Přečtěte si oficiální popis

Nabízíme širokou škálu praktických programů zaměřených na vysokoškolské vzdělání, které otevřou dveře různým atraktivním profesím. Naše mezinárodní orientace dláždí cestu ke globálnímu trhu práce: nabízíme nejen širokou škálu jazykových kurzů a úrovně jazykového vzdělávání, ale také partnerství s 200 univerzitami po celém světě. Všichni naši studenti absolvují bakalářské nebo magisterské studium v souladu s mezinárodními standardy.

Naše výzkumné oblasti jsou demografické změny, obnovitelné energie a mobilita a logistika, které se zabývají náročnými otázkami budoucnosti. S těmito otázkami se zabýváme řešeným řešením a školením našich studentů, abychom byli schopni zodpovědět tyto otázky tvůrčími příspěvky.

  • Více než 15 000 studentů z více než 105 zemí
  • Čtyři fakulty, 70 stupňové kurzy
  • 270 lektorů, 730 zaměstnanců, 16 vědeckých ústavů
  • Přibližně 200 partnerských univerzit v 51 zemích na šesti kontinentech
  • Zakládající člen konsorcia vysokých škol v evropských metropolitních regionech ("U! REKA")
  • Silné výzkumné oblasti - demografické změny, obnovitelné energie, mobilita a logistika111740_pexels-photo-1368494.jpeg

Čtyři fakulty, které dláždí cestu k vaší budoucnosti!

Naši studenti rozvíjejí a navrhují města budoucnosti. Jsme jedním z největších zařízení, která nabízejí vysokoškolské studium v oblasti plánování a stavby v rámci regionu Rýn-Main a nabízíme našim studentům širokou bakalářskou přípravu, jakož i speciální školení v bakalářských a magisterských studijních programech.

Výuka probíhá nejen v přednáškovém sále, ale také v laboratoři av aplikovaném projektu.
Naše výzkumná témata zahrnují velké množství různých aspektů, jako jsou biotechnologie, nanotechnologie, elektronický obchod, bezpečnost sítí a cloud computing.

Pevné a důvěryhodné partnerství s politikou a ekonomikou podporuje náš cíl praktického výcviku. Inovace vyvinuté v rámci našich výzkumných projektů ve spolupráci s hospodářstvím, politikou a správou. Tímto způsobem mohou být optimálně implementovány a přístupné pro zájemce.

Díky rozsáhlým výzkumným aktivitám i mezinárodním kontaktům a spolupráci definujeme stav výzkumu a formujeme rozvoj společnosti - regionálně i mezinárodně.

Naši studenti jsou odborníci na teorii a praxi a mají před sebou mnoho různých perspektiv.

111741_pexels-photo-1446263.jpeg

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Frankfurt University of Applied Sciences

Jak organizujete tok inovace produktů ve společnosti? Co dělá firemní značku jedinečnou? Co je udržitelný obchodní model? Jak lze testovat účinnost nového obchodního mode ... [+]

Podívejte se dovnitř - vytvořte zítra!

Jak organizujete tok inovace produktů ve společnosti? Co dělá firemní značku jedinečnou? Co je udržitelný obchodní model? Jak lze testovat účinnost nového obchodního modelu? Jak děláte rodinný podnik veřejně? Budete schopni na konci svých studií zodpovědět tyto otázky a používat správné metody a techniky v kombinaci s odhodláním, odhodláním a kreativitou a budete o krok napřed před ostatními.

Tento MBA je převážně vyučován v němčině.

[-]
Německo Frankfurt
Říjen 2019
Denní studium
2 - 3 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Frankfurt University of Applied Sciences

S naším zavedeným programem od roku 2011 bude váš kariérní postup pokročil v rychle rostoucím leteckém a turistickém průmyslu! Po úspěšném absolvování našeho studijního p ... [+]

Posílejte svou budoucnost v oblasti letectví a cestovního ruchuVyzkoušejte naše zavedené MBA ve frankfurtském Německu

S naším zavedeným programem od roku 2011 bude váš kariérní postup pokročil v rychle rostoucím leteckém a turistickém průmyslu!

Po úspěšném absolvování našeho studijního programu na částečný úvazek budete mít nárok na náročné a náročné vedení a vedoucí pozice v odvětví letectví a cestovního ruchu.

Vaše výhody

Vychutnejte si studium na jednom z největších světových leteckých uzlů a využijte náš přizpůsobený program MBA na částečný úvazek, navržený společně s dobře známými vedoucími pracovníky v oboru jako jsou DFS, letiště Fraport a MUC.... [-]

Německo Frankfurt
Říjen 2019
Kombinované
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině