla založena v roce 1991, název univerzity je již dlouho punc zdravého akademického vzdělání, aplikovaný výzkum a angažovaný studentský sbor.

Praktická studie a výborné zázemí přilákat nezmenšené míře studenty. Jsou nejen obohatit při studiu měst Magdeburg a Stendal - většina zůstává i po skončení této oblasti a poskytuje pro inovace, které prospívají podnikání a společnosti.

Proč studovat na University of Magdeburg-Stendal?

Přečtěte si, proč studie nebo výměna semestr na University of Magdeburg-Stendal je tou pravou volbou pro vás.

young university

Mají s University of Magdeburg-Stendal hodně společného. Například vysoká škola byla založena v roce 1991 a je tak asi ve vašem věku.

inovační kurzy

Jak si myslíte o studiu v zahraničí, jste pravděpodobně nadšeni novými věcmi. Perfektní! Univerzita nabízí inovativní kurzy, jako je Applied dětství studia, bezpečnost a zabezpečení a znakové interpretace jazyka.

Jazyková a kulturní

Vzhledem k tomu si můžete přečíst, co jste se naučili alespoň jeden cizí jazyk, a sice němčina. Skvělé! Univerzita nabízí dostatek příležitostí ke zlepšení své jazykové dovednosti prostřednictvím jazykové výuky a rozšířit své obzory prostřednictvím kulturních akcí.

V srdci Německa

Centrální poloha na dvou místech umožňuje rychlé spojení do Berlína, Hannoveru nebo Leipzig.

Praktická Study

Pokud jste se musel naučit velmi teoretické lekce během školního času, odpojte pravděpodobný interaktivní výuku před čistě teoretická. Super! The University of Magdeburg-Stendal se opírá o praktické výuky, která spojuje teoretické osnovy s praktickými zkušenostmi.

nízké provozní náklady

Vzhledem k tomu, budete brzy začnou svůj studentský život, že asi studentské rozpočet. Žádný problém! Semestr poplatek na University of Magdeburg-Stendal je nízká a umožňuje vám, například v Magdeburku volně používat městskou hromadnou dopravu. Kromě možnosti bydlení v Magdeburku a Stendal jsou poměrně cenově dostupné a kvalitní.

green Campi

Jak brzy začít svůj studentský život, budete pravděpodobně očekávat trochu legrace. Pojďme! Magdeburg a Stendal jsou města, které nabízejí mnoho pro studenty: Studentská rada pořádá večírky, nabídka univerzitní sport je velký a zelený areál Vás zvou po hodině k odpočinku.

This school offers programs in:
  • Němec

Vidět Health BAs » Vidět Health MA » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Bakalář » Vidět Magistr »

Contact

Hochschule Magdeburg-Stendal

Adresa, 1. řádek Breitscheidstraße 2
39114 Magdeburg, Saxony-Anhalt, Německo
Website http://bit.ly/h2_17
Telefonní číslo +49 (0391) 886 - 4106

Adresa, 1. řádek Osterburger Str. 25
39576 Magdeburg, Saxony-Anhalt, Německo
Telefonní číslo false