Leuphana University of Luneburg

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Přeložky Leuphana implementovala nový model pro Německo univerzity jako jedinečný rys univerzity od roku 2007. Na jaře roku 2009 byl obnoven na univerzitě:

COLLEGE: VÝBORNÁ BAKALÁŘSKÁ WITH různých perspektiv

Kolegium pro první stupeň, lze studovat v rámci interdisciplinární unifikovaný, interdisciplinárního studijního organizovaného modelu Leuphana bakalářské (od roku 2007). Leuphana College je pro lidi, kteří chtějí pracovat samostatně a odpovědně, a ne se spokojit s jeho vědomím.

Graduate School: mezioborovém Master s podporou CONNECT

Graduate School nabízí v oblasti vzdělávání, veřejné správy

Odborná škola: inovativních vzdělávacích a praktické spolupráce pro zpracování a SPOLEČNOSTI

Profesionální škola, která sdružuje pod jednou střechou výcvik a předávání znalostí a vytváření a tím optimální podmínky pro celoživotní učení umožňuje (od roku 2009). Odborná škola je zaměřena na profesionály, kteří chtějí získat další kvalifikace - povoláním začátečníků až po vedoucí pracovníky.

DIGITAL SCHOOL: intenzivní péče v on-line VYSOKOŠKOLSKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ

V roce 2012 veřejný prezentovány Leuphana Digital School bude svazek online kurzů nabízených Leuphana University a rozšiřovat. V návaznosti na úspěch pilotního kurzu „think tank - ideální město 21. století“ pod vedením architekta Prof. Daniel Libeskind Leuphana Digitální škola rozšiřuje on-line nabídku a nabízí individuální Mentored Otevření online kurzy také on-line výuky v obchodních souvislostech. Všechny online vzdělávací příležitosti je unikátní vzdělávací koncepci digitálního školy, která se skládá z učitelů, instruktorů a lektorů, na jejímž základě bude doplněn o vzájemné učení a využívání sofistikované online platformy. On-line katalog Digitální škola je otevřena účastníkům po celém světě, bez licence a zdarma.

Iniciativ vědy: vzdělávání, kultury, ekonomiky a udržitelný rozvoj v centru pozornosti fakult

Leuphana soustředí své výzkumné činnosti na čtyři transdisciplinárních iniciativ vědy. Do asi 60 professorships byly naplněny v letech 2007 a 2012. Posilují se pak asi 150 profesory v oblasti školství pro výzkum vzdělávání / předmětů, management

Místa

Lüneburg

Adresa, 1. řádek
Leuphana University of Lüneburg
Universitätsallee 1

D-21335 Lüneburg, Dolní Sasko, Německo