Kellogg-WHU Executive MBA Program

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

WHU - Otto Beisheim School of Management, soukromé vysoké škole se nachází v blízkosti Koblenz Vallendar, byla první škola v Německu nabízet obor Business Administration s důrazem na strategické vedení korporací. Škola vidí své hlavní poslání v oblasti vzdělávání všeobecných manažery a podnikatele, kteří mohou zvládnout různé pracovních míst. WHU je opravdu mezinárodní. Za posledních dvacet let, WHU vytvořila celosvětovou, jedinečný kooperativní sítě s více než 140 vysokých škol ze všech kontinentů. To byl první německá univerzita získat EQUIS akreditace (1998).

Kellogg School of Management na Northwestern University je široce uznáván jako jeden z nejlepších absolventů obchodních škol ve Spojených státech. Společnost byla založena v Chicagu v roce 1908, Kellogg propagoval teorii, že principy managementu podnikání může být aplikován na jakýkoli typ organizace. Kellogg se zavázala k udržení své vysoké standardy akademické kvality. Kellogg je jedním z prvních absolventů obchodních škol rozvíjet komplexní vzdělávací programy pro střední-kariéra a vedoucích pracovníků.

Kellogg-WHU Executive MBA program je souhlasně zařazen jeden z špičkových evropských programů EMBA. Míra je společně nabízí WHU-Otto Beisheim School of Management, Vallendar a Kellogg School of Management v USA. Tento prestižní studijní program integruje všechny manažerské disciplíny, se zaměřením na syntézu amerických a evropských stylu řízení.

Místa

Baden-Baden

Adresa, 1. řádek
WHU - Otto Beisheim School of Management
Burgplatz 2,

56179 Baden-Baden, Bádensko-Württembersko, Německo

Akreditace

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited