Přečtěte si oficiální popis

Proč ISM?

International School of Management je jednou z nejlepších obchodních International School of Management v Německu. To dokazuje řada žebříčků nezávislých organizací. Kromě jiného bude respektována mezinárodní orientace a praktický význam, kvalita výuky a malé učící se skupiny.

10 dobrých důvodů pro studium na ISM

Mezinárodnost ve všech oblastech

Studium na ISM je v souladu s nejvyššími mezinárodními standardy a optimálně vás připraví na globální kariéru. Strávíte alespoň jeden integrovaný semestr v zahraničí nebo modul na jedné z našich 199 renomovaných partnerských univerzit. Stáže v zahraničí, které jsou integrovány do denního bakalářského studia, zajišťují během studia mezinárodní praktické zkušenosti. Možnost - někdy i bez ztráty času - provést dvojnásobné tituly na vybraných partnerských univerzitách využívá polovina našich studentů. Intenzivní výuka cizích jazyků vás vybaví pro celosvětovou komunikaci.

Moderní výuka

S využitím moderních metod výuky se obsah našich profesorů, všichni zkušení odborníci vyučují v malých skupinách. V praxi jsou projekty, workshopy nebo partnerské společnosti přímo naučeny. Naše ISM Net umožňuje dobrou přípravu a sledování přednášek a mimo jiné obsahuje digitální skripty přednášek.

Vynikající v žebříčku

Nejen akreditační organizace potvrzují vysokou kvalitu ISM. Již více než dvě desetiletí jsme byli ve špičkové skupině v národním i mezinárodním žebříčku - výkon je certifikován studenty, absolventy a zaměstnanci. Aktuální hodnocení CHE potvrzuje vynikající poměr podpory s hodnocením 1,3 a také v Trendence Barometer 2016. ISM získal nejlepší kvalitu FH v kvalitě svých lektorů. Platí to i pro plat: Profesní průzkum Universum zjistil, že absolventi ISM dosahují platu, který je výrazně vyšší než průměr absolventů podnikání, jen pět let po ukončení studia.

119133_rsz_adobestock_250661602.jpg

Pracujte s velkými značkami

Naši studenti nejen získávají intenzivní pracovní zkušenosti v praxi a stážích v Německu iv zahraničí, ale také důsledně pracují na projektech s hlavními značkami a známými společnostmi v kurzech. Zda Procter

V blízkosti ekonomiky

ISM je úzce spojen s ekonomikou mnoha způsoby. Členské společnosti v správní radě pravidelně vyměňují informace s cílem optimálně přizpůsobit naše studijní programy potřebám a požadavkům trhu práce. Nabídky práce nebo stáže jsou předávány výhradně našim studentům. Dokonce i samotné přednášky nejsou jen prakticky orientované na případové studie a workshopy s reálnými společnostmi. Studijní programy jsou všechny zahrnuté do ekonomiky.

Kompaktní studie

Sofistikovaná studijní koncepce a optimální uspořádání zkoušek vám umožní studovat kompaktní způsob, který lze dokončit realisticky i během běžného studijního období. Přes krátké trvání studijního pobytu jsou v kurzu pevně začleněny pobyty v zahraničí a intenzivní praktické zkušenosti. Nabídka ISM daleko přesahuje poskytování odborných znalostí. Naučí se zpracovávat prezentace, prezentovat je, prezentovat se optimálně a používat různé rétorické techniky. Volitelně lze přijímat další jazyky a další kurzy IT.

Plná podpora

Ať už je to studentský sekretariát, mezinárodní kancelář, kariérové ​​centrum, umístění nebo knihovna - dveře našich servisních zařízení jsou otevřená otázkám a návrhům. V ISM je v ISM pouze 30 studentů, takže vám můžeme pomoci a poradit ve všech záležitostech souvisejících s Vaším studiem. Bez ohledu na to, zda je to váš semestr v zahraničí, dokonalá aplikace nebo správný výzkum literatury.

Osobní atmosféra

Přeplněná přednášková místa a anonymní přednášky nejsou k dispozici v ISM. Osobní atmosféra malých skupin (32 studentů v bakalářských studijních programech, 25 v magisterských studijních programech a 15 v MBA) posiluje soudržnost komunity a poskytuje prostor pro individuální koučování na vysoké úrovni. Ve výuce jazyků vyškolejí pouze 15 až 18 účastníků své dovednosti a zajišťují aktivní mluvenou součást. Velký význam přikládáme osobnímu rozvoji našich studentů. Naše 100% Open Door Policy podporuje pravidelnou odbornou a osobní výměnu mezi profesory, zaměstnanci a studenty.

119134_rsz_adobestock_126228815.jpg

Silná síť - na celý život

Od prvního dne jste ISMler a necháte nás nejen s mezinárodně uznávanou studií, ale silnou sítí v zádech. Specializované přednášky, školení aplikací a akce absolventů umožňují kontaktovat firmy a bývalé studenty ISM v počáteční fázi. Takže se vám nic nestane ve způsobu vašeho úspěšného nastartování do profesionálního života. Zůstáváme v kontaktu!

Akreditováno, testováno

ISM je stále uznáván Ministerstvem vědy a kultury Severního Porýní-Vestfálska. Získané tituly na ISM jsou tedy absolutně stejné jako tituly získané na veřejných univerzitách. Kvalita studií ISM je také pravidelně kontrolována a potvrzována externími kontrolními orgány. Například v červnu 2016, první soukromá obchodní škola na celostátní úrovni, byl ISM akreditován vědeckou radou již druhý rok za sebou po dobu nejvýše deseti let.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

International School of Management

S MBA na plný úvazek můžete specificky rozšířit své obchodní administrativy a znalosti řízení a vytvořit ideální předpoklady pro vedoucí postavení v podnikání. teorie ... [+]

Profil studia MBA General Management

S MBA na plný úvazek můžete specificky rozšířit své obchodní administrativy a znalosti řízení a vytvořit ideální předpoklady pro vedoucí postavení v podnikání .

teorie

Kvalifikace v mezinárodním kontextu

Program MBA nabízí komplexní přehled o všech oblastech řízení s kombinací podnikové správy a funkčních znalostí v oblastech, jako je marketing, finance nebo podnikání.

Program v anglickém jazyce motivuje studenty k tomu, aby své znalosti a dovednosti strávili v mezinárodním kontextu prostřednictvím týdenního pobytu ve Španělsku.

Studium dokončíte praktickou diplomovou prací.

Individuální podpora... [-]
Německo Munich
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MBA General Management at ISM