International Graduate Center (IGC)

Úvod

Read the Official Description

International Graduate Center

Inspirován rozmanitosti.

Mezinárodní Graduate Center (IGC), stará se o budoucí vedoucí podniku. Nabízíme částečný úvazek a na plný úvazek, postgraduální programy pro studenty a mladé profesionály na celém světě. S bohatou síť partnerů v oblasti obchodu a vědy, nabízíme vysoce kvalitní vzdělání na magisterské úrovni.

Profil

Mezinárodní Graduate Center (IGC) byla založena na univerzitě aplikovaných věd Brém jako interdisciplinární Graduate School pro řízení a vedení. Pro uchazeče s prvním vysokoškolským vzděláním International Graduate Center nabízí několik MBA a magisterské tituly v oblasti mezinárodního a evropského podnikání a řízení. Se šesti na plný úvazek a tři na částečný úvazek magisterských programech mezivládní konference mezi největší řady mezinárodních mistrovských kurzů MBA a všech absolventů škol v Německu. Všechny plný úvazek kurzy jsou vyučovány výhradně v angličtině.

Mezivládní konference garantuje postgraduální vzdělání, které splňuje akademické a pracovní podmínky ve stejné míře. Tým orientované přednášky a semináře v malých skupinách s maximálně 25 studentů usnadnit konstruktivní dialog mezi členy. Mezivládní konference má v současné době asi 200 studentů z více než 40 zemí. Mezinárodní síť je posílena tím, že navštívíte lektorů z mnoha našich zahraničních partnerských univerzit, kteří nabízejí kurzy, přednášky a přispívají k mimo kulturní kompetence našich studentů. Mnoho našich lektorů pochází z vedení předních společností v Evropě, a vám poskytne vhled do různých firem a oborů podnikání. IGC je součástí International Business School Alliance (IBSA) s šesti partnerských univerzitách (umístěné v USA, Velké Británii, Španělsku, Francii, Rusko, Malajsie), který úspěšně nabízíme jedinečnou double degree MBA program.

Praktický význam

Díky své flexibilní studijní struktury a možnost studovat na částečný úvazek, Mezinárodní Graduate Center je zvláště vhodné přizpůsobit vysokoškolské vzdělání k měnícím se požadavkům pracovního světa. Kombinace mezinárodnost a praktický obsah umožňuje International Graduate Center vzdělávat manažery podle svých potřeb, jakož i poskytování významnou podporu pro personální rozvoj v podnicích.

Internacionalita

Mezinárodní flair mezivládní konference je základem pro mezikulturní výměnu zkušeností. To poskytuje studentům mezikulturní dovednosti podél odborných znalostí a metod, které získají od svých studií. Kromě mezinárodního studentského sboru z celého světa, polovina z mezivládní konference je lektorů pocházejí z partnerských univerzit a mezinárodní podniky. Ve svých seminářích, host lektoři významně přispět k mezikulturnímu dovednosti studentů, a tak zdůraznit mezinárodní síť pro mezivládní konferenci je.

Kvalita a inovací prostřednictvím celosvětové spolupráce s partnerskými univerzitami.

Kromě toho, IGC je součástí International Business School Alliance (IBSA). Mezinárodní MBA je společný studijní program v rámci této sítě. Šest partnerské univerzity v USA, Velké Británii, Španělsku, Francii, Rusku, Německu a Malajsie spojí své základní dovednosti v postgraduálním studiu, což žákům umožňuje těžit z kvality a mezinárodní směrem učebních osnov. Tento inovativní koncept studie (jejichž absolventi obdrží dvojí-magisterský titul, nebo dvojí titul, do jednoho roku), připravuje studenty, aby bylo možné samostatně přesunout do as-dosud neznámých území. Mezivládní konference povzbuzuje studentů mezikulturní know-how ve zcela novým způsobem - toto know-how se stal klíčovým řízení kvalifikace v našem globalizovaném světě.

Normy kvality

Vzhledem k tomu, Mezinárodní Graduate Center veřejného Univerzitě aplikovaných věd Brémy, který již obdržel řadu prestižních ocenění za kvalitu jeho mezinárodní a prakticky orientované výuce, i my jsme povinni sami na vysoké úrovni kvality. Jsme proto pravidelně jsme naše studijní programy akreditované externí akreditační agentury (Zeva, AQAS, AACSB *). Centrální Vyhodnocení agentura (Zeva) je součástí evropské sítě pro zajišťování kvality ve vysokém školství (ENQA). Všechny master (MBA) stupňů International Graduate Center jsou oficiální stupňů německé veřejné vysoké školy. Proto jsou přijímány univerzit a vlád v Evropě i mimo ni.

Naši studenti se také aktivně podílí na vyhodnocování našich programů. Na studijních oborů, účastníci vyhodnotit každý jednotlivý běh přednášek. Tato přímá zpětná vazba k obsahu kurzu a výuku vede k soustředěné a dynamické řízení kvality.

Také jsme rozdávat ocenění za nejlepší IGC učitelem a studentem v průběhu naší výroční promoci. Proto bychom navíc chtěli povzbudit a podpořit kvalitní výuku a studium na mezivládní konferenci.

Hochschule Bremen

S některými 8000 studentů z téměř 100 různých zemí a více než 60 kurzů, které nabízí, Univerzita aplikovaných věd Bremen patří mezi větších univerzit aplikovaných věd v Německu. Kořeny univerzity sahají do první fakultu v roce 1799 a dnes University of Applied Sciences Brémy se mohou spolehnout na síti více než 250 partnerských univerzit po celém světě.

Již v roce 2005, a tedy pět let před termínem stanoveným Evropskou Ministerstvem školství, Univerzita Brémy reorganizoval svou nabídku kurzů úplně, založí je na bakalářské a hlavní struktury v souladu se závaznými mezinárodními normami. Akreditace všech předmětů spojených s těmito změnami zajišťuje, že studenti získat vzdělání nejvyšší kvality v kombinaci s nejlepší možnou mobilitu v průběhu studia. Navíc ve dvou třetin všech kurzů, stáží a studijních podmínek strávené v zahraničí jsou povinnou součástí výuky plánu. Kurzy vedoucí k magisterský stupeň jsou založeny na první úrovni konečných univerzitních zkoušek, které jsou způsobilé studenty pro povolání nebo povolání * (středně studijních oborů).

Univerzita aplikovaných věd Brém představuje studentům atraktivní příležitosti v strukturování studijních kurzů nejen praxi orientovaný, ale i mezinárodně slučitelné. Orientované na budoucnost a inovativní obsah kurzu stejně jako bakalářské a magisterské kvalifikace -, které jsou uznány po celém světě - nabízejí vynikající možnosti kariéry v Evropě i mimo ni.

Absolventi

Globální Absolventská síť Mezinárodní absolvovat centrum je nyní rozprostřeny na pěti kontinentech a obsahuje téměř 1000 absolventů z více než 70 zemí. Tato síť významně přispívá k úspěšné budoucnosti každého jednotlivého absolventa.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Global MBAs » Vidět 1-year MBAs » Vidět MBA » Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

Mezinárodní MBA

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Španělsko Valencia Rusko Moskva Spojené státy americké Wilmington Spojené království Hatfield Malajsie Kuala Lumpur Francie Paris Německo Město Brémy + 12 více

Mezinárodní MBA je německá akreditovaný studijní program z IBSA dvojí titul magisterský program, který je nabízen Mezinárodní Business School Alliance (IBSA). [+]

Mezinárodní MBA je německá akreditovaný studijní program z IBSA dvojí titul magisterský program, který je nabízen Mezinárodní Business School Alliance (IBSA).

Účast v programu, znamená to, že dokončení své postgraduální studium s 2 stupně v jediném roce: MBA z Brém, plus další stupeň v závislosti na vašem výběru partnerské univerzity.

To také znamená, že žijete ve dvou různých zemích, a studie s vysoce různorodý studentský sbor. První semestr se vždy skládá ze základních modulů. Můžete buď studovat základní moduly v německých Brémách a vybrat si 1 z 6 partnera obchodní specializace. Nebo nastavit dvojí titul jiný způsob, jak kolem: specializovat v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce a začít na jedné z partnerských univerzit. Ve 3. semestru budete psát svou diplomovou práci o své specializace téma.... [-]


Global MBA

MBA V Globálním řízení

Campus forma Denní studium 3 semestry October 2018 Německo Město Brémy Francie Paris Spojené království Hatfield Malajsie Kuala Lumpur Rusko Moskva Španělsko Valencia Spojené státy americké Wilmington + 12 více

Naše MBA kurz má za cíl poskytnout příležitost junior manažery získat specifické kompetence, které jsou nezbytné pro úspěšné globální podnikání dnes. [+]

Jeden rok na plný úvazek postgraduální studijní obor

Svět se globalizuje a my jsme uprostřed toho!

Tato skutečnost vyžaduje měnící se profil manažerských dovedností. Naše MBA kurz má za cíl poskytnout příležitost junior manažery získat specifické kompetence, které jsou nezbytné pro úspěšné globální podnikání dnes. Blahopřejeme vám za příležitost a výzvu učení společně s lidmi, kteří sdílejí stejné hodnoty, i když pocházejí z různých prostředí. Na konci svého studia, budete cítit jistější a připraveni čelit výzvám nadnárodního podnikatelského prostředí po celém světě. Volba stránky jak dnes bude dělat rozdíl do vaší budoucnosti.... [-]


MBA

Mba V Evropských / Asijských řízení

Campus forma Denní studium 3 semestry October 2018 Německo Město Brémy Francie Paris Spojené království Hatfield Malajsie Kuala Lumpur Rusko Moskva Španělsko Valencia Spojené státy americké Wilmington + 12 více

Program je navržen tak, aby tvarovat špičkové talenty na vedoucích pozicích v Evropě a Asii. Zabývá se zejména mladé odborníky s první titul v strojírenství, sociální nebo přírodních věd a nejméně jeden rok odborné praxe. [+]

Program je navržen tak, aby tvarovat špičkové talenty na vedoucích pozicích v Evropě a Asii. Zabývá se zejména mladé odborníky s první titul v strojírenství, sociální nebo přírodních věd a nejméně jeden rok odborné praxe.

Bohatost programu je založen na jedinečné koncepci kombinující základ v hlavních obchodních oborů se zaměřením na evropských a asijských podnikání. Osnovy obsahuje šest základních modulů, které vám poskytne obecného hlediska řízení o podnikových funkcí a jak mohou být integrovány s rychle se měnící globální ekonomice, a dvou modulů v oblasti specializace "Evropa" nebo "Asia". Kromě toho budou dva volitelné moduly vám možnost přizpůsobit si program svým individuálním kariérních cílů nebo organizační zájmy před konečným diplomové práce. Program je doprovázen návštěvy společností, přednášky, kariérové ​​poradenství a osobní poradenství.... [-]


MBA V Mezinárodním Managementu Cestovního Ruchu

Campus forma Denní studium 3 semestry October 2018 Německo Město Brémy Francie Paris Spojené království Hatfield Malajsie Kuala Lumpur Rusko Moskva Španělsko Valencia Spojené státy americké Wilmington + 12 více

MBA v mezinárodním cestovním ruchu Management je tři semestrální plný úvazek kurz vedoucí k odborným Master of Business Administration (MBA) -degree. [+]

Program

MBA v mezinárodním cestovním ruchu Management je tři semestrální plný úvazek kurz vedoucí k odborným Master of Business Administration (MBA) -degree.

Program nabízí vynalézavý, podnikatelské, inovativní a globální sítí kompetence.

Toho je dosaženo kvalifikovaných pedagogických pracovníků, mezinárodní a různorodý studentský sbor, fakulty, která poskytuje jedinečné prostředí pro intelektuální výměny, společný výzkum spolu s vynikající akademické kvality, praktické orientaci a stáže v podnicích. Kurz poskytuje studentům konkurenční výhodu při zajišťování kariéru v odvětví cestovního ruchu.

Pozadí

Cestovní ruch a související obchodní aktivity patří nejdůležitějších faktorů světové ekonomiky. Překvapivě, je to velmi podceňováno, protože Složitost cestovního ruchu neumožňuje kvantitativní vnímání a skutečné ekonomické relevance. ... [-]


Videos

10 Year IGC Anniversary