Přečtěte si oficiální popis

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

WHU - Otto Beisheim School of Management, soukromé vysoké škole se nachází v blízkosti Koblenz Vallendar, byla první škola v Německu nabízet obor Business Administration s důrazem na strategické vedení korporací. Škola vidí své hlavní poslání v oblasti vzdělávání všeobecných manažery a podnikatele, kteří mohou zvládnout různé pracovních míst. WHU je opravdu mezinárodní. Za posledních dvacet let, WHU vytvořila celosvětovou, jedinečný kooperativní sítě s více než 140 vysokých škol ze všech kontinentů. To byl první německá univerzita získat EQUIS akreditace (1998).

Kellogg School of Management na Northwestern University je široce uznáván jako jeden z nejlepších absolventů obchodních škol ve Spojených státech. Společnost byla založena v Chicagu v roce 1908, Kellogg propagoval teorii, že principy managementu podnikání může být aplikován na jakýkoli typ organizace. Kellogg se zavázala k udržení své vysoké standardy akademické kvality. Kellogg je jedním z prvních absolventů obchodních škol rozvíjet komplexní vzdělávací programy pro střední-kariéra a vedoucích pracovníků.

Kellogg-WHU Executive MBA program je souhlasně zařazen jeden z špičkových evropských programů EMBA. Míra je společně nabízí WHU-Otto Beisheim School of Management, Vallendar a Kellogg School of Management v USA. Tento prestižní studijní program integruje všechny manažerské disciplíny, se zaměřením na syntézu amerických a evropských stylu řízení.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Němec

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Kellogg-WHU Executive MBA Program

Kellogg-WHU Executive MBA program je určen pro manažery, kteří usilují o to, aby se stali efektivnějšími a odpovědnějšími představiteli v dnešním konkurenčním prostředí s ... [+]

Program Kellogg-WHU Global Executive MBA je dobře zavedený a prestižní program, který si udržel své dominantní postavení v rámci 20 nejlepších programů EMBA po celém světě a 10 nejlepších EMBA programů v Evropě v žebříčku Financial Times. Program využívá jak know-how v USA, tak evropském managementu prostřednictvím partnerství mezi Kellogg School of Management, Northwestern University v USA a School of Management WHU Otto Beisheim v Německu. Cílem programu je poskytnout budoucím vrcholovým manažerům nástroje potřebné k úspěšnému vedení organizací v komplexním podnikovém prostředí. Program kladl velký důraz na vedení týmu, osobní rozvoj a mezinárodní spolupráci prostřednictvím skupinové práce, koučování a globálních modulů. Absolventi získají společný titul MBA z Kellogg School of Management, Northwestern University a WHU Otto Beisheim School of Management a mají prospěch ze silné globální sítě absolventů i dlouho po promoci. Struktura Kellogg-WHU Global Executive MBA Programu umožňuje vedení pokračovat v práci při aktivní účasti v programu. Studenti mají možnost uplatnit své nově získané dovednosti ihned na pracovišti. Program se skládá z 30 kurzů pokrývajících širokou škálu témat souvisejících s obecným řízením. Program Kellogg-WHU je modulárně založený a kurzy probíhají na našem krásném a tichém areálu ve Vallendaru v Německu každé dva měsíce s víkendy zpětného chodu (Čt-Ne) v průběhu dvouletého období. Naše globální příležitosti se skládají z požadovaného dvoutýdenního modulu na kampusu Kellogg (Evanston / Chicago) a minimálně jednoho týdne na celém světě v jedné z našich partnerských institucí v Hong Kongu, Pekingu, Tel Avivu, Torontu či Miami. ... [-]

Německo Vallendar Düsseldorf Baden-Baden
Září 2019
Kombinované
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kellogg-WHU Executive MBA Program - Distinguish Yourself Globally!