Přečtěte si oficiální popis

O společnosti Henley

Henley Business school Germany podporuje lidi ve formování 21. století s ostatními.

21. století nabízí širokou škálu příležitostí a mnoho lidí je pozoruje se směsí nadšení a skepticismu. Ptají se sami sebe? Co mám dělat? Jaké příležitosti mohu využít? Což ne? A jaký je základ mého rozhodnutí?

Mnoho lidí nemůže odpovědět na tyto otázky. To se nenaučili ve škole nebo na univerzitě.

My ve společnosti Henley podporujeme tyto lidi při odpovídání na tyto otázky několika způsoby:

  • Podporujeme manažery a vedoucí pracovníky při společném utváření budoucnosti kombinací jejich technických znalostí, obchodního know-how společnosti Henley a našeho zaměření na lidský prvek. Děláme to v naší Executive MBA - Global.
  • V našem profesním certifikátu v koučování v Mnichově a Kolíně nad Rýnem rozvíjíme reflexní a mezilidské dovednosti manažerů, personalistů a zkušených koučů pro použití v koučování a dalších způsobech budování vztahů.
  • Podporujeme přímé učení o práci pomocí našeho přístupu reflexivního učení v programech Henley Business Insights.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Henley Business school Germany

Společnost Henley Executive MBA - Global, která je akreditována společnostmi AMBA, EQUIS a AACSB a patří mezi nejuznávanější MBA na světě, je navržena tak, aby vám pomohl ... [+]

Henley Executive MBA - globální v kostceZačátek: říjen a březenTrvání: 21 měsíců (s možností prodloužení o 9 měsíců)Workshopy: 61 dní, většinou čtvrtek až neděleUmístění workshopu:32 pracovních dnů v Mnichově s vaší regionální skupinou 15 zkušených manažerů29 pracovních dnů ve Velké Británii, Dánsku, Jižní Africe a Číně / Spojených státech s vaší evropskou skupinou 60 zkušených manažerůe-zdroje: e-learningové online databázeECTS: 90Jazyk angličtinaFakulta: UK InternationalŠkolitelé: Profesoři oborové podpory Podpora osobního učitelePoplatek: 46.500 €, Early Bird za nabídky přijaté dva měsíce před začátkem programu: 39.000 € - vždy bez cestovních nákladů.Staňte se vůdcem, kterého chcete být... [-]
Německo Munich
Říjen 2019
Angličtina
Kombinované
21 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Vision of Henley | Managing Director Felix Müller of Henley Business School Germany

Adresa, 1. řádek
Maximilianstraße 40
80539 Munich, Bavaria, Německo